25 Kasım 2018 Pazar Günlük Burç Yorumları | Hayatınızda nasıl değişiklikler olacak?

Bugün alabileceğiniz kararlarla hayatınıza yön vermek, farklı bir yaşama başlamak ve ilişkilerinizi düzeltmek istiyorsanız 25 Kasım 2018 Pazar Günlük Burç Yorumları siz değerli okuyucularımız için hazırlandı. İşte güne dair iş, aşk ve para değerlendirmeleri.

Yaşam 24.11.2018, 06:20 Burak ZİHNİ
25 Kasım 2018 Pazar Günlük Burç Yorumları | Hayatınızda nasıl değişiklikler olacak?

Bugün alabileceğiniz kararlarla hayatınıza yön vermek, farklı bir yaşama başlamak ve ilişkilerinizi düzeltmek istiyorsanız 25 Kasım 2018 Pazar Günlük Burç Yorumları siz değerli okuyucularımız için hazırlandı. İşte güne dair iş, aşk ve para değerlendirmeleri. Bugün alabileceğiniz kararlarla hayatınıza yön vermek, farklı bir yaşama başlamak ve ilişkilerinizi düzeltmek istiyorsanız 25 Kasım 2018 Pazar Salı Günlük Burç Yorumları siz değerli okuyucularımız için hazırlandı. İşte güne dair iş, aşk ve para değerlendirmeleri. Burç Yorumları içerisinde yer alan tüm değerlendirmeler hayatınıza şekil verebilecek, karar almanızda yardımcı olabilecek ve yaşantınızı daha üst seviyelere çıkarabilecek bilgiler içeriyor.


Astroloji nedir?

Astroloji hemen hemen insanlık tarihi kadar eski bir kehanet sistemidir. Her ne kadar son yüzyılda genel Astroloji anlayışı biraz değişmiş ve Astroloji'ye bilimsel bir görünüş verilmeye çalışılmışsa da Astroloji temelde bir kehanet, gelecekten haber verme sistemidir. Geniş anlamdaysa Astroloji insanın evren ve kozmik güçlerle olan ilişkilerini inceleyen, başarı ve başarısızlık oranlarını, hangi konularda şanslı, hangilerinde şanssız olduğunu anlamaya çalışan, hangi dönemlerde ne gibi kozmik etkiler altında kalarak, nelere uygun olduğunu araştıran bir sanattır ve bu sanat, Güneş Sistemi'mizdeki gezegenlerin, uydumuz Ay'ın, Güneş'in, Güneş Sistemi'mizin çevresinde bulunan takım yıldızların ya da başka bir ifadeyle burçların içindeki haraketlerini ve birbirleriyle olan ilişkilerini inceleyerek çalışan bir sistemdir.
 

25 Kasım 2018 Pazar Günlük Burç Yorumları

25 Kasım 2018 Pazar KOÇ Burç Yorumu:
Birlikte çalıştığınız kişilerden çok fazla sorumluluk istemeniz bazen hata olabiliyor. Bugün işinizi titizlikle yapmak istiyor ve her konuda gereken özeni gösteriyorsunuz. Duygularınızda açık davranmak için uygun bir gün değil. Ay'ın bulunduğu konum, sizi kuşkucu ve araştırmacı yapabilir.

25 Kasım 2018 Pazar BOĞA Burç Yorumu:
Aşk yaşantınızda gereksiz sorgulamalardan kaçınmalısınız. Partnerinize karşı sorumluluk duygunuzun yoğun olmasından kaynaklanan bir göreviniz olduğunu unutmamalısınız. Bugün, kendinizi ispat etmek için değişik düşüncelerle ortaya atılabilir hatta bu konuda aşırıya kaçabilirsiniz. Bağırsak problemleriniz olabilir.

25 Kasım 2018 Pazar İKİZLER Burç Yorumu:
Gücünüzün bölünmesinden hoşlanmıyorsunuz. Bugün ilişkilerinize farklı bir noktadan bakmak isteyeceksiniz. Dördüncü evinizdeki ay ailevi konularınızla ilgili sorunları gündeme getiriyor. Aile bireyleri ile yapacağınız bazı konuşmalarda farklı konuları tartışabilirsiniz. Onlar için odak noktası olan konuları görmezlikten gelmemelisiniz.

