20 Şubat 2021 Cumartesi Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık Burç Yorumları

Yaşamınızı değiştirecek gelişmelerden haberdar olmak ve kendinizi buna göre değerlendirmek adına kararlar almak istiyorsanız doğru yerdesiniz. İnternet üzerinden derlediğimiz burç yorumları haberimizde yer alıyor. Sizler de iş, para ve aşk falınız hakkındaki tüm detayları okuyabilirsiniz. 20 Şubat 2021 Cumartesi Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık Burç Yorumları aşağıdadır.

Yaşam 19.02.2021, 05:58 20.02.2021, 06:13 Burak ZİHNİ

Her gün binlerce belki de milyonlarca insanın ilgi alanı olduğu astroloji ve günlük burç yorumları takip edilerek okunmak isteniyor. Hem Türkiye'de hem de dünyada neler yaşanacağına, bu yaşananların ise iş, para ve aşk alanlarında nasıl bir etki göstereceği merak edilerek araştırılıyor. Özellikle kadınların alaka gösterdiği günlük burç yorumları ile karşınıza çıktığımız haberimizde tüm detayları öğrenebilirsiniz. Ancak unutmayın ki haberimizde yer alan burç yorumları farklı internet sitelerinden derlemelerdir. Okuyucularımıza iyi günler dileriz. İnternet üzerindeki yorumlar üzerinden derlenen burçlarla ilgili olarak düşüncelerinizi yazabilirsiniz. 20 Şubat 2021 Cumartesi Burç Yorumları bu sayfada yer almaktadır. Hayatınızda sizce nasıl değişiklikler yaşanacak? İyi günler dileriz.

günlük burç yorumları oku


Astroloji nedir?

Astroloji hemen hemen insanlık tarihi kadar eski bir kehanet sistemidir. Her ne kadar son yüzyılda genel Astroloji anlayışı biraz değişmiş ve Astroloji'ye bilimsel bir görünüş verilmeye çalışılmışsa da Astroloji temelde bir kehanet, gelecekten haber verme sistemidir. Geniş anlamdaysa Astroloji insanın evren ve kozmik güçlerle olan ilişkilerini inceleyen, başarı ve başarısızlık oranlarını, hangi konularda şanslı, hangilerinde şanssız olduğunu anlamaya çalışan, hangi dönemlerde ne gibi kozmik etkiler altında kalarak, nelere uygun olduğunu araştıran bir sanattır ve bu sanat, Güneş Sistemi'mizdeki gezegenlerin, uydumuz Ay'ın, Güneş'in,a Güneş Sistemi'mizin çevresinde bulunan takım yıldızların ya da başka bir ifadeyle burçların içindeki haraketlerini ve birbirleriyle olan ilişkilerini inceleyerek çalışan bir sistemdir.

Her gün binlerce hatta milyonlarca insanın merak ettiği, sakız kağıtlarında dahi umut aradığı günlük burç ve fal yorumlarını sizler için derledik. Burcunuza göre olan yorumları usta astrologlardan derleyip sunma imkanı sunduğumuz haberimizde tüm bilgileri bulabilirsiniz. Peki Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burcu yorumları nasıl oluştu?

Google üzerinde en çok aranan terimlerden olan günlük burç yorumları artık Gazete Damga aracılığı ile önünüze geliyor. Usta isimlerin geleceğe yönelik yaptığı yorumların derlendiği haberimizde burcunuzla ilgili her şeyi öğrenebilir ve günlük burç yorumunuzu okuyabilirsiniz. Gündelik hayatınızdan iş ve aşk hayatınıza, ikili ilişkilerden ekonomik durumunuza kadar pek çok konuda yapılan internet yorumlarını sizler için bir araya getirdik. İşte 20 Şubat 2021 Cumartesi günlük burç yorumları nasıl oluştu? İşte detaylar...

20 Şubat 2021 Cumartesi Rezzan Kiraz ve Nuray Sayarı günlük burç yorumları herkes tarafından merak ediliyor. Sizler için hazırladığımız haberimizde burç yorumlarınızı okuyabilirsiniz. Burç yorumları hayatta alacağınız kararlara ve atacağınız adımlara ışık olabilir. Bazen aşk olarak size geri dönebilir bazen ise maddi olarak size geri dönüşü olacaktır.

Burç yorumları alacağınız kararlarda,gideceğiniz yerlerde ve daha bir çok şeyde burç yorumları size yardımcı olabilir. Burçlar size yol gösterici tavsiyelerde bulunabilir.20 Şubat'ta dünyaya gelen insanlar hangi burç oluyor? 20 Şubat 2021 Cumartesi günlük burç yorumları... Kova burcuna mensup olan kişilerin ortak özellikleri neler? Kova burcunun uğurlu günü hangisi? Kova burcunun ortak özellikleri nelerdir? Kova burcundan olan ünlüler hangileri? Kova burcunun diğer burçlarla uyumu nasıldır? Kova burcu erkeğinin/kadının özellikleri neler? 20 Şubat burç yorumları ve burçlara dair her şey haberimizde...

