20 Mayıs 2022 Cuma Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burç yorumları

20 Mayıs 2022 Cuma günlük burç yorumları günün en çok aranan konuları arasında yer alıyor. Astroloji dünyasında günlük burç yorumları en fazla ilgi gören konu ve okuyucular hayatlarına dair yaşanacakları okumak amacında. Bu sebeple de sorgulamalarda bulunuyor. 20 Mayıs 2022 Cuma Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burç yorumları haberimizde yer alıyor.

Yaşam 19.05.2022, 05:52 20.05.2022, 06:01 Burak ZİHNİ
20 Mayıs 2022 Cuma Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burç yorumları

Her gün binlerce belki de milyonlarca insanın ilgi alanı olduğu astroloji ve günlük burç yorumları takip edilerek okunmak isteniyor. Hem Türkiye'de hem de dünyada neler yaşanacağına, bu yaşananların ise iş, para ve aşk alanlarında nasıl bir etki göstereceği merak edilerek araştırılıyor. Özellikle kadınların alaka gösterdiği günlük burç yorumları ile karşınıza çıktığımız haberimizde tüm detayları öğrenebilirsiniz. Ancak unutmayın ki haberimizde yer alan burç yorumları farklı internet sitelerinden derlemelerdir. Okuyucularımıza iyi günler dileriz. İnternet üzerindeki yorumlar üzerinden derlenen burçlarla ilgili olarak düşüncelerinizi yazabilirsiniz. 20 Mayıs 2022 Cuma Burç Yorumları bu sayfada yer almaktadır. Hayatınızda sizce nasıl değişiklikler yaşanacak? İyi günler dileriz. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz.

günlük burç yorumları oku

ayşe meral ünal tatlısu 2022 yıllık burç yorumları

Astroloji nedir?

Astroloji hemen hemen insanlık tarihi kadar eski bir kehanet sistemidir. Her ne kadar son yüzyılda genel Astroloji anlayışı biraz değişmiş ve Astroloji'ye bilimsel bir görünüş verilmeye çalışılmışsa da Astroloji temelde bir kehanet, gelecekten haber verme sistemidir. Geniş anlamdaysa Astroloji insanın evren ve kozmik güçlerle olan ilişkilerini inceleyen, başarı ve başarısızlık oranlarını, hangi konularda şanslı, hangilerinde şanssız olduğunu anlamaya çalışan, hangi dönemlerde ne gibi kozmik etkiler altında kalarak, nelere uygun olduğunu araştıran bir sanattır ve bu sanat, Güneş Sistemi'mizdeki gezegenlerin, uydumuz Ay'ın, Güneş'in,a Güneş Sistemi'mizin çevresinde bulunan takım yıldızların ya da başka bir ifadeyle burçların içindeki haraketlerini ve birbirleriyle olan ilişkilerini inceleyerek çalışan bir sistemdir.

Her gün binlerce hatta milyonlarca insanın merak ettiği, sakız kağıtlarında dahi umut aradığı günlük burç ve fal yorumlarını sizler için derledik. Burcunuza göre olan yorumları usta astrologlardan derleyip sunma imkanı sunduğumuz haberimizde tüm bilgileri bulabilirsiniz. Peki Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burcu yorumları nasıl oluştu?

Google üzerinde en çok aranan terimlerden olan günlük burç yorumları artık Gazete Damga aracılığı ile önünüze geliyor. Usta isimlerin geleceğe yönelik yaptığı yorumların derlendiği haberimizde burcunuzla ilgili her şeyi öğrenebilir ve günlük burç yorumunuzu okuyabilirsiniz. Gündelik hayatınızdan iş ve aşk hayatınıza, ikili ilişkilerden ekonomik durumunuza kadar pek çok konuda yapılan internet yorumlarını sizler için bir araya getirdik. İşte 20 Mayıs 2022 Cuma günlük burç yorumları nasıl oluştu? İşte detaylar...

20 Mayıs 2022 Cuma Rezzan Kiraz ve Nuray Sayarı günlük burç yorumları herkes tarafından merak ediliyor. Sizler için hazırladığımız haberimizde burç yorumlarınızı okuyabilirsiniz. Burç yorumları hayatta alacağınız kararlara ve atacağınız adımlara ışık olabilir. Bazen aşk olarak size geri dönebilir bazen ise maddi olarak size geri dönüşü olacaktır.

burç yorumları oku 

20 Mayıs 2022 Cuma Günlük Burç Yorumları

20 Mayıs 2022 Cuma Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; öğlene kadar olan saatlerde işler biraz karışabilir, planlarını ertelemek zorunda kalabilir ya da yanlış anlaşılabilirsin. Öğleden sonra ise hayata daha iyimser gözlerle bakabilir, sosyal medyada aktif olabilir, aynı görüşü paylaştığın destek alabilirsin. Ancak düşüncelerini açıklarken biraz fanatik olabilirsin.


