21 Mayıs 2022 Cumartesi Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burç yorumları

21 Mayıs 2022 Cumartesi günlük burç yorumları günün en çok aranan konuları arasında yer alıyor. Astroloji dünyasında günlük burç yorumları en fazla ilgi gören konu ve okuyucular hayatlarına dair yaşanacakları okumak amacında. Bu sebeple de sorgulamalarda bulunuyor. 21 Mayıs 2022 Cumartesi Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burç yorumları haberimizde yer alıyor.

Yaşam 20.05.2022, 05:56 21.05.2022, 06:08 Burak ZİHNİ
21 Mayıs 2022 Cumartesi Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burç yorumları

Her gün binlerce belki de milyonlarca insanın ilgi alanı olduğu astroloji ve günlük burç yorumları takip edilerek okunmak isteniyor. Hem Türkiye'de hem de dünyada neler yaşanacağına, bu yaşananların ise iş, para ve aşk alanlarında nasıl bir etki göstereceği merak edilerek araştırılıyor. Özellikle kadınların alaka gösterdiği günlük burç yorumları ile karşınıza çıktığımız haberimizde tüm detayları öğrenebilirsiniz. Ancak unutmayın ki haberimizde yer alan burç yorumları farklı internet sitelerinden derlemelerdir. Okuyucularımıza iyi günler dileriz. İnternet üzerindeki yorumlar üzerinden derlenen burçlarla ilgili olarak düşüncelerinizi yazabilirsiniz. 21 Mayıs 2022 Cumartesi Burç Yorumları bu sayfada yer almaktadır. Hayatınızda sizce nasıl değişiklikler yaşanacak? İyi günler dileriz. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz.

günlük burç yorumları oku

ayşe meral ünal tatlısu 2022 yıllık burç yorumları

Astroloji nedir?

Astroloji hemen hemen insanlık tarihi kadar eski bir kehanet sistemidir. Her ne kadar son yüzyılda genel Astroloji anlayışı biraz değişmiş ve Astroloji'ye bilimsel bir görünüş verilmeye çalışılmışsa da Astroloji temelde bir kehanet, gelecekten haber verme sistemidir. Geniş anlamdaysa Astroloji insanın evren ve kozmik güçlerle olan ilişkilerini inceleyen, başarı ve başarısızlık oranlarını, hangi konularda şanslı, hangilerinde şanssız olduğunu anlamaya çalışan, hangi dönemlerde ne gibi kozmik etkiler altında kalarak, nelere uygun olduğunu araştıran bir sanattır ve bu sanat, Güneş Sistemi'mizdeki gezegenlerin, uydumuz Ay'ın, Güneş'in,a Güneş Sistemi'mizin çevresinde bulunan takım yıldızların ya da başka bir ifadeyle burçların içindeki haraketlerini ve birbirleriyle olan ilişkilerini inceleyerek çalışan bir sistemdir.

Her gün binlerce hatta milyonlarca insanın merak ettiği, sakız kağıtlarında dahi umut aradığı günlük burç ve fal yorumlarını sizler için derledik. Burcunuza göre olan yorumları usta astrologlardan derleyip sunma imkanı sunduğumuz haberimizde tüm bilgileri bulabilirsiniz. Peki Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burcu yorumları nasıl oluştu?

Google üzerinde en çok aranan terimlerden olan günlük burç yorumları artık Gazete Damga aracılığı ile önünüze geliyor. Usta isimlerin geleceğe yönelik yaptığı yorumların derlendiği haberimizde burcunuzla ilgili her şeyi öğrenebilir ve günlük burç yorumunuzu okuyabilirsiniz. Gündelik hayatınızdan iş ve aşk hayatınıza, ikili ilişkilerden ekonomik durumunuza kadar pek çok konuda yapılan internet yorumlarını sizler için bir araya getirdik. İşte 21 Mayıs 2022 Cumartesi günlük burç yorumları nasıl oluştu? İşte detaylar...

21 Mayıs 2022 Cumartesi Rezzan Kiraz ve Nuray Sayarı günlük burç yorumları herkes tarafından merak ediliyor. Sizler için hazırladığımız haberimizde burç yorumlarınızı okuyabilirsiniz. Burç yorumları hayatta alacağınız kararlara ve atacağınız adımlara ışık olabilir. Bazen aşk olarak size geri dönebilir bazen ise maddi olarak size geri dönüşü olacaktır.

burç yorumları oku 

21 Mayıs 2022 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

21 Mayıs 2022 Cumartesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; sabah saatlerinde kendini enerjik ve neşeli hissedebilir, maceralara, sonu hesaplanmamış risklere atılmak isteyebilirsin. Fakat öğleden sonra sorumluluklar eğlencenin önüne geçebilir. İş ve özel hayatında gerilime neden olacak bir rekabetle karşılaşabilirsin. Güneş ve Merkür’ün burç değiştirmesiyle bol yolculuklu bir ay seni bekliyor.


