9 Ekim 2018 Salı Günlük Burç Yorumları | İş, aşk, para ve sağlık falı değerlendirmeniz

Bugün alabileceğiniz kararlarla hayatınıza yön vermek, farklı bir yaşama başlamak ve ilişkilerinizi düzeltmek istiyorsanız 9 Ekim 2018 Salı Günlük Burç Yorumları siz değerli okuyucularımız için hazırlandı. İşte güne dair iş, aşk ve para değerlendirmeleri.

Yaşam 08.10.2018, 06:29 19.10.2018, 06:26 Burak ZİHNİ
9 Ekim 2018 Salı Günlük Burç Yorumları | İş, aşk, para ve sağlık falı değerlendirmeniz

9 Ekim 2018 Salı Burç Yorumları içerisinde yer alan tüm değerlendirmeler hayatınıza şekil verebilecek, karar almanızda yardımcı olabilecek ve yaşantınızı daha üst seviyelere çıkarabilecek bilgiler içeriyor. Siz değerli okuyucularımız için bir araya getirilen burç yorumları hakkında sizlerin de yorumlarını bekliyoruz.

günlük burç yorumları oku

Doğum tarihinize göre hangi burçsunuz?
21 Mart – 20 Nisan tarihleri arasına doğanlar Koç Burcu olurlar
21 Nisan – 21 tarihleri arasına doğanlar Mayıs Boğa Burcu olurlar
22 Mayıs – 21 Haziran tarihleri arasına doğanlar İkizler Burcu olurlar
22 Haziran – 22 Temmuz tarihleri arasına doğanlar Yengeç Burcu olurlar
23 Temmuz – 23 Ağustos tarihleri arasına doğanlar Aslan Burcu olurlar
24 Ağustos – 22 Eylül tarihleri arasına doğanlar Başak Burcu olurlar
23 Eylül – 23 Ekim tarihleri arasına doğanlar Terazi Burcu olurlar
24 Ekim – 22 Kasım tarihleri arasına doğanlar Akrep Burcu olurlar
23 Kasım – 21 Aralık tarihleri arasına doğanlar Yay Burcu olurlar
22 Aralık – 20 Ocak tarihleri arasına doğanlar Oğlak Burcu olurlar

21 Ocak – 18 Şubat tarihleri arasına doğanlar Kova Burcu olurlar
19 Şubat – 20 Mart tarihleri arasına doğanlar Balık Burcu olurlar

burç yorumları oku

9 Ekim 2018 Salı Günlük Burç Yorumları

9 Ekim 2018 Salı KOÇ Burcu Yorumu
Bugün kombinasyon burcunuzda ilerleyen Ay, duygusal yaşamınızla ilgili bazı pürüzle çıkarabilir. Partnerinizle ortak görüşlere sahip olmayacaksınız. Onun alıngan tavırları yüzünden sinirlenebilirsiniz. Aklınıza gelen her şeyi yaşama geçirme konusunda acele ediyorsunuz. Küçük hatalar sonradan önem kazanabilir.

9 Ekim 2018 Salı BOĞA Burcu Yorumu
Sezgileriniz yüzünden her şeyi farklı algılıyor ve bu özelliğinizi karşı tarafa yansıtmak istemiyorsunuz. Araştırdığınız konular üzerinde tekrar tekrar düşünmeniz zaman kaybettiriyor. Ay'ın bulunduğu konum, yaşamınızla ilgili değişimlere hazır olsanız bile, uygulamak için zemin bulamıyorsunuz.

9 Ekim 2018 Salı İKİZLER Burcu Yorumu
Karşı cinsin üzerinizde etkisi oldukça yüksek. Bugün Ay'ın, karşıt burcunuzda ilerlemesi nedeniyle, partnerinizle birlikte ortak kararlar alabilirsiniz. Enerjilerinizi birleştirerek birçok güçlüğün üstesinden gelebileceksiniz. Eski dostlarınızdan yardım alabileceğiniz bir gün içindesiniz. Onların sizin için yaptıkları fedakarlıklar karşısında, duygulanabilirsiniz.

9 Ekim 2018 Salı YENGEÇ Burcu Yorumu
Grup arkadaşlarınızla birlikte birçok iş kombinasyon işler yapabilirsiniz. Ay'ın bulunduğu konum, neşeli ve orijinal kişilerle çalışmaktan hoşlandığınız gösteriyor. Çevrenizde yaratıcı kişilerin oluşu motivasyonunuz daha da güçlü kılıyor. Bulunduğunuz ortamlarda, dikkat çekici davranışlar sergileyecek ve yaptığınız çalışmalardan dolayı takdir göreceksiniz.