Günlük burç yorumunuz Gazete Damga'da! Burç yorumları sabah saatlerinde okunarak güne iyi başlamak amaçlanır. Bu doğrultuda hazırladığımız haberimizde burcunuza ait günlük tüm yorumları okuyabilirsiniz. İşte detaylar...

İnsanlar hayatlarındaki gelişmeleri öğrenebilmek, iş ve aşk maratonlarının nasıl bir seyre gittiğini ve bundan sonraki beklentilerinin ne yönde olacağını merak ediyor. Google ve diğer arama motorlarında en çok yapılan aramalardan biri olan Günlük Burç Yorumları Gazete Damgal'da da yer almaktadır. İşte 20 Şubat 2021 Cumartesi Günlük Burç yorumları...

20 Şubat 2021 Cumartesi Rezzan Kiraz ve Nuray Sayarı günlük burç yorumları herkes tarafından merak ediliyor. Sizler için hazırladığımız haberimizde burç yorumlarınızı okuyabilirsiniz. Burç yorumları hayatta alacağınız kararlara ve atacağınız adımlara ışık olabilir. Bazen aşk olarak size geri dönebilir bazen ise maddi olarak size geri dönüşü olacaktır.

burç yorumları oku

 

20 Şubat 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

KOÇ BURCU 20 Şubat 2021 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Mart - 20 Nisan)

Yeni bir ilişkiye başlamak sizin için şuan hayli zor görünüyor. Hatta bu sizin açınızdan imkansız bile sayılır ancak imkansız yok bunu en iyi siz biliyorsunuz. İş potansiyeliniz oldukça yüksek ancak bunu bu günlerde pek olumlu yönlerde kullanmıyorsunuz. Sizde var olanların farkındasınız ancak bu aralar kafanızı dinlemeye ihtiyacınız var. Maddi anlamda günü birlik yaşıyorsunuz ve bu sizi zaman zaman yıpratıyor ancak genel olarak şanslısınız.

BOĞA BURCU 20 Şubat 2021 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Nisan - 21 Mayıs)

Sevgilinizle aranızdaki sorunlar bitiyor hatta eski halinize tekrar geri dönüyorsunuz. Bugün de sizin için iş düşüncelerinden tamamen uzak geçecek. Bazı kimselere sorumluluk yüklemiş, işlerinizi paylaşmışsınız. Biraz da bunun rahatlığıyla özel hayatınıza da zaman ayıracaksınız. Çok güvendiğiniz bir kişi sizi zorlandığınız bir konuda yüz üstü bırakacak temkinli davranmalısınız.

İKİZLER BURCU 20 Şubat 2021 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mayıs - 21 Haziran)

Sorunlarınızı çok uzun bir süredir kendiniz çözüyordunuz ve son zamanlarda da yardım almayacaksınız kendi sorununuzu kendiniz çözeceksiniz. Bu sizi güçlü kılacak. Yenilikler peşindesiniz ve bunu gerçekleştirmek için bazı birikimlerinizi gözden çıkarmalısınız ki çıkardınız ancak doğru zamanda yapılan yeniliğin işe yarayacağını düşünüyorsunuz yani doğru zamanı bekliyorsunuz. Sağlık sorunlarınız yakın zamanda yeniden nüksedecek ancak bu kez telaşlanmanıza gerek yok çünkü önemli bir sağlık sorununuz yok.

YENGEÇ BURCU 20 Şubat 2021 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Haziran - 22 Temmuz)

Aşk hayatınızda ki küçük sorunları bu kadar abartmamalısınız. Ufak tefek sorunlar her ilişkide olabilir bunu abartmamak gerekir. İş hayatınızda işten sizin beklentileriniz artıyor işe çoktan alıştınız ve şimdi daha fazlasını istiyorsunuz. İş konusunda da haklısınız da. Maddi konularda harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Hatta daha sonra uzun süredir yapmak isteyip kaynak bulamadığınız bir hayaliniz için bile bir harcama yapmak zorunda kalabilirsiniz.

ASLAN BURCU 20 Şubat 2021 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Temmuz - 230 Ağustos)

Geçmişe halen özlem duyuyorsunuz ancak bu sizi saplantılı hale getirmemeli dikkat etmelisiniz. Yolculuk yapmanızı gerektiren bir iş söz konusu olacak kimseler bu işi istemezken siz bu işe talip olacaksınız ve herkes çok şaşıracak. Bu işin güzel yanı ise kafanızı dağıtmış ve tekrar motive olmuş döneceksiniz. Çok ciddi arkadaşlıklarınız var ve bunu bitirmek istemiyorsanız daha ılımlı davranmalısınız.

