4 Mart 2018 Pazar Günlük Burç Yorumları Oku - Astroloji Burcunuzun Değerlendirmesi Burada

4 Mart 2018 Pazar Günlük Burç Yorumları Oku - Astroloji Burcunuzun Değerlendirmesi Burada
Günlük Burç Yorumları araştırılıyor ve okunmak isteniyor. Aşk, iş, para ve sağlık konusundaki yorumlar özellikle bayanlar tarafından ilgi ile takip ediliyor. Hayatınıza dair yeni gelişmelerin ele alındığı 12 burç ile ilgili olarak 4 Mart 2018 Pazar Günlük Burç Yorumları haberimizde bulunuyor.

4 Mart 2018 Pazar Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık günlük burç yorumları karşınızda. Çeşitli değerlendirmeler sonucu elde edilen bilgileri sizler için bir araya getirdik ve haberleştirdik. İş, aşk, para, sağlık ve pek çok konuda sizleri bekleyen gelişmeleri okuyabilirsiniz.

Hayatın stresinden uzaklaşmak, geleceğiniz hakkındaki değerlendirmeleri okumak ve bu yönde kararlar almak niyetindeyseniz doğru yerdesiniz. Siz değerli okuyucularımızın her gün büyük rağbet gösterdiği günlük burç yorumları yayında. Büyük bir titizlikle internet yorumları üzerinden derlenen haberlerimiz yaşamınıza ışık tutacak nitelikte. 12 burcun ele alındığı haberimizde sizlerin de alt kısımdan yorumlarını beklemekteyiz. İşte 4 Mart 2018 Pazar Günlük Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık yorumları...

4 Mart 2018 Pazar KOÇ Burç Yorumu:

Bugün, entellektüel konularda kendinizi son derece aktif ve başarılı hissediyorsunuz. Bulunduğunuz ortamlarda farklı ve özgün kişiliğinizi ortaya koyacak bir yapılanma içinde olacaksınız. Ufkunuzun genişlemesine neden olabilecek konuları araştırmak istiyorsunuz İyi niyetli girişimciliğiniz her zamanki gibi ses getirecek.

4 Mart 2018 Pazar BOĞA Burç Yorumu:

Çevrenizde özel dostlarınızın fikirlerine karşı ilgisiz davranabilir ve kendi düşünceleriniz doğrultusunda hareket etmek isteyebilirsiniz. Etrafınızdaki kişilerin size olan davranış şekillerinden farklı anlamlar çıkarmanız mümkün. Bugün, Ay'ın bulunduğu konum, organizasyon çalışmalarınıza daha çok ağırlık vereceğinizi gösteriyor.

4 Mart 2018 Pazar İKİZLER Burç Yorumu:

Duygusal konularınızda farklı bir algılama şekliniz var ve sizi mutlu edecek olayların derin bir anlam ifade etmesini bekliyorsunuz. Bugün Ay'ın konumu, partnerinizle olan birlikteliğinizi irdeleme konusunda, aşırıya kaçmamalı ve baskıcı davranışlardan kaçınmalısınız. Özgürlüğünüz konusunda ısrarcısınız.

4 Mart 2018 Pazar YENGEÇ Burç Yorumu:

Duygularınızı açıklama konusunda oldukça cesur davranıyorsunuz. Bugün, hayal gücünüzü kullanabileceğiniz alanları tespit ederek, enerjinizi olumlu bir şekilde kullanacaksınız. İçsel disiplininiz mükemmel ve çalışkanlığınızı bir kez daha ortaya koyacak, doğru çalışma alanlarını bulacak ve çalışmalarınızı bu yönde ilerleteceksiniz.

4 Mart 2018 Pazar ASLAN Burç Yorumu:

Emir almaktan hoşlanmadığınız kesin. Özellikle Yay'da ilerleyen Ay,duygusal ilişkilerinizde renkli bir yelpaze sunuyor. Partnerinizin olumlu yaklaşımları karşısında kendinizi oldukça mutlu hissedeceksiniz.Bugün katılacağınız organizasyonlarda,kendinize farklı bir yer edinecek ve seçkin kişiliğinizi ortaya koyacaksınız.

4 Mart 2018 Pazar BAŞAK Burç Yorumu:

Partnerinizin fikirlerinden etkilendiğinizi ona hissettirmek istemeyebilirsiniz. Bugün, onunla yapacağınız konuşmalar sırasında bazı yapılanmalar söz konusu olacak. Önce dinlemeli sonra karar vermelisiniz. Özgürlüğünüzü kısıtlayıcı fikirlerden uzak kalmayı başarabilir ve stratejinizi belirlerseniz, olaylar lehinize gelişecek.