9 Ekim 2018 Salı ASLAN Burcu Yorumu
Ay sizin gibi Ateş grubu olan Yay'da ilerliyor ve duygusal sorunlarınızı abartabilir ve her şeyi çevresel faktörlerle bağdaştırabilirsiniz. Bugün kariyerinizi zorlayacak işler yerine motivasyonunuzu hızlandıracak işlere yönelmelisiniz. Eğlenmek için uygun bir ortam bularak, stres atmanın keyfini çıkarın. Partnerinizle zaman geçireceksiniz.

9 Ekim 2018 Salı BAŞAK Burcu Yorumu
İdeallerinizi gerçekleştirmek için gerekli tüm donelere sahipsiniz. Olabilecek aksilikler sizi üzmemeli. Bugün sevdiklerinizin bazı sorunları ile ilgilenmek zorundasınız. Evinizde yapılması gereken ihmal edilmiş işlerin gündeme gelmesiyle aktif bir gün geçirebilirsiniz. Bu hafta sonunda çevrenize yardım etmekten hoşlanacaksınız.

9 Ekim 2018 Salı TERAZİ Burcu Yorumu
Çevrenizdeki olayları sorgulamanız ve etkilenmenize rağmen etrafınıza yansıtmak istemiyorsunuz. İçsel olarak kırgın olsanız bile kendinizi yenileme konusunda akıllıca davranacak kadar mantıklı hareket ediyorsunuz. Geçmişle gelecek arasında yaşamı irdelerken, içinizde açıklayamadığınız burukluklar yaşıyorsunuz.

9 Ekim 2018 Salı AKREP Burcu Yorumu
Mars karşıt burcunuzda geri hareketine devam ederken, partnerinizle aranızda geçmişe dayalı sorunlar ortaya çıkabilir. Sizin iyi niyetli ve duygusal yaklaşımlarınız onun ters algılaması sonucunda birbirinizde enerji düşüklüğü yapacaktır. Eski dostlarınızı aramalı ve onların desteklerini istemeli, bugün kendinizi güçlendirmelisiniz.

9 Ekim 2018 Salı YAY Burcu Yorumu
Ay burcunuzda ilerlerken, kişisel özelliğinizi ön plana çıkaracak işler yapmak istiyorsunuz. Ortak arkadaşlarınızı aramak isteyeceksiniz. Onların ilginç fikirleri sizi mutlu ediyor. Bugün enerji dengenizi düşürmek istemediğiniz için canınızı sıkan kişilerden uzak kalmak istiyorsunuz. Kısa yollar ve küçük seyahatler söz konusu olabilir.

9 Ekim 2018 Salı OĞLAK Burcu Yorumu
Bugün yoğun düşünceler içinde olmanıza rağmen, duygularınızı saklamayı becerebiliyorsunuz. Enerjinizi yükseltecek çalışmaların planı içindesiniz. Gizli ilişkilerin cazibesi sizi yanıltabilir. Fakat geriye dönüşler yaşamak istemediğiniz için küçük hatalarınız karşısında bocalama geçirebilirsiniz, dikkatli olun.

9 Ekim 2018 Salı KOVA Burcu Yorumu
Duygularınızı ve enerjinizi dostlarınızdan aldığınız önemli desteklerle büyütecek ve işinize daha olumlu sarılacaksınız. Bugün enerjinizi ortaya koyacak işler yapmak istiyorsunuz. Uzun süredir görmek istediğiniz dostlarınızı aramak için uygun fırsatlar yakalayacaksınız. Olaylara duygusal yaklaşmamalısınız.

9 Ekim 2018 Salı BALIK Burcu Yorumu
Yeni tanışacağınız kişilerin finans konuları ilginizi çekebilir. Duygusal bağlarınızın, maddesel beklentilerinizle örtüşmesini sağlamak adına, başlangıçlar yapmak istiyor ve temkinli davranıyorsunuz. Mars'ın geri hareketi çevrenizde farklı kişilerin problem yaratmasına neden olabilir. Bugün kan bağı olduğunuz kişilerle bir araya geleceksiniz.

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?