20 Temmuz 2020 Pazartesi Burç Yorumları | İş, aşk ve para falınız

Hayatta nelerle karşılaşacağınız ve nasıl tepki vereceğinizin yanısıra yeni ufuklara yelken açıp açmadığınızı merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. İş, aşk ve para konusunda sizleri bekleyen ve yaşamınıza yön verebilecek burç yorumları internetten derlediğimiz haberle sizlerin karşınızda. 20 Temmuz 2020 Pazartesi Burç Yorumları bu sayfada yer almaktadır.

Yaşam 19.07.2020, 06:18 19.07.2020, 08:04 Burak ZİHNİ

Her gün binlerce belki de milyonlarca insanın ilgi alanı olduğu astroloji ve günlük burç yorumları takip edilerek okunmak isteniyor. Hem Türkiye'de hem de dünyada neler yaşanacağına, bu yaşananların ise iş, para ve aşk alanlarında nasıl bir etki göstereceği merak edilerek araştırılıyor. Özellikle kadınların alaka gösterdiği günlük burç yorumları ile karşınıza çıktığımız haberimizde tüm detayları öğrenebilirsiniz. Ancak unutmayın ki haberimizde yer alan burç yorumları farklı internet sitelerinden derlemelerdir. Okuyucularımıza iyi günler dileriz.

günlük burç yorumları oku

Astroloji nedir?

Astroloji hemen hemen insanlık tarihi kadar eski bir kehanet sistemidir. Her ne kadar son yüzyılda genel Astroloji anlayışı biraz değişmiş ve Astroloji'ye bilimsel bir görünüş verilmeye çalışılmışsa da Astroloji temelde bir kehanet, gelecekten haber verme sistemidir. Geniş anlamdaysa Astroloji insanın evren ve kozmik güçlerle olan ilişkilerini inceleyen, başarı ve başarısızlık oranlarını, hangi konularda şanslı, hangilerinde şanssız olduğunu anlamaya çalışan, hangi dönemlerde ne gibi kozmik etkiler altında kalarak, nelere uygun olduğunu araştıran bir sanattır ve bu sanat, Güneş Sistemi'mizdeki gezegenlerin, uydumuz Ay'ın, Güneş'in,a Güneş Sistemi'mizin çevresinde bulunan takım yıldızların ya da başka bir ifadeyle burçların içindeki haraketlerini ve birbirleriyle olan ilişkilerini inceleyerek çalışan bir sistemdir.

Her gün binlerce hatta milyonlarca insanın merak ettiği, sakız kağıtlarında dahi umut aradığı günlük burç ve fal yorumlarını sizler için derledik. Burcunuza göre olan yorumları usta astrologlardan derleyip sunma imkanı sunduğumuz haberimizde tüm bilgileri bulabilirsiniz. Peki Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burcu yorumları nasıl oluştu?

Google üzerinde en çok aranan terimlerden olan günlük burç yorumları artık Gazete Damga aracılığı ile önünüze geliyor. Usta isimlerin geleceğe yönelik yaptığı yorumların derlendiği haberimizde burcunuzla ilgili her şeyi öğrenebilir ve günlük burç yorumunuzu okuyabilirsiniz. Gündelik hayatınızdan iş ve aşk hayatınıza, ikili ilişkilerden ekonomik durumunuza kadar pek çok konuda yapılan internet yorumlarını sizler için bir araya getirdik. İşte 20 Temmuz 2020 Pazartesi günlük burç yorumları nasıl oluştu? İşte detaylar...

20 Temmuz 2020 Pazartesi Rezzan Kiraz ve Nuray Sayarı günlük burç yorumları herkes tarafından merak ediliyor. Sizler için hazırladığımız haberimizde burç yorumlarınızı okuyabilirsiniz. Burç yorumları hayatta alacağınız kararlara ve atacağınız adımlara ışık olabilir. Bazen aşk olarak size geri dönebilir bazen ise maddi olarak size geri dönüşü olacaktır.

Burç yorumları alacağınız kararlarda,gideceğiniz yerlerde ve daha bir çok şeyde burç yorumları size yardımcı olabilir. Burçlar size yol gösterici tavsiyelerde bulunabilir.4 Ocak'ta dünyaya gelen insanlar hangi burç oluyor? 20 Temmuz 2020 Pazartesi günlük burç yorumları... Kova burcuna mensup olan kişilerin ortak özellikleri neler? Kova burcunun uğurlu günü hangisi? Kova burcunun ortak özellikleri nelerdir? Kova burcundan olan ünlüler hangileri? Kova burcunun diğer burçlarla uyumu nasıldır? Kova burcu erkeğinin/kadının özellikleri neler? 4 Ocak burç yorumları ve burçlara dair her şey haberimizde...

