29 Mart 2018 Perşembe Günlük Burç Yorumları Oku | İş, aşk ve para falı bu sayfada

Gündelik hayatınızdan sıkıldınız veya yeni bir heyecan arıyorsanız doğru yerdesiniz. İnternette derlenen 29 Mart 2018 Perşembe Günlük Burç Yorumları siz değerli okuyucularımız için hazırlandı. Tüm burçların analizlerini okuyabilir, iş, para ve sağlık durumunuzu analiz edebilirsiniz.

Yaşam 28.03.2018, 06:31 29.03.2018, 06:52 Burak ZİHNİ
29 Mart 2018 Perşembe Günlük Burç Yorumları Oku | İş, aşk ve para falı bu sayfada

Hayatımızın vazgeçilmezlerinden biri de astroloji. Özellikle kadınlar büyük bir önem veriyor ve sürekli olarak takip ediyor. Gazete Damga olarak haftanın 6 günü yayınladığımız burç yorumlarında yeni bir değerlendirme haberi ile karşınızdayız.

29 Mart 2018 Perşembe Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık günlük burç yorumları karşınızda. Çeşitli değerlendirmeler sonucu elde edilen bilgileri sizler için bir araya getirdik ve haberleştirdik. İş, aşk, para, sağlık ve pek çok konuda sizleri bekleyen gelişmeleri okuyabilirsiniz.

günlük burç yorumları oku

29 Mart 2018 Perşembe Günlük Burç Yorumları

29 Mart 2018 Perşembe KOÇ Burç Yorumu:

Burcunuzda biriken gezegen topluluğu enerjinizin daha da yükselmesine neden oluyor. Başlangıçlar yapmak için uygun bir dönem olmasına rağmen, çevrenize ders verici niteliğinde davranışlar sergiliyorsunuz. Bugün, düşüncelerinizi yanlış yorumlanmasına izin vermeden saydam bir şekilde ifade etmelisiniz.

29 Mart 2018 Perşembe BOĞA Burç Yorumu:

Ay, karşıt burcunuz Akrep'te ilerlerken duygusal ilişkilerinizi yeniden irdeleme şansına sahip olacaksınız. Olaylara derin bir şekilde yorum getirmek istiyor ve partnerinizden destek bekliyorsunuz. Ortaklıklar konusunda araştırmadan, hiç kimsenin fikrine teslim olmak istemiyor ve kişisel güvenliğinizi ön planda tutuyorsunuz.

29 Mart 2018 Perşembe İKİZLER Burç Yorumu:

Araştırmacı yapınızı daha fazla zorlamanız gerekmiyor. Bugün, birlikte olacağınız topluluklarda kendi özünüze dönmek isteyebilir çevresel olaylara ilgisiz kalabilirsiniz. Bazı dostlarınızla istediğiniz iletişimi kurma konusunda zorlanacaksınız. Düşüncelerinizin yanlış anlaşılması sizin tarzınızla ilgili bir olay.

29 Mart 2018 Perşembe YENGEÇ Burç Yorumu:

Ay kombinasyon burcunuz Akrep'te ilerlerken, duygusal ilişkilerinizde derin kavramlar arıyorsunuz. Gelişigüzel olayların sizi tatmin etmeyeceğini bildiğiniz için sınırlarınızı dar bir çerçevede tutmak istiyor ve seçicilik konusuna özen gösteriyorsunuz. Bugün katılacağınız toplantılarda çevrenizi sınama şansına sahip olacaksınız.

29 Mart 2018 Perşembe ASLAN Burç Yorumu:

Öfkelerinizi içinizde saklama gereği duymaktan, gergin bir gün geçirebilirsiniz. Oysa içgüdülerinizin güçlü olduğu bir gün ve siz hala kendi şartlarınızı özdenetiminizden geçiriyorsunuz. Özgürlük sınırlarınızı gevşetip yaratıcı yönlerinizi ortaya çıkarabilirsiniz. Bugün sportif aktivitelere önem vermelisiniz.

29 Mart 2018 Perşembe BAŞAK Burç Yorumu:

Kişisel yatırımlarınızı ve finans konularınızı gözden geçirmeniz gereken bir gün. Yakın ilişkilerinizde yanlış yönlendirmelerin getirdiği aksaklıklarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Duygusal bağlarınız, kendinizi ifade etmeniz açısından size güçlükler yaratıyor. Bugün, verdiğiniz sözleri yerine getirmelisiniz.

29 Mart 2018 Perşembe TERAZİ Burç Yorumu:

Partnerinizle kişisel çekişmeler içine girebilirsiniz. İyi niyetli yaklaşımlarınız, karşı tarafın farklı düşünceleri nedeniyle, sizi yanlış sonuçlara götürebilir. Onu ikna etmek yerine, maddi anlamda kendi koşularınızı düzeltme yolunu seçmelisiniz. Yakın dostlarınızla bir araya gelerek, sizi zorda bırakan konuları açmalısınız.

29 Mart 2018 Perşembe AKREP Burç Yorumu:

Sınırlı koşullarınızdan oldukça sıkılıyorsunuz. Kendinizi aşma konusunda yeterli mücadele gücüne ve cesarete sahip olsanız bile geleneksel yapınızı bozmak istemiyorsunuz. Sabit düşüncelerin size yarar sağlamadığını görerek, potansiyelinizin doğru değerlendirileceği ve takdir göreceği alanlara kaymalısınız.

29 Mart 2018 Perşembe YAY Burç Yorumu:

Ay bilinçaltınızı etkilerken olaylara duygusal bir şekilde yaklaşıyor, çevrenize karşı sıkı bir denetim uyguluyorsunuz. Ailenizle ilgili sürpriz olaylara hazırlıklı olmalısınız. Uyumlu olma isteği içindesiniz. Fakat, özgürlükçü duygularınızla birlikte bunu başarabilmeniz zor görünüyor. Bugün, maddi kaygılarınızla kafanızı meşgul etmeyin.

29 Mart 2018 Perşembe OĞLAK Burç Yorumu:

Düşüncelerinizden kolay ödün vermeyen bir yapınız olmasına rağmen gün içinde ortaya çıkacak olaylarla ilgili hatalarınızı gözden geçirme ihtiyacı içinde olacaksınız. Güçlü dostlarınız sayesinde uzun süredir yarıda kalmış olan işlerinizle ilgili adımlar atacaksınız. Küçük kazalara müsait bir gününüzdesiniz.

29 Mart 2018 Perşembe KOVA Burç Yorumu:

Kişisel egolarınızın güçlü olması, çalışma şartlarında gelişen olaylara karşı sizi zor durumda bırakabilir. Üst yöneticilerinizin değişik tutumları, sizin prensiplerinizle çatışabilir. Bugün, dengelerinizi korumak adına alışık olduğunuzdan daha fazla bir gayret içinde olabilirsiniz. İyi niyetli yaklaşımlarınız sonuç verecektir.

29 Mart 2018 Perşembe BALIK Burç Yorumu:

İdealleriniz uğruna çevrenize karşı kırıcı tutumlar içine girebiliyorsunuz. Koşullarınız olumlu gelişse bile, yaptığınız her işte gizli bir tatminsizlik duygusu sizi rahatsız ediyor. Bugün, hedeflerinizle ilgili düşüncelerinizi gizleme gereği duyacaksınız. Zorlayıcı koşullar nedeniyle, alışkanlıklarınızdan taviz vermek durumunda kalabilirsiniz.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?