2 Mayıs Nisan 2020 Cumartesi Burç Yorumları | Hayatınızda nasıl değişiklikler olacak?

Hayatınızdaki değişiklikleri öngörebilmek, bunlara göre davranmak ve alabileceğiniz kararları belirleyebileceğiniz günlük burç yorumları haberimizde. İş, aşk, para ve seks hayatınızda sizleri neler bekliyor? 2 Mayıs Cumartesi burç yorumları ile karşınızdayız.

Yaşam 30.04.2020, 06:55 01.05.2020, 07:02 Burak ZİHNİ
2 Mayıs Nisan 2020 Cumartesi Burç Yorumları | Hayatınızda nasıl değişiklikler olacak?

Her gün binlerce belki de milyonlarca insanın ilgi alanı olduğu astroloji ve günlük burç yorumları takip edilerek okunmak isteniyor. Hem Türkiye'de hem de dünyada neler yaşanacağına, bu yaşananların ise iş, para ve aşk alanlarında nasıl bir etki göstereceği merak edilerek araştırılıyor. Özellikle kadınların alaka gösterdiği günlük burç yorumları ile karşınıza çıktığımız haberimizde tüm detayları öğrenebilirsiniz. Ancak unutmayın ki haberimizde yer alan burç yorumları farklı internet sitelerinden derlemelerdir. Okuyucularımıza iyi günler dileriz.

günlük burç yorumları oku
 

Astroloji nedir?

Astroloji hemen hemen insanlık tarihi kadar eski bir kehanet sistemidir. Her ne kadar son yüzyılda genel Astroloji anlayışı biraz değişmiş ve Astroloji'ye bilimsel bir görünüş verilmeye çalışılmışsa da Astroloji temelde bir kehanet, gelecekten haber verme sistemidir. Geniş anlamdaysa Astroloji insanın evren ve kozmik güçlerle olan ilişkilerini inceleyen, başarı ve başarısızlık oranlarını, hangi konularda şanslı, hangilerinde şanssız olduğunu anlamaya çalışan, hangi dönemlerde ne gibi kozmik etkiler altında kalarak, nelere uygun olduğunu araştıran bir sanattır ve bu sanat, Güneş Sistemi'mizdeki gezegenlerin, uydumuz Ay'ın, Güneş'in,a Güneş Sistemi'mizin çevresinde bulunan takım yıldızların ya da başka bir ifadeyle burçların içindeki haraketlerini ve birbirleriyle olan ilişkilerini inceleyerek çalışan bir sistemdir.

Her gün binlerce hatta milyonlarca insanın merak ettiği, sakız kağıtlarında dahi umut aradığı günlük burç ve fal yorumlarını sizler için derledik. Burcunuza göre olan yorumları usta astrologlardan derleyip sunma imkanı sunduğumuz haberimizde tüm bilgileri bulabilirsiniz. Peki Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burcu yorumları nasıl oluştu?

Google üzerinde en çok aranan terimlerden olan günlük burç yorumları artık Gazete Damga aracılığı ile önünüze geliyor. Usta isimlerin geleceğe yönelik yaptığı yorumların derlendiği haberimizde burcunuzla ilgili her şeyi öğrenebilir ve günlük burç yorumunuzu okuyabilirsiniz. Gündelik hayatınızdan iş ve aşk hayatınıza, ikili ilişkilerden ekonomik durumunuza kadar pek çok konuda yapılan internet yorumlarını sizler için bir araya getirdik. İşte 2 Mayıs 2020 Cumartesi günlük burç yorumları nasıl oluştu? İşte detaylar...

2 Mayıs 2020 Cumartesi Rezzan Kiraz ve Nuray Sayarı günlük burç yorumları herkes tarafından merak ediliyor. Sizler için hazırladığımız haberimizde burç yorumlarınızı okuyabilirsiniz. Burç yorumları hayatta alacağınız kararlara ve atacağınız adımlara ışık olabilir. Bazen aşk olarak size geri dönebilir bazen ise maddi olarak size geri dönüşü olacaktır.