Günlük burç yorumunuz Gazete Damga'da! Burç yorumları sabah saatlerinde okunarak güne iyi başlamak amaçlanır. Bu doğrultuda hazırladığımız haberimizde burcunuza ait günlük tüm yorumları okuyabilirsiniz. İşte detaylar...

İnsanlar hayatlarındaki gelişmeleri öğrenebilmek, iş ve aşk maratonlarının nasıl bir seyre gittiğini ve bundan sonraki beklentilerinin ne yönde olacağını merak ediyor. Google ve diğer arama motorlarında en çok yapılan aramalardan biri olan Günlük Burç Yorumları Gazete Damgal'da da yer almaktadır. İşte 20 Temmuz 2020 Pazartesi Günlük Burç yorumları...

20 Temmuz 2020 Pazartesi Rezzan Kiraz ve Nuray Sayarı günlük burç yorumları herkes tarafından merak ediliyor. Sizler için hazırladığımız haberimizde burç yorumlarınızı okuyabilirsiniz. Burç yorumları hayatta alacağınız kararlara ve atacağınız adımlara ışık olabilir. Bazen aşk olarak size geri dönebilir bazen ise maddi olarak size geri dönüşü olacaktır.

Doğum tarihinize göre hangi burçsunuz?
21 Mart – 20 Temmuz tarihleri arasına doğanlar Koç Burcu olurlar
220 Temmuz – 21 tarihleri arasına doğanlar Mayıs Boğa Burcu olurlar
220 Temmuz – 220 Temmuz tarihleri arasına doğanlar İkizler Burcu olurlar
220 Temmuz – 220 Temmuz tarihleri arasına doğanlar Yengeç Burcu olurlar
220 Temmuz – 23 Ağustos tarihleri arasına doğanlar Aslan Burcu olurlar
24 Ağustos – 22 Eylül tarihleri arasına doğanlar Başak Burcu olurlar
23 Eylül – 23 Ekim tarihleri arasına doğanlar Terazi Burcu olurlar
24 Ekim – 22 Kasım tarihleri arasına doğanlar Akrep Burcu olurlar
23 Kasım – 21 Aralık tarihleri arasına doğanlar Yay Burcu olurlar
22 Aralık – 20 Ocak tarihleri arasına doğanlar Oğlak Burcu olurlar
21 Ocak – 18 Şubat tarihleri arasına doğanlar Kova Burcu olurlar
19 Şubat – 20 Mart tarihleri arasına doğanlar Balık Burcu olurlar

burç yorumları oku

 

20 Temmuz 2020 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

KOÇ BURCU 20 Temmuz 2020 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mart - 20 Nisan)

Bugünlerde şansınız geri dönüyor. Umudunuzu kesmek üzere olduğunuz kariyer hayatınızda başarılı olmanızı engelleyen enerjileri arkanızda bırakmaya başlıyorsunuz. Maddi konularda dikkatli davranmaya devam etmelisiniz. Özel yaşamınızda uzun süredir devam eden beraberlikler de daha sıcak yakınlaşmalara dönüşebilir.

BOĞA BURCU 20 Temmuz 2020 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Nisan – 21 Mayıs)

Bugün önemli işler günü. Özellikle dikkat etmeniz gereken konu ilişkileriniz. İster iş ister aşk hayatınız olsun tüm ilişkilerinizde dikkatli olmalı ve tek taraflı düşünmeden hareket etmelisiniz. Ticari anlaşmalar ve finansal konularda oldukça şanslısınız. Planlı hareket etmeli ve kazancınızı herkesle paylaşmamalısınız.

.

İKİZLER BURCU 20 Temmuz 2020 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mayıs - 23 Haziran)

Bugün kendinizi yetersiz hissedeceğiniz anlar yaşayabilirsiniz. Özellikle yakın çevrenizi ilgilendiren konularla ilgili stres yaşayabilirsiniz. Bugün gördüğünüz tablo karşısında nasıl davranacağınızı belirlemekte zorlanabilirsiniz. Duygularınızla mantığınız arasında sıkışıp kalabilirsiniz gerçekçi davranın.

YENGEÇ BURCU 20 Temmuz 2020 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Haziran - 23 Temmuz)

Bugün iş hayatınıza dair duygularınız çok keskinleşebilir. Göreviniz dışında konularda sorumluluklar almanız istenebilir. Bu durum kendi işlerinizin aksamasına sebep olabileceği için oldukça öfkelenebilirsiniz. Aceleci tavrınız kaza ve aksaklıklara devam edebilir dikkatli davranın ve içinizde yükselen isyan duygusunu bastırmaya çalışın.

