22 Mart 2018 Perşembe Günlük Burç Yorumları Oku! - Bugün falınızda neler var

Yeni bir günde umutlarınızı tazelemek, hayata farklı bir pencereden bakmak ve çeşitli kararlar almak istiyorsanız 22 Mart 2018 Perşembe Günlük Burç Yorumları sizler için hazırlandı. İnternette yer alan yorumlardan derlenen yorumları okuyarak burcunuza dair gelişmelerden haberdar olabilirsiniz. İşte detaylar...

Yaşam 21.03.2018, 06:47 22.03.2018, 07:06 Burak ZİHNİ
22 Mart 2018 Perşembe Günlük Burç Yorumları Oku! - Bugün falınızda neler var

İster kadın ister erkek olsun her gün binlerce kişi ekran başına geçerek burcunun bugün neler söyleyeceğini merak ediyor. Yükseleninden iş, aşk ve para falına kadar pek çok konuda olacakları bilmek isteyen okuyucularımıza Gazete Damga'da her gün ayrıntılı bir şekilde fikir sahibi oluyorlar. Bilindiği üzere her gün yayınlanan günlük burç yorumlarında tüm detaylar yer alıyor.

günlük burç yorumları oku

22 Mart 2018 Perşembe Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık günlük burç yorumları karşınızda. Çeşitli değerlendirmeler sonucu elde edilen bilgileri sizler için bir araya getirdik ve haberleştirdik. İş, aşk, para, sağlık ve pek çok konuda sizleri bekleyen gelişmeleri okuyabilirsiniz.

22 Mart 2018 Perşembe Günlük Burç Yorumları

22 Mart 2018 Perşembe KOÇ Burç Yorumu:

Gücünüzü hiç kimseyle paylaşmak niyetinde değilsiniz. Sosyal konularda başarılı bir performans sergileyeceğiniz bir gün içindesiniz. Partnerinizin her konuda desteğini üzerinizde hissedeceksiniz. İsteklerinizde aşırıya kaçmadığınız müddetçe sorun çıkmayacaktır. Bugün hedeflerinizde ısrarcı bir tutum içinde olmanız, sizin için artı teşkil edecektir.

22 Mart 2018 Perşembe BOĞA Burç Yorumu:

Bilinçaltınız yoğun ve aktif. Yapmayı planladığınız çalışmalar içinde, kendi sınırlarınızı aşma konusunda dikkatli olmanız gereken çok şey var. Enerjinizi doğru kullandığınız zaman, hedeflerinize çok kolay yaklaşacaksınız. Bugün içsel hesaplaşmalar içinde olacak ve tansiyonu yüksek olayları kendinize çekeceksiniz.

22 Mart 2018 Perşembe İKİZLER Burç Yorumu:

Çevresel ilişkilerinizin güncellik kazanmasıyla, sosyal yaşantınız aktivite kazanacak. Arkadaşlarınızla aranızda güç bağı oluşturacak süreci kazanmalı ve çalışmalarınızda belli bir hedef seçmelisiniz. Değişim içinde olduğunuz zaman, ideallerinizi geciktirebiliyorsunuz. Bugün, daha davetkar olacaksınız. İsteklerinize sıkı sarılmalısınız.

22 Mart 2018 Perşembe YENGEÇ Burç Yorumu:

İletişim konusunda başarılı bir performans sergilemenize rağmen, engellere takıldığınız zaman, güç bağı oluşturduğunuz kişilerle aranızda istenmeyen problemler ortaya çıkabiliyor. Bugün, kazançlarınızı gözden geçirecek ve yeni kaynaklar bulma konusunda araştırmacı yönünüzü ortaya çıkaracaksınız. Güven duygunuzu dengeli kullanıyorsunuz.

22 Mart 2018 Perşembe ASLAN Burç Yorumu:

Yüksek ideallerinize kanalize olmuş durumdasınız. Bugün, kişisel enerjinizi ve araştırmacı ruhunuzu ortaya çıkarmak için, hedeflerinizi yeniden gözden geçirmelisiniz. Yollarla ilgili planlar yapacak ve özgürlük duygusu içinde hareket edeceksiniz. Öğrenmeye karşı duyacağınız istek karşısında, bazı seminer ve kurslara katılacaksınız.

22 Mart 2018 Perşembe BAŞAK Burç Yorumu:

Sezgilerin ve içgüdülerin yoğun olduğu bir gün içindesiniz. Gizlilikler ve yasaklar ilginizi çekiyor. Girişimci duygularınızı hedeflerinizle aynı paralellikte tutmayı başarmalı ve yeni hedefleriniz için, önünüzü açmalısınız. Birilikte çalıştığınız kişilerin mantıksal yaratıcılıklarına gereken değeri vermeli ve onlarla ortak çalışmalar içinde olmalısınız.

22 Mart 2018 Perşembe TERAZİ Burç Yorumu:

Bugün, sosyal yaşantınızla ilgili çalışmalar çok önemli olacak. Yaşamınıza yeni bir hareket ve eğlence kazandırabilirsiniz. Partnerinizle birlikte özel paylaşımlar yaşamak istiyorsanız, onun fikirlerine saygı göstermek zorundasınız. Karşılıklı fikir çatışmaları içinde olacağınız bir gün. Enerjinizi odaklaştırma konusunda başarılısınız.

22 Mart 2018 Perşembe AKREP Burç Yorumu:

Konumunuzun önemli olduğu bir gün. Görüşeceğiniz kişilerin farklı özelliklerine ve size kazandıracağı prestijlere değer veriyorsunuz. Bugün, sınırlarınızı yüksek tutacak ve hırslarınızda aşırıya kaçacaksınız. Değer yargılarınızın hiçbir şekilde tartışılmasından hoşlanmıyorsunuz. Yaşam kalitenizde önemli yükselişler olacak.

22 Mart 2018 Perşembe YAY Burç Yorumu:

Yüksek idealleriniz olan bir kişi olmanıza rağmen, bugün kendi içinizde çelişkiler içinde olacaksınız. Bulunduğunuz ortamlarda ilgilendiğiniz konulara odaklaşmak zorunda kalacak ve özel işlerinizi ihmal edeceksiniz. Uzun yollarla ilgili bazı planlarınız var fakat yaşama geçirme konusunda aceleci davranmamalısınız.

22 Mart 2018 Perşembe OĞLAK Burç Yorumu:

Sistemli davranarak birçok problemi anında çözüyorsunuz. Bugün, gücünüzün farkında oluşunuz, engeller konusunda sizi temkinli hareket etmeye zorluyor. Rekabetçi yapınızı sessizce sürdürüyor ve gücünüzü besleyecek yeni kaynaklardan faydalanmak istiyorsunuz. Kazançlarınızı yönlendirme konusunda başarılı bir gün.

22 Mart 2018 Perşembe KOVA Burç Yorumu:

Özel ilişkilerinizi zorlamaktan hoşlanmıyorsunuz. Kişisel özgürlüğünüzü koruma adına tepkisel davranmayı bırakmalı ve ortak paylaşımlarınızda karlı çıkacak çalışmalara yönelmelisiniz. Bugün, yardımlaşma duygunuzun oldukça yoğun olduğu bir gün. Maddi konularda değişik fırsatların sunulacağı bir gün.

22 Mart 2018 Perşembe BALIK Burç Yorumu:

Uğraşılarınızın sizin için bir anlam ifade edebileceğini hissetmek istiyor ve sezgilerinizi mantığınızla birleştirmeyi amaçlıyorsunuz. Bugün, gücünüzü aşan konularda sistemli bir uğraş verebilir ve bazı yeteneklerinizi amaçlarınız doğrultusunda kullanabilirsiniz. Özel yaşamınızda, duygusal paylaşımlara özen göstermelisiniz.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?