BAŞAK BURCU 20 Şubat 2021 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (30 Ağustos - 22 Eylül)

Hayatınızda saygı önemli bir yer alıyor saygıya oldukça değer veriyorsunuz ancak sizin için önemli olan diğer bir şey ise sevgi. Sevgilinizi seviyorsunuz onunla uzun süren bir ilişkiniz de var ancak uzun süreli ilişkiler sizi boğuyor ancak sevgisizde kalamıyorsunuz. İş ve özel hayatınızda bazı gelişmeler yaşamak istiyorsunuz ikisini de bir arada götürmek istiyorsunuz ancak bunun gerginliği işinize yansıyor.

TERAZİ BURCU 20 Şubat 2021 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Eylül - 23 Ekim)

Bu günlerde çok ince eleyip sık dokuyorsunuz ancak kendinize bir türlü bazı şeyleri itiraf edemiyorsunuz. Partneriniz herkesten tam not alırken sizden bir türlü istediği ilgiyi göremiyor. İnsanlara farklı gözle bakıyorsunuz ancak şunu unutmayın herkesle tatlı bir rekabet içinde bulunabilirsiniz bu gayet normal ancak bu aşırıya kaçmamalı. Biraz daha ılımlı olursanız çevrenizde dost edinebilirsiniz. Paraya metelik vermez, parayı önemsemez görünüyorsunuz. Halbuki gereksiz denilecek kadar küçük tasarrufları bile önemsiyorsunuz. Nasılsanız öyle görünmenizde yarar var.

AKREP BURCU 20 Şubat 2021 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ekim - 22 Kasım)

Duygularınızı kontrol altına almakta zorlanıyorsunuz zaten uzun süre duygusal olarak güçlü görünmeye çalıştınız. Bugün sizin için yepyeni konular sözkonusu. Talihiniz gitgide açılıyor. Kazancınız konusunda sürpriz gelişmeler meydana gelebilir. Ayrıca bu gün sigorta konularında dikkatli olmalısınız. Süregelen zorlu uğraşlara pratik çözümler bulmalısınız. Daha seri ve planlı olmaya bakmalısınız. Akşam saatlerinden sonra çok daha rahat edebilirsiniz.

YAY BURCU 20 Şubat 2021 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Kasım - 21 Aralık)

Kişiliğinizi sevgiliniz değiştirmiyor. Ondan daha duygusal ve sorumlu biri olmanızı bir eksiklik gibi yaşamamalısınız. Doğal bir ortamda yaşama isteğiniz artıyor. Daha çok kendi işinizi yapmak istiyorsunuz hatta bu özleminizi yakın zamanda gerçekleştirme niyetindesiniz. Bu aralar epeyce görüşme geçireceksiniz ve bunun karını da göreceksiniz. İş yaşamınızdaki memnuniyetsizlik gözünüzü günden güne karartıyor. Bugünlerde deneyimli, sağduyulu insanlarla iletişim içinde olmanızda yarar var.

OĞLAK BURCU 20 Şubat 2021 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Aralık - 20 Ocak)

Geride bıraktığınız beraberliğin sancıları bir türlü bitmek bilmiyor ve bunun acısını emin olun uzun bir süre çekeceksiniz. İş hayatınızın bugünlerdeki durağanlığı size biraz nefes aldırabilir. Yakında bir iş konusunda yeni insanlarla ortak çabalar içine girmeniz söz konusu. Yeni tasarılara ilgi duyacaksınız. Bazı ilişkilerinizde aşırı iyimser beklentilerinizden vazgeçme zamanı gelmiş görünüyor. Size biraz kapalı yaklaşan biri var. Onda istediğiniz netliği kolay, kolay bulamayacaksınız.

KOVA BURCU 20 Şubat 2021 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Ocak - 18 Mart)

Sevgilinize ayak uydurursanız emin olun her şeyden daha çok zevk alacaksınız. Partneriniz hayattan zevk almayı biliyor onun bu yönünü seviyorsunuz. Bu gün bir toplantı yapabilirsiniz ve bu toplantılar sizin için önemli olabilir ve bu toplantılar sırasında bazı uyarılarda alabilirsiniz ancak bunu dikkate alırsanız daha çabuk düzlüğe çıkabilirsiniz. Çevrenizdeki herkesle aynı yakınlıklar içinde değilsiniz. Ama bunun başkaları için de geçerli olduğunu kabul etmelisiniz. Bazı arkadaşlarınızın aranızın açık olduğu kişiyle yakın ilişkide olması sizi rahatsız ediyor. Bunun abartı bir bakış olduğunu kavramanız gerekiyor.

BALIK BURCU 20 Şubat 2021 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (19 Şubat - 20 Mart)

Duygusal açıdan değişeceksiniz bu aralar uzun süredir o hissettiğiniz o ılımlı ruh halinize gireceksiniz. Enerjinizi olumlu olarak disipline edebileceğiniz bir gündesiniz. Küçük bazı zorluklarla karşılaşıp bunları yeneceksiniz. Üzerinize aldığınız bir işi bugün sonuçlandırabilirsiniz. Duygusal durumunuz son derece dengeli ve sevgi hisleriniz yoğunlaşacaktır.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?