21 Mayıs 2022 Cumartesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; finansal konular sabah saatlerinde seni meşgul ederken, günün ilerleyen saatlerinde zihinsel çatışmalar yaşayabilir, karşıt görüşlere haklılığından emin olarak sert tepkiler verebilirsin. Güneş’in ve Merkür’ün burç değiştirmesi ticari gelişmelere ve parasal konulara hız kazandırabilir.


21 Mayıs 2022 Cumartesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; Güneş ve Merkür’ün burcunda hareket etmeye başlamasıyla, ön plana çıkabileceğin, hedeflerine ilerleyebileceğin ve ilişkileri kendi isteklerin doğrultusunda yönetebileceğin bir döneme giriyorsun. Öğleden sonra bütçeni dengelemekte zorlanacağın ani hareketlenmeler olabilir.


21 Mayıs 2022 Cumartesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; öğlene doğru öfkelenmene neden olacak ve mücadele etmeni gerektirecek gelişmeler yaşayabilir, karşındakilerin seni zorladığından şikâyet edebilirsin. Arkadaşların ya da içinde bulunduğun gruplar sakinleşmeni sağlayabilir. Ancak Güneş ve Merkür’ün burç değiştirmesiyle dedikodular ve gizli düşmanlıklarla uğraşacağın bir sürece giriyorsun.


21 Mayıs 2022 Cumartesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; güne neşeli bir başlangıç yapsan da öğle saatlerinde sorumlulukların sana ağır gelmeye başlayabilir, kendini kısıtlanmış hissedebilirsin. Duygu sömürüsü ya da kontrol edemediğin bir rekabete maruz kalabilirsin. Fakat Güneş ve Merkür İkizler burcuna geçtiğinden önümüzdeki günlerde hedeflerine ulaşabileceğin fırsatlar yakalayabileceksin.


21 Mayıs 2022 Cumartesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; sabah saatlerinde pek verimli olamayabilir, eksik işlerini tamamlamaya uğraşabilirsin. Öğle saatlerinden itibaren içinde bulunduğun gruplarla ya da arkadaşlarla yaşanan çatışmalar yıpratıcı olabilir. Yönetici gezegenin Merkür ve Güneş’in burç değiştirmesi iş ve sosyal hayatında olumlu gelişmelere yol açabilir.


21 Mayıs 2022 Cumartesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; erken saatlerde keyif veren hoş sohbetler yapabilir, sosyal medyada paylaşımlarda bulunabilirsin. Öğlene doğru olaylara daha ciddi gözlerle bakabilir, aile içinde ya da sosyal ortamında çatışmalar yaşayabilirsin. Güneş ve Merkür’ün burç değiştirmesiyle iletişim trafiğinin çok artacağı bir sürece giriyorsun.


21 Mayıs 2022 Cumartesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; gün boyunca ağzından çıkan sözlere dikkat etmelisin. Fazla rekabetçi ya da hırslı bir iletişim kurman sert tartışmalara yol açabilir. Ayrıca trafikte de dikkatli olmalısın. Güneş ve Merkür’ün burç değiştirmesi vergi, kredi, komisyon, prim gibi gelirlerinde değişime yol açabilir.


21 Mayıs 2022 Cumartesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; girişimlerde bulunduğun konularla ilgili olumlu gelişmeler yaşanabilir, sabah saatlerini kendine ayırabilir, ihmal ettiğin işleri bitirebilirsin. Fakat öğle saatlerinde yapacağın harcamalar için bütçeni ayarlaman gerekebilir. Maddi sıkıntı yaşayabilirsin. Güneş ve Merkür’ün karşıt burcuna geçmesiyle birlikte ilişkilerden yeni fırsatlar doğabilir.


21 Mayıs 2022 Cumartesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; öğle saatlerinde burcunda hareket etmeye başlayan Ay, bütün kontrolü kendinde toplamak istemene yol açabilir. Ancak karşındakiler buna itiraz edebilir ve ilişkilerde çatışmalar yaşanabilir. Güneş ve Merkür’ün de burç değiştirmesiyle yorucu bir çalışma temposu seni bekliyor olabilir.


21 Mayıs 2022 Cumartesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; bugün Güneş ve Merkür burç değiştirerek seni daha fazla destekler bir konuma geliyor. Bu ay yaşamdan daha fazla keyif alabilir, yaratıcılık gerektiren çalışmalarda başarılı olabilirsin. Ancak öğleden sonra biraz daha dikkatli ve sabırlı olmalısın. Neşeni ve enerjini yitirebilir, düşmanlıklarla karşılaştığından içine kapanabilirsin.


21 Mayıs 2022 Cumartesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; güne yoğun bir tempoyla başlayabilir, birçok işi birden halletmeye çalışabilirsin. Fakat sonrasında sorumluluklar ağır basmaya başlayabilir, romantik ilişkilerde sorunlar ve kıskançlıklar yaşanabilir. Aile içi iletişimin artacağı ve eve dair konuların hız kazanacağı bir döneme giriyorsun.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?