29 Temmuz 2020 Çarşamba Burç Yorumları | İş, aşk ve para falınız

Hayatta nelerle karşılaşacağınız ve nasıl tepki vereceğinizin yanısıra yeni ufuklara yelken açıp açmadığınızı merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. İş, aşk ve para konusunda sizleri bekleyen ve yaşamınıza yön verebilecek burç yorumları internetten derlediğimiz haberle sizlerin karşınızda. 29 Temmuz 2020 Çarşamba Burç Yorumları bu sayfada yer almaktadır.

Yaşam 27.07.2020, 06:30 28.07.2020, 06:34 Burak ZİHNİ

Her gün binlerce belki de milyonlarca insanın ilgi alanı olduğu astroloji ve günlük burç yorumları takip edilerek okunmak isteniyor. Hem Türkiye'de hem de dünyada neler yaşanacağına, bu yaşananların ise iş, para ve aşk alanlarında nasıl bir etki göstereceği merak edilerek araştırılıyor. Özellikle kadınların alaka gösterdiği günlük burç yorumları ile karşınıza çıktığımız haberimizde tüm detayları öğrenebilirsiniz. Ancak unutmayın ki haberimizde yer alan burç yorumları farklı internet sitelerinden derlemelerdir. Okuyucularımıza iyi günler dileriz.

günlük burç yorumları oku
 

Astroloji nedir?

Astroloji hemen hemen insanlık tarihi kadar eski bir kehanet sistemidir. Her ne kadar son yüzyılda genel Astroloji anlayışı biraz değişmiş ve Astroloji'ye bilimsel bir görünüş verilmeye çalışılmışsa da Astroloji temelde bir kehanet, gelecekten haber verme sistemidir. Geniş anlamdaysa Astroloji insanın evren ve kozmik güçlerle olan ilişkilerini inceleyen, başarı ve başarısızlık oranlarını, hangi konularda şanslı, hangilerinde şanssız olduğunu anlamaya çalışan, hangi dönemlerde ne gibi kozmik etkiler altında kalarak, nelere uygun olduğunu araştıran bir sanattır ve bu sanat, Güneş Sistemi'mizdeki gezegenlerin, uydumuz Ay'ın, Güneş'in,a Güneş Sistemi'mizin çevresinde bulunan takım yıldızların ya da başka bir ifadeyle burçların içindeki haraketlerini ve birbirleriyle olan ilişkilerini inceleyerek çalışan bir sistemdir.

Her gün binlerce hatta milyonlarca insanın merak ettiği, sakız kağıtlarında dahi umut aradığı günlük burç ve fal yorumlarını sizler için derledik. Burcunuza göre olan yorumları usta astrologlardan derleyip sunma imkanı sunduğumuz haberimizde tüm bilgileri bulabilirsiniz. Peki Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burcu yorumları nasıl oluştu?

Google üzerinde en çok aranan terimlerden olan günlük burç yorumları artık Gazete Damga aracılığı ile önünüze geliyor. Usta isimlerin geleceğe yönelik yaptığı yorumların derlendiği haberimizde burcunuzla ilgili her şeyi öğrenebilir ve günlük burç yorumunuzu okuyabilirsiniz. Gündelik hayatınızdan iş ve aşk hayatınıza, ikili ilişkilerden ekonomik durumunuza kadar pek çok konuda yapılan internet yorumlarını sizler için bir araya getirdik. İşte 29 Temmuz 2020 Pazartesitesi günlük burç yorumları nasıl oluştu? İşte detaylar...

29 Temmuz 2020 Pazartesitesi Rezzan Kiraz ve Nuray Sayarı günlük burç yorumları herkes tarafından merak ediliyor. Sizler için hazırladığımız haberimizde burç yorumlarınızı okuyabilirsiniz. Burç yorumları hayatta alacağınız kararlara ve atacağınız adımlara ışık olabilir. Bazen aşk olarak size geri dönebilir bazen ise maddi olarak size geri dönüşü olacaktır.

Burç yorumları alacağınız kararlarda,gideceğiniz yerlerde ve daha bir çok şeyde burç yorumları size yardımcı olabilir. Burçlar size yol gösterici tavsiyelerde bulunabilir.4 Ocak'ta dünyaya gelen insanlar hangi burç oluyor? 29 Temmuz 2020 Pazartesitesi günlük burç yorumları... Kova burcuna mensup olan kişilerin ortak özellikleri neler? Kova burcunun uğurlu günü hangisi? Kova burcunun ortak özellikleri nelerdir? Kova burcundan olan ünlüler hangileri? Kova burcunun diğer burçlarla uyumu nasıldır? Kova burcu erkeğinin/kadının özellikleri neler? 4 Ocak burç yorumları ve burçlara dair her şey haberimizde...