20 Mayıs 2022 Cuma Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; bugün finansal hedeflerine varmakta zorlanabilir, yaptığın alış verişlerde zarara uğrayabilir ya da gerçekçi davranmadığını fark edebilirsin. Ancak günün ilerleyen saatlerinde banka, kredi, vergi, nafaka gibi konularda girişimlerde bulunabilir hatta beklediğinden daha fazla kazanç elde edebilirsin.


20 Mayıs 2022 Cuma İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; güne başlarken ortaklıklar ya da iş birlikleri beklediğin sonucu vermeyebilir, ertelemeler yaşayabilirsin. Ay hâlâ karşıt burcunda ilerlerken bütün sorumluluğu karşındakilere yüklememelisin. Zaten öğleden sonra sana destek veren, heveslendiren ve harekete geçmeni sağlayan kişilerle bir araya gelebileceksin.


20 Mayıs 2022 Cuma Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; bugün çok çalışıp projelerini yetiştirmeye uğraşırken, iş arkadaşlarınla aranda yanlış anlaşılmalar olabilir. Yaşanan ertelemeler planlarının aksamasına yol açsa da moralini bozmadan ilerleyecek ve yardımına koşan uzmanlarla durumu toparlayabileceksin. Yeme içmeyi abartmamalı, sağlığına gereken dikkati göstermelisin.


20 Mayıs 2022 Cuma Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; kendini daha rahat ifade edebileceğin ve yaşamdan keyif alabileceğin bir gündesin. Gerçi sabah saatlerinde biraz yönsüz kalıp, hayal kırıklığı yaşasan bile sevdiklerin seni destekleyebilir. Aşk hayatında istediğin gelişmeler olabilir ancak beklentilerini fazla abartmamalısın.


20 Mayıs 2022 Cuma Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; sabah saatlerini evde geçirmek ve biraz tembellik yapmak isteyebilirsin. Önümüzdeki günlere dair yaptığın planların ertelenmesi hevesini kırabilir. Öğleden sonra gelişmeler tam da istediğin gibi olabilir, hem aile ilişkilerinde hem de finansal konularda olumlu sonuçlar alabilirsin.


20 Mayıs 2022 Cuma Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; bugün ağzından çıkan sözler sana angarya olarak geri dönebilir, kendini ifade etmekte zorlanabilir ya da yalanlarla karşılaşabilirsin. Fakat ilerleyen saatlerde beklediğin haberler gelebilir, sevdiklerinle buluşabilir, dostlarla sohbet etmekten keyif alabilirsin. Hemen sonuç alacağın kararlar alabilir, anlaşmalar yapabilirsin.


20 Mayıs 2022 Cuma Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; iç huzurunu ve dengeni bulmak her zamankinden önemli olabilir. Bugün harcamalarında dikkatli olmalı, savurganlık yapmamalı, risk içeren yatırımlardan uzak durmalısın. Öğleden sonra beklediğin bir ödemeyi alabilir ya da büyük bir kazanç fırsatıyla karşılaşabilirsin.


20 Mayıs 2022 Cuma Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; hâlâ burcunda hareket eden Ay, kendini cesur bir dille ifade edeceğine işaret edebilir. Enerjik ve iyimser tavrınla risk içeren girişimlerde bulunabilirsin. Fakat her işe birden koşmaya çalışırken aksiliklerle de karşılaşabilirsin. Öğleden sonra tavır ve beklentilerinde aşırıya kaçabilirsin dikkat.


20 Mayıs 2022 Cuma Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; sabah saatlerinde kontrol edemediğin gelişmeler seni hazırlıksız yakalayarak bir anda harekete geçmene neden olabilir. Aldığın riskler kayıplara uğramana ve içsel gerilim yaşamana neden olabilir. Gizli düşmanlıklara karşı dikkatli olmalısın. Gün boyunca mümkün olduğu kadar plan yapmamalı ve olumsuz tavırlar takınmamalısın.


20 Mayıs 2022 Cuma Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; yabancı kültürlerden gelişen ilişkiler ufkunu genişletmene ve daha iyimser olmana neden olabilir. Bugün aldığın kararlar bir anda harekete geçmeni sağlasa bile sonrasında vazgeçebilir, önünü göremediğinden beklemede kalabilirsin. Kendine fazla büyük ve risk içeren hedefler koymamalısın.


20 Mayıs 2022 Cuma Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; hayatına derin paylaşımlarda bulunabileceğin ilişkiler girebilir, kariyerinle ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilirsin. Sabah saatlerinde fazla hayalci davranabilir, abartılı ve risk içeren girişimlerde bulunman dikkatleri üstünde toplamana yol açabilir. Fazla cesur ve iyimser olman olayları net görememene neden olabilir.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?