25 Kasım 2018 Pazar YENGEÇ Burç Yorumu:
Yakın ilişkilerinizde kuşkucu yönleriniz yüzünden, sorunlar yaşıyorsunuz. Sizi tatmin etmek kolay değil ve her olayın arkasında farklı şeyler aramanız, yüzünden sevdiklerinizin tepkileriniz alıyorsunuz. Kişiliğinizi ifade edecek ilişkileri tercih etmenizde en büyük etken güven duygusuna ihtiyacınız olmanızdan kaynaklanıyor.

25 Kasım 2018 Pazar ASLAN Burç Yorumu:
Sosyal ilişkilerinizde hareketli günlerinizden birini yaşıyorsunuz. Eğer sevdiğiniz kişilere ulaşamıyorsanız, ortak dostlarınızı aracı olarak kullanabilirsiniz. Bugün cinsel konularda enerjinizin yüksek oluşu, sizin bir takım arayışlar içine girmenize neden olabilir. Yaşantınızın düzenini gelişigüzel duygularla bozmamalısınız.

25 Kasım 2018 Pazar BAŞAK Burç Yorumu:
Ay burcunuzda ilerliyor ve kuruntulu yönlerinizi açığa çıkarıyor. İçinizden geçirdiğiniz her türlü olayı, istediğiniz gibi yönlendirebilirsiniz. Oysa gerçekçi olmanız gerekiyor ve içsel takıntılarınız yüzünden gereksiz bir karmaşa yaşıyorsunuz. Özellikle kendinizi çok güçlü ifade ettiğiniz bu gün temkinli olmaya çalışmalısınız.

25 Kasım 2018 Pazar TERAZİ Burç Yorumu:
Maddi konularda karşı tarafın düşüncelerini süzgeçten geçirmeden karar vermek istemiyorsunuz. Aile arasında bazı mal problemleri gündeme gelecektir. Bilinçaltınızda istemeden şekillendirdiğiniz olaylar yüzünden, gününüzün temposunu bozmamaya çalışın. Bugün, sezgilerinizle mantığınız arasında bocalayabilirsiniz.

25 Kasım 2018 Pazar AKREP Burç Yorumu:

Çevrenize karşı oldukça kapalı ve ketum bir tavır içindesiniz. Bazı olayları tekrar tekrar irdeliyorsunuz. Siz her kişiyi farklı bir şekilde yargılıyorsunuz. Bugün sezgilerinizin sizi yönlendirmesine izin vereceksiniz. Unutmayın ki güç sizde ve enerjinizle herkesi istediğiniz gibi yönlendireceksiniz.

25 Kasım 2018 Pazar YAY Burç Yorumu:
Hedeflerinize yaklaşırken çevrenize ters düşmek istemediğiniz için, hep zor olanı seçiyorsunuz. Enerjiniz çok güçlü ve olumlu kullanmanın yollarını araştırmalısınız. Manevi duygularınızın yoğun olması ve iyilik yapmayı çok sevdiğiniz için çevrenizin sizi anlaması mümkün değil. Varisle ilgili sorunlarınız olabilir.

25 Kasım 2018 Pazar OĞLAK Burç Yorumu:
Güçlü hedefleri olan bir kişi olmanıza rağmen, en küçük bir aksilikte hemen dikkatiniz dağılıyor. Bugün, güçlü bilinçaltınızı yaşama geçirmek için başlattığınız savaştan galip çıkmak isteyebilirsiniz. Enerjinizi arkadaş çevrenizde daha belirgin bir şekilde ortaya koyuyorsunuz. Savunduğunuz konulardan taviz vermekten hoşlanmıyorsunuz.

25 Kasım 2018 Pazar KOVA Burç Yorumu:
Hayallerinizin altında yatan gerçek nedenlerle baş etmesini öğreniyorsunuz. İlişkinizin sınırlarını ayarlamak sizin elinizde. Ortaklıklar konusunda çekimser kalmayı yeğleyeceksiniz. Bugün birlikte olduğunuz kişilerle, konuşacağınız konuları özenle seçmeli ve kalp kırmamaya dikkat etmelisiniz. Dengelerinizi korumakta zorlanabilirsiniz.

25 Kasım 2018 Pazar BALIK Burç Yorumu:
Jüpiter'den aldığınız destekle enerjinizin yükseldiğini göreceksiniz. İş yaşamınızda çevre iletişiminiz mükemmel. Özellikle disiplinli yapınızı ortaya çıkaran çalışmalar sergiliyorsunuz. Bugün, duygusal konularda baskıcı davranmaktan vazgeçmelisiniz. Güçlü duygular içindesiniz ve partnerinizi yönlendirme konusunda etkili olacaksınız.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?