Günlük burç yorumunuz Gazete Damga'da! Burç yorumları sabah saatlerinde okunarak güne iyi başlamak amaçlanır. Bu doğrultuda hazırladığımız haberimizde burcunuza ait günlük tüm yorumları okuyabilirsiniz. İşte detaylar...

İnsanlar hayatlarındaki gelişmeleri öğrenebilmek, iş ve aşk maratonlarının nasıl bir seyre gittiğini ve bundan sonraki beklentilerinin ne yönde olacağını merak ediyor. Google ve diğer arama motorlarında en çok yapılan aramalardan biri olan Günlük Burç Yorumları Gazete Damgal'da da yer almaktadır. İşte 29 Temmuz 2020 Pazartesitesi Günlük Burç yorumları...

29 Temmuz 2020 Pazartesitesi Rezzan Kiraz ve Nuray Sayarı günlük burç yorumları herkes tarafından merak ediliyor. Sizler için hazırladığımız haberimizde burç yorumlarınızı okuyabilirsiniz. Burç yorumları hayatta alacağınız kararlara ve atacağınız adımlara ışık olabilir. Bazen aşk olarak size geri dönebilir bazen ise maddi olarak size geri dönüşü olacaktır.


Doğum tarihinize göre hangi burçsunuz?
21 Mart – 29 Temmuz tarihleri arasına doğanlar Koç Burcu olurlar
229 Temmuz – 21 tarihleri arasına doğanlar Mayıs Boğa Burcu olurlar
229 Temmuz – 229 Temmuz tarihleri arasına doğanlar İkizler Burcu olurlar
229 Temmuz – 229 Temmuz tarihleri arasına doğanlar Yengeç Burcu olurlar
229 Temmuz – 23 Ağustos tarihleri arasına doğanlar Aslan Burcu olurlar
24 Ağustos – 22 Eylül tarihleri arasına doğanlar Başak Burcu olurlar
23 Eylül – 23 Ekim tarihleri arasına doğanlar Terazi Burcu olurlar
24 Ekim – 22 Kasım tarihleri arasına doğanlar Akrep Burcu olurlar
23 Kasım – 21 Aralık tarihleri arasına doğanlar Yay Burcu olurlar
22 Aralık – 20 Ocak tarihleri arasına doğanlar Oğlak Burcu olurlar
21 Ocak – 18 Şubat tarihleri arasına doğanlar Kova Burcu olurlar
19 Şubat – 20 Mart tarihleri arasına doğanlar Balık Burcu olurlar

burç yorumları oku

 

29 Temmuz 2020 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

KOÇ BURCU 29 Temmuz 2020 Çarşamba GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mart - 20 Nisan)

Bir süredir her şey yolunda gidiyor. Ta ki bugüne kadar. Bugün güne mutlu başlarken hiç ummadığınız biri ile tartışacak ve bunu gün boyu kafanıza takacaksınız. İşinizle gerginlikler söz konusu olabilir ancak bunun için farklı bir çözüm bulacaksınız ve b durumun üstesinden gelmeyi başaracaksınız. Çevrenize karşı daha sakin davranmalısınız.

BOĞA BURCU 29 Temmuz 2020 Çarşamba GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Nisan – 21 Mayıs)

Artık bir nokta koymalısınız. İlişkinizi bu denli yokuşa sürmenin bir anlamı yok. Aklınızdakileri yapacak kadar güce sahipsiniz var sadece harekete geçmelisiniz. Her işi başarmak zorunda değilsiniz bir alanda uzmanlaşmanız sizin için yeterli olur ancak bu konuda gözünüz hayli aç. Bazı harcamalar sizi zora sokacak bunun farkındasınız.

İKİZLER BURCU 29 Temmuz 2020 Çarşamba GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mayıs - 23 Haziran)

Artık bir nokta koymalısınız. İlişkinizi bu denli yokuşa sürmenin bir anlamı yok. Aklınızdakileri yapacak kadar güce sahipsiniz var sadece harekete geçmelisiniz. Her işi başarmak zorunda değilsiniz bir alanda uzmanlaşmanız sizin için yeterli olur ancak bu konuda gözünüz hayli aç. Bazı harcamalar sizi zora sokacak bunun farkındasınız.

YENGEÇ BURCU 29 Temmuz 2020 Çarşamba GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Haziran - 23 Temmuz)

Son günlerde sizin enerjiniz çok yüksek. Ancak partneriniz için aynı şeyleri söylemek zor. Bu aralar coşkunuza karşılık alamayacaksınız. Sizin hareketli yapınız karşınızdaki kişiyi etkiliyor ama onun hareketsizliği de sizi üzüyor. Aşıksınız ama bunu göz ardı edemezsiniz. Bütçeniz harcamalarınız için gayet uygun. Canınızı sıkmayın her şey olacağına varır.