Burç yorumları alacağınız kararlarda,gideceğiniz yerlerde ve daha bir çok şeyde burç yorumları size yardımcı olabilir. Burçlar size yol gösterici tavsiyelerde bulunabilir.4 Ocak'ta dünyaya gelen insanlar hangi burç oluyor? 2 Mayıs 2020 Cumartesi günlük burç yorumları... Kova burcuna mensup olan kişilerin ortak özellikleri neler? Kova burcunun uğurlu günü hangisi? Kova burcunun ortak özellikleri nelerdir? Kova burcundan olan ünlüler hangileri? Kova burcunun diğer burçlarla uyumu nasıldır? Kova burcu erkeğinin/kadının özellikleri neler? 4 Ocak burç yorumları ve burçlara dair her şey haberimizde...

Günlük burç yorumunuz Gazete Damga'da! Burç yorumları sabah saatlerinde okunarak güne iyi başlamak amaçlanır. Bu doğrultuda hazırladığımız haberimizde burcunuza ait günlük tüm yorumları okuyabilirsiniz. İşte detaylar...

İnsanlar hayatlarındaki gelişmeleri öğrenebilmek, iş ve aşk maratonlarının nasıl bir seyre gittiğini ve bundan sonraki beklentilerinin ne yönde olacağını merak ediyor. Google ve diğer arama motorlarında en çok yapılan aramalardan biri olan Günlük Burç Yorumları Gazete Damgal'da da yer almaktadır. İşte 2 Mayıs 2020 Cumartesi Günlük Burç yorumları...

2 Mayıs 2020 Cumartesi Rezzan Kiraz ve Nuray Sayarı günlük burç yorumları herkes tarafından merak ediliyor. Sizler için hazırladığımız haberimizde burç yorumlarınızı okuyabilirsiniz. Burç yorumları hayatta alacağınız kararlara ve atacağınız adımlara ışık olabilir. Bazen aşk olarak size geri dönebilir bazen ise maddi olarak size geri dönüşü olacaktır.

Doğum tarihinize göre hangi burçsunuz?
21 Mart – 2 Mayıs tarihleri arasına doğanlar Koç Burcu olurlar
22 Mayıs – 21 tarihleri arasına doğanlar Mayıs Boğa Burcu olurlar
22 Mayıs – 21 Haziran tarihleri arasına doğanlar İkizler Burcu olurlar
22 Haziran – 22 Temmuz tarihleri arasına doğanlar Yengeç Burcu olurlar
23 Temmuz – 23 Ağustos tarihleri arasına doğanlar Aslan Burcu olurlar
24 Ağustos – 22 Eylül tarihleri arasına doğanlar Başak Burcu olurlar
23 Eylül – 23 Ekim tarihleri arasına doğanlar Terazi Burcu olurlar
24 Ekim – 22 Kasım tarihleri arasına doğanlar Akrep Burcu olurlar
23 Kasım – 21 Aralık tarihleri arasına doğanlar Yay Burcu olurlar
22 Aralık – 20 Ocak tarihleri arasına doğanlar Oğlak Burcu olurlar
21 Ocak – 18 Şubat tarihleri arasına doğanlar Kova Burcu olurlar
19 Şubat – 20 Mart tarihleri arasına doğanlar Balık Burcu olurlar

burç yorumları oku

 

2 Mayıs 2020 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

KOÇ BURCU 2 Mayıs 2020 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mart - 20 Nisan)

Bugün hafta ortası ve çok düzenli giden çalışma yaşantınızı fevkalade bir standarda oturtmuş durumdasınız. Bunu kaybetmemek adına aynı şekilde işinize yoğunlaşarak ve kendinizi de diğer konularda ihmal etmeden gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle sağlığınız konusunda ihmalkar olmayın.

BOĞA BURCU 2 Mayıs 2020 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Nisan – 21 Mayıs)

Biraz dalgın bir gününüzde olabilirsiniz bugün. Kafanıza çok taktığınız ve meşgul olduğunuz bir dolu neden var. Ama bu nedenlerin çoğunun kafanızı gereksiz yere meşgul ettiğini anlamanız an meselesi. Bu yüzden rahat olup sakin düşünerek ve kalbinizi fazla yormadan düzenli yaşantınıza dönebilirsiniz.

İKİZLER BURCU 2 Mayıs 2020 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mayıs - 23 Haziran)

Sabah erken saatlerde aldığınız bir haber moralinizi bozmuş olabilir. Bu haberden dolayı bir hayli yorgun ve halsiz hissediyor da olabilirsiniz. Ama bunun çözümü için uğraşmanız ve istediklerinizi elde etme konusundaki azminizi de göz önünde bulundurarak soğukkanlı bir şekilde çözüm yolunda gitmelisiniz. Unutmamalısınız ki her zorluktan çıkabilecek tek kişi sizsiniz.

YENGEÇ BURCU 2 Mayıs 2020 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Haziran - 23 Temmuz)

Bu ara çok sıkılgan bir ruh haline bürünmüş olabilirsiniz. Monotonluk sizi çok üzüyor ve bu sebeple normalde yapacağınız aktivitelerden de geri kalıyorsunuz. Moralinizi yüksek tutup aileniz ve sevdiklerinize daha fazla vakit ayırmalısınız. Partneriniz sizden uzun süredir yanıt bekliyor ve belki de şimdi tam zamanı.

ASLAN BURCU 2 Mayıs 2020 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Temmuz - 22 Ağustos)

Sevgilinizle aranızın biraz limoni olması depresif bir hal almanıza sebep olmuş olabilir. Bunu düzeltmek için ondan uzak durmak yerine yakın olup birlikte çözümlemeyi denemelisiniz. İşinizde yepyeni bir teklif sizi bekliyor. Maddi açıdan sizi çok rahatlatacak olsa da iyi düşünmeden karar vermeyin.

BAŞAK BURCU 2 Mayıs 2020 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ağustos - 22 Eylül)

Bugün dengesiz ve inişli çıkışlı bir ruh hali içerisinde olabilirsiniz. Hem depresif hem de enerjik olabiliyorsunuz. Bu yüzden yapacağınız şeyleri önceden düşünüp mantık süzgecinden geçirdikten sonra harekete geçmelisiniz. Bugünlerde size en iyi gelecek olan şey sanat. Kendinize vakit ayırın.

TERAZİ BURCU 2 Mayıs 2020 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Eylül - 22 Ekim)

Bugün haftanın en sevdiğiniz günü olabilir. Hem haftanızın güzel geçiyor olması hem de haftanın ortasına gelmiş olmanız sizi mutlu ediyor. İşlerinizin yolunda gitmesi sevgilinizle plan yapmanız ve ona da güzel enerjinizi vermeniz için geçerli bir nedeniniz var.

AKREP BURCU 2 Mayıs 2020 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ekim - 22 Kasım)

Sizin için tedirgin başlayan bir gün olması böyle devam etme zorunluluğu göstermiyor. Tedirginliğinizin sebebini bulmalı ve onu çözümlemek için mantıklı bir şekilde çözümünü düşünmelisiniz. Üstünüzden bu ağırlığı atmanızın başka bir yolu yok gibi görünüyor.

YAY BURCU 2 Mayıs 2020 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU(23 Kasım- 22 Aralık)

Başınızdan geçen güzel bir hadise sayesinde bugün tüm gününüz güzel geçebilir. Siz kıymet bilen biri olduğunuz için hem bu hadisenin değerini bilecek hem de bu hadiseden doğan güzelliği çok olumlu karşılayacaksınız. Maddi konularda yaşadığınız sıkıntılara destek ailenizden gelecek.

OĞLAK BURCU 2 Mayıs 2020 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Aralık - 20 Ocak)

Son günlerde olan fevri ve gergin ruh haliniz bugün yerini daha rahat bir hale bırakıyor. Sizde emanet olan bu fazla gergin yapıdan kurtulmak için verdiğiniz uğraşlar sonuç verecek gibi görünüyor. Artık istediğiniz gibi rahat rahat sosyal aktiviteleriniz ve aşk hayatınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

KOVA BURCU 2 Mayıs 2020 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Ocak - 19 Şubat)

Bugünlerde rahatınıza düşkün bir ruh hali içinde olabilirsiniz. Bu ruh hali sizi işinizde zora sokabilir. Bu yüzden bunu sadece içe dönük yaşamayı bırakarak çözmeniz gerekiyor. Aslında parasal sorunlarınız hiç olmayabilir ama bir süre şu gereksiz harcamalara ara vermelisiniz.

BALIK BURCU 2 Mayıs 2020 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (20 Şubat - 21 Mart)

İş konusunda çok rahat ve yaratıcı olduğunuz bir gündesiniz. Bu iş arkadaşlarınıza önderlik yapmanız için yol gösterici bir neden olacaktır. Fakat bunun egosuna kapılmamak için son derece soğukkanlı ve dışarıya karşı ılımlı olmalısınız.


Yorumlar (2)
Zinep 3 ay önce
1970mayis 19ve20neler bekliyor
Zinep 3 ay önce
1970mayis 19ve20neler bekliyor
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?