9 Temmuz 2022 Cumartesi Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burç yorumları

Astroloji dünyasında günlük burç yorumları en fazla ilgi gören konu ve okuyucular hayatlarına dair yaşanacakları okumak amacında. Bu sebeple de sorgulamalarda bulunuyor. 9 Temmuz 2022 Cumartesi Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burç yorumları haberimizde yer alıyor.

Yaşam 08.07.2022, 05:59 09.07.2022, 06:12 Burak ZİHNİ
9 Temmuz 2022 Cumartesi Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burç yorumları

Her gün binlerce belki de milyonlarca insanın ilgi alanı olduğu astroloji ve günlük burç yorumları takip edilerek okunmak isteniyor. Hem Türkiye'de hem de dünyada neler yaşanacağına, bu yaşananların ise iş, para ve aşk alanlarında nasıl bir etki göstereceği merak edilerek araştırılıyor. Özellikle kadınların alaka gösterdiği günlük burç yorumları ile karşınıza çıktığımız haberimizde tüm detayları öğrenebilirsiniz. Ancak unutmayın ki haberimizde yer alan burç yorumları farklı internet sitelerinden derlemelerdir. Okuyucularımıza iyi günler dileriz. İnternet üzerindeki yorumlar üzerinden derlenen burçlarla ilgili olarak düşüncelerinizi yazabilirsiniz. 9 Temmuz 2022 Cumartesi Burç Yorumları bu sayfada yer almaktadır. Hayatınızda sizce nasıl değişiklikler yaşanacak? İyi günler dileriz.

günlük burç yorumları oku
 

Astroloji nedir?

Astroloