23 Temmuz Pazartesi 2018 Günlük Burç Yorumları | İş, para, sağlık ve seks falınız burada

23 Temmuz 2018 Pazartesi Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık günlük burç yorumları öğrenilmek isteniyor ve yeni günden itibaren araştırılmaya başlanıyor. Bugün burcunuz ne söylüyor? Haftanın ilk gününde enerjiniz nasıl olacak? 23 Temmuz Pazartesi burç yorumunuz neler söylüyor? İşte hayatınızda yeni değişiklikleri de beraberinde getirebilecek olan yorumlar haberimizde.

Yaşam 23.07.2018, 06:35 03.08.2018, 06:30
23 Temmuz Pazartesi 2018 Günlük Burç Yorumları | İş, para, sağlık ve seks falınız burada

23 Temmuz 2018 Pazartesi KOÇ Burç Yorumu:
Kariyerinizle ilgili önemli gelişmeleri takip etmelisiniz. Güneş, yaşam evinizde ilerlerken istediğiniz başarıyı da beraberinde getirecek. İsteklerinizden ödün vermek istemiyor ve direnme gücünüzü sonuna kadar kullanıyorsunuz. Enerjinizi yaşama geçirmek istiyorsanız, yapacaklarınızı sistemli bir şekilde planlamalı ve acele etmemelisiniz.

23 Temmuz 2018 Pazartesi BOĞA Burç Yorumu:
İçsel enerjinizin yüksek olduğu bir gün. Birçok işi bir arada yapmak istiyorsunuz. Çevrenizde size yardım edecek kişileri tespit etmeli ve planlarınıza dahil etmelisiniz. Bugün görüşeceğinizin kişilerin, toplumsal başarılarınıza katkıları olabilir. Arkadaşlarınızla yapıcı ve yaratıcı yönlerinizi birleştirerek, başarınızı garantileyebilirsiniz.

23 Temmuz 2018 Pazartesi İKİZLER Burç Yorumu:
Çevrenizde gelişen duygusal konulardan etkilenecek ve arkadaşlarınızla güçlü bağlar içinde olacaksınız. Grup çalışmaları için uygun bir gün. Kombinasyon burcunuzda ilerleyen Ay, araştırmacı tarafınızı ortaya çıkaracak çalışmalar içinde olmanızı sağlayacak. Kısa yollar ve küçük seyahatler söz konusu olacak.

23 Temmuz 2018 Pazartesi YENGEÇ Burç Yorumu:
Maddi konularda kafanızın içi oldukça karışık. Gizli planlarınızı yeniden gözden geçirmelisiniz. Kazançlarınızı arttırma konusunda değişik düşünceler içinde olacak ve yeni tekliflere daha ılımlı bakacaksınız. Bugün, kendinizi güven içinde hissetmek istiyor ve duygusal kaygılar yaşıyorsunuz..

23 Temmuz 2018 Pazartesi ASLAN Burç Yorumu:
Doğuştan gelen güçlü enerjiniz, Güneş'in burcunuza geçmesiyle daha bir hareket ve anlam kazanıyor. İsteklerinizde belirgin bir artış gözleniyor. Bugün bulunduğunuz ortamlarda ve yaptığınız çalışmalardan dolayı, takdir göreceksiniz. Planladığınız işlerin yolunda gitmesi için gösterdiğiniz olumlu çabalarınız, istekleriniz doğrultusunda ilerleyecek

23 Temmuz 2018 Pazartesi BAŞAK Burç Yorumu:
İçsel enerjinizin oldukça yüksek oluşu, baskıcı davranışlara karşı tepki oluşturmanıza neden oluyor. Bugün, hızlı ve aktif bir zihinsel performansa sahip olmanıza rağmen, karar verme konusunda zorlanabilirsiniz. Sezgilerinizin güçlü olması ve çevrenizdeki olaylara çabuk adapte olmanız nedeniyle motivasyonunuz artacak.

23 Temmuz 2018 Pazartesi TERAZİ Burç Yorumu:
Bugün, çevre ilişkilerinizin güçlü bir şekilde gündeme gelmesiyle, sizi fazla meşgul edecek alanlarınız artıyor ve gözlemci yönünüz ortaya çıkıyor. Her zaman belli standartlar dahilinde davranarak, hedeflerinize akıllıca yaklaşıyorsunuz. Hayallerinizle yaptıklarınız arasında güçlü bir denge var. Birlikte çalıştığınız kişiler bazı şeylerin farkındalar.

23 Temmuz 2018 Pazartesi AKREP Burç Yorumu:
Güneş ve Satürn tepe evinizde ilerliyor. Düşüncelerinizden taviz vermek istemiyor ve kararlarınızda diretmeyi sürdürüyorsunuz. Mesleki anlamda ses getirecek olaylar zincirini başlatabilirsiniz. Araştırmacı yönünüzü, geçmiş deneyimlerinizle birleştirecek yeni olaylar gündeme gelecektir. Sezgilerinizin sizi yanıltmadığını göreceksiniz.

23 Temmuz 2018 Pazartesi YAY Burç Yorumu:
Güneş, kombinasyon burcunuz Aslandaki yolculuğuna başlıyor. Aldığınız her türlü sorumluluğu yerine getirme konusunda başarılısınız. Meslek yaşantınızla ilgili değişimlere hazır olmalısınız. Size olumlu katkıları olacak, başlangıçlar gündeme gelecektir. Gelen tekliflere karşı temkinli yaklaşmanızda fayda var.

23 Temmuz 2018 Pazartesi OĞLAK Burç Yorumu:
Maddi konularla ilgili beklentilerinizin gerçekleşmesini istiyorsanız, kişisel çabalarınızı çevresel faktörlerle akıllıca birleştirmelisiniz. Bugün, Ay'ın konumu; maddi kazançlarınızı yönlendirme konusunda dikkatli adımlar atmanızı tavsiye ediyor. İsteklerinizin derinliği karşısında kendiniz bile şaşırabilirsiniz.

23 Temmuz 2018 Pazartesi KOVA Burç Yorumu:
Ay; burcunuzda ilerlerken, Güneşin karşıt burcunuz Aslan burcuna geçmesi, güzel bir kombinasyonu ortaya çıkartıyor. Koşulların sizden yana oluşu bazı engellerin ortadan kalkmasıyla daha bir açıklık kazanıyor. Birçok fırsat kendiliğinden oluşurken, bazı hayalleriniz kesinlik kazanabilir.

23 Temmuz 2018 Pazartesi BALIK Burç Yorumu:
Güneş'in, Aslan'a geçmesiyle ortak ilişkileriniz önem kazanıyor. Birlikte çalıştığınız kişilerle önemli kararlar alabilirsiniz. Yeteneklerinizin ortaya çıkması için gösterdiğiniz çaba, her zaman olumlu olmayabilir. Bugün, zorlandığınızı hissedeceksiniz. Duygular ve mantık arasında doğru bir seçim yapmalısınız.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?