4 Mart 2018 Pazar TERAZİ Burç Yorumu:

Çevrenizdeki olayların size sağlayacağı olanakların farkındasınız. Bugün, girişimci yönlerinizi özgürce kullanmak isteyecek ve kendinizi ifade ederken, yakın çevrenizin olumlu yönlerinden faydalanacaksınız. Aktif düşünmeniz sayesinde başarılı oluyorsunuz. Kendinize yakın kişilerle fikir birliği içinde olacaksınız.

4 Mart 2018 Pazar AKREP Burç Yorumu:

Yakın ilişkilerinizde mesafeyi koruma taraftarısınız. Bugün maddi konularla ilgili geniş bir araştırma ve seçim yelpazesine sahip olabilirsiniz. Mesleki anlamda kendinize disiplin kazandırma çabası içindesiniz ve elde ettiğiniz her şeyi, kendi gücünüze dayalı olduğunu görmek, sizi olumlu etkileyecek.

4 Mart 2018 Pazar YAY Burç Yorumu:

Sınırsız özgürlük duygularının size zarar verebileceğini düşünerek, seçimleriniz konusunda dikkatli olmalısınız. Bugün, kendinizi aşma konusunda oldukça ısrarcı davranmak isteyebilirsiniz. Kendinizi iyi hissetmeniz, biraz da çevresel motivasyonunuzla eş değerde ilerliyor. Özgün bir kişiliğiniz var ve her zaman fark ediliyorsunuz.

4 Mart 2018 Pazar OĞLAK Burç Yorumu:

İş yaşantınızda farklı düşüncelere sahip olsanız bile, inatçı ve pratik davranışlarınız sayesinde işinizde istediğiniz disiplini kurmayı başaracaksınız. Duygusal konularda daha esnek ve yumuşak davranmayı yeğlerseniz, ilişkinizi her anlamda pozitif olacaktır. Bazen gereğinden fazla katı davranışlar sergiliyorsunuz.

4 Mart 2018 Pazar KOVA Burç Yorumu:

Özgürlüğünüze ters düşmeyen arkadaş çevresini tercih ediyor olmanız, her an yeni olayları gündeme getirebilir. Ön yargısız yaklaşım tarzınız, karşınızdaki kişileri olumlu etkiliyor. Bugün bir çok kombinasyon çalışmalarınızla ilgili yapılanma içinde olabilirsiniz. Yapacağınız atılımlar için, gerekli bağlantıları kurmayı başaracaksınız.

4 Mart 2018 Pazar BALIK Burç Yorumu:

Yaşantınızla ilgili değişimlere hazırsınız. Değerlerinize sahip çıkmayı istiyor ve engeller karşısında olumlu davranışlar sergiliyorsunuz. En küçük fırsatları bile, lehinize çevirme konusunda oldukça başarılı çalışmalar içindesiniz. Bugün görüşeceğiniz kişilerin, samimiyeti konusunda dikkatli olmalı ve özel duygularınızı kendinize saklamalısınız.

astroloji nedir

Astroloji nedir?
Astroloji, insanın tarihte ilk görüldüğü günden bu yana, farklı medeniyetlerin kültürel gelişimine paralel biçimde gelişerek sürekli varlığını korumuş ve sonunda insanın vazgeçemediği bir araç haline gelmiştir.

Başlangıçta, astronomi ve tıp gibi bilimsel disiplinlerin yanında yer alan astrolojinin, zamanla nedensellik ve deneysellik ilkelerinin yerleşmesine ayak uyduramayarak gittikçe yozlaşmaya yüztuttuğunu görüyoruz. Ortaçağın bitimine doğru, din baskısının sislerle kaplı mistik anlayışından, doğayı özgürce tanımaya yönelik görüşlere uzanma çabası, batı medeniyetinde bilimin bugün anladığımız biçimde yeşermesini sağladı. Sebep ve sonuç ilişkisini deneysel yoldan bulmaya çalışan bu yeni zihniyet karşısında, astrolojinin o dönemde dayandığı sembolik ve analojik yöntemler bir çırpıda kenara atıldı ve sonunda astroloji bilimsel gelişmenin dışında kaldı.

Bilimin sürekli hızlanan ilerleyişine karşın, kenara itildiği yerde ortaçağ zihniyetiyle debelenen astroloji de sonunda şarlatanların elinde "yıldız falcılığı"na dönüştü. Bugünkü dünyada, astroloji adı altında yapılanların büyük bir kısmı, bu şarlatanlığın devamından başka birşey değildir. Günümüzde, paranın akıl almaz çekiciliği geleceğe olan güvensizlikle birleşince, ortaya bir sürü yıldız falcısı şarlatan ve bunlardan medet uman çaresiz insanlar çıktı. Ama, bu şarlatanların sayıca çok fazla olmasına karşın, bunların dışında gerçekten bilimsel niteliğe kavuşma çabası ile astrolojik araştırmaların sessizce sürdüğünü de unutmamak gerekiyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.