ASLAN BURCU 29 Temmuz 2020 Çarşamba GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Temmuz - 22 Ağustos)

Bugün sizin gününüz. Sabah sakin başlayan gününüz öğleden sonra hareketlenecek. Özellikle daha hızlı bir seyir alacak bunun için daha temkinli olmalısınız. Öğleden sonrası sizin için daha yoğun olacak. Arkadaşlarınızla bazı organizasyonlara katılabilirsiniz bunun için hazırlıklı olmalısınız. Eğlenceli zaman geçireceksiniz.

BAŞAK BURCU 29 Temmuz 2020 Çarşamba GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ağustos - 22 Eylül)

Bugünlerde gözler size çevrilmeye başlıyor. Aşk ve sosyal hayatınızda popülerliğiniz arttığı bir döneme giriyorsunuz. Çevrenizde ki insanlara bu aralar dikkat etmelisiniz gizli hayranlarınız bulunabilir. Hiç ummadığınız biri size aşkını ilan edebilir. Eski bir tanıdığınız size maddi anlamda size yardımcı olabilir, inatçılık etmeyi bırakıp onun yardımını kabul etmelisiniz.

TERAZİ BURCU 29 Temmuz 2020 Çarşamba GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Eylül - 22 Ekim)

Bugünlerde tez canlısınız. Oysa erken varılan yargılar sizin için yanlış sonuçlara neden olabilir. İstikrarlı davranmaya çalışıyorsunuz hatta bunun için uzunda bir uğraş veriyorsunuz ancak her şey istediğiniz şekilde sonuçlanmıyor. Para konusunda bonkörsünüz ancak tahsilatta hep sınıfta kalıyorsunuz.

AKREP BURCU 29 Temmuz 2020 Çarşamba GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ekim - 22 Kasım)

Aşk hayatınızda hep zirvedesiniz ve bugünlerde de durum ayı. Bunun için özel bir çabanız da yok aslında. Kendiniz oluyorsunuz ve örnek gösteriliyorsunuz, o kadar. Son zamanlarda aklınızda yurt dışında kalmak gibi bir düşünce var. İyi düşünmelisiniz. Tekrar kilo problemi yaşamak istemiyorsanız beslenmenize dikkat etmelisiniz.

YAY BURCU 29 Temmuz 2020 Çarşamba GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Kasım - 22 Aralık)

Bugünlerde dikkatiniz çok dağınık. Bir dizi önemli kararlar alıyorsunuz ancak daha bunu uygulamaya dahi geçmeden unutuveriyorsunuz. Önünüze koyduğunuz hedeflere ulaşmak için kendinizi fazla yormamalısınız. Çünkü koyduğunuz hedeflere rahatlıkla ulaşıyorsunuz. Kazancınızı artırabileceğiniz hesaplar içine gireceksiniz.

OĞLAK BURCU 29 Temmuz 2020 Çarşamba GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Aralık - 20 Ocak)

İşinizde yıldızınız parlasa da özel de durum hiç de iç açıcı değil. Son zamanlarda partnerinizle aranız bozuldu. Aslında ikinizden de kaynaklı bir durum söz konusu ve nedenini ikinizde biliyorsunuz ancak adımı ise karşı taraftan bekliyorsunuz açıkçası daha da bekleyeceksiniz. Bir alacağınızı elde edeceksiniz ve bu sizi rahatlatacak.

KOVA BURCU 29 Temmuz 2020 Çarşamba GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Ocak - 19 Şubat)

Uzun bir çalışmanın ardından yaptığınız işin sonuna geldiniz ve bunu ortaya çıkarmadan önce yakın çevrenizle paylaşmak onların fikrini almak istiyorsunuz. Haklısınız, başarı paylaşıldıkça güzelleşir. Duygusal olarak farklı bir yerdesiniz ne yaşadığınızı pek bilmiyorsunuz. Bu aralar üzerinizde ne olduğunu bilmediğiniz bir sıkıntı var.

BALIK BURCU 29 Temmuz 2020 Çarşamba GÜNLÜK BURÇ YORUMU (20 Şubat - 21 Mart)

Son zamanlarda adeta kapalı kutusunuz. Gizemli halleriniz dikkat çekiyor. Zaman geçtikçe daha anlaşılır davranışlar içinde bulunmalısınız aksi halde çevreniz tarafından pek anlaşılmıyorsunuz. Bazı girişimleriniz kişi ya da kişilerce durdurulmaya çalışılıyor ancak buna izin vermemek sizin elinizde. Size zaman kaybı yaratacak tartışmalardan uzak durmalısınız.

Yorumlar (1)
Matluba 1 yıl önce
Aşk barada düşünje lazym bana
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138