ASLAN BURCU 20 Temmuz 2020 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Temmuz - 22 Ağustos)

Bugün temposu yüksek bir gündesiniz. Hayal gücünüz oldukça kuvvetli. Bunu işinize yansıtmaktan çekinmeyin ve bilin ki başarının sırrı sizde saklı. Özel yaşamınızda ise günlerdir devam eden gerginlikler belirsizlikler sona eriyor ve siz birlikte ya da tek başınıza yola devam kararı alarak hayatınızda yeni ve temiz bir sayfa açıyorsunuz.

BAŞAK BURCU 20 Temmuz 2020 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ağustos - 22 Eylül)

Bugün iş hayatınızdaki kişilere karşı içinizden yükselen isyan duygusunu hissedebilirsiniz. Fırsat olarak değerlendirebileceğiniz finansal konular hiç tahmin etmediğiniz şekilde sonuçlanabilir. Özel yaşamınızda ise sürüncemede kalan bir ilişkiyi sonlandırarak kendinizi büyük bir girdabın içinden düzlüğe çıkarabilirsiniz.

TERAZİ BURCU 20 Temmuz 2020 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Eylül - 22 Ekim)

Bugün kendinizi yenilemeniz için enerjiniz yüksek. Daha iyi bir yaşam için, eski ve artık işe yaramaz olan her şeyin geride bırakılması gereken bir süreç sizler için. Siz içten içe gelişmekte ve büyüme sürecindesiniz. Özel yaşamınızda ise aşkınızı ifade edin mutluluğu yakalayın. Siz duygularınızı açarsanız karşınızda daha güçlü birini bulacaksınız.

AKREP BURCU 20 Temmuz 2020 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ekim - 22 Kasım)

Bugün işinizde sizin dışınızda gelişen pozitif yansımalar sayesinde başarıyı yakalayacaksınız. Kendinize güvenin ve sözlerinizi ruhunuzdan gelen enerjinin ışığıyla engin gönlünüzden geçtiği gibi ifade edin. Her şeyden önemlisi sizi siz yapan mert ve sevecen yapınızın size sağladığı fırsatlardır bunlar. Özel yaşamınızda ise hayat arkadaşınız olacak kişiyle karşılaşabilirsiniz.

YAY BURCU 20 Temmuz 2020 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Kasım - 22 Aralık)

Bugün artık karar günü. Bugün istekleriniz daha önce olmadığı kadar netleşecek ve cesur adımlar atacaksınız. Sizinle aynı değerlerde buluşan fikir ve görüşlerinize önem veren insanlardan alacağınız destek ve iş birlikleri yaşamınız da yep yeni bir dönemin müjdecisi adeta. Özel hayatınızda da önemli kararların arifesindesiniz.

OĞLAK BURCU 20 Temmuz 2020 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Aralık - 20 Ocak)

Bugünlerde özellikle risk taşıyan işlerden uzak durmalısınız. Hedeflerinize hızla ilerliyorsunuz ve  büyük heyecanlar yaşayacaksınız. Bu durumlarda kendi isteğinizin ne olduğuna önem vererek hareket etmelisiniz. Özel yaşamınızda ise yakınlarınızla ilişkilerinizde güven tazeleyeceğiniz var olan sorunları karşılıklı anlayışla çözüme kavuşturacağınız güzel zamanlardasınız.

KOVA BURCU 20 Temmuz 2020 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Ocak - 19 Şubat)

Uzun zamandır işinizle ilgili hayalini kurduğunuz önemli bir projenizi bugünlerde hayata geçirebilirsiniz ve kısa süre içinde fazlası ile yol alabileceğiniz imkanlara kavuşabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise sürpriz bir beraberlik söz konusu olabilir. Bu beraberliği karşınızdaki kişinin ısrarcı tavırları sonucunda kabul etmeniz büyük pişmanlıkları beraberinde getirebilir. Yeni bir ilişkiye başlamak için hiç acele etmemelisiniz.

BALIK BURCU 20 Temmuz 2020 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (20 Şubat - 21 Mart)

Bugün tüm duygularınız açık. Fazlasıyla kendinizi dinlediğiniz gündesiniz. İşinizle ilgili kendinizi yeniden keşfedecek ve dünyayı farklı değerlendirerek yaklaşımlarınızı bugünlerde belirlemelisiniz. Bugün işinizle ilgili konularda etkin olmaya çalışmalı maddi konularda ki beklentileriniz gerçekleşmesi için mücadele etmelisiniz. Özel yaşamınızda ise popülariteniz oldukça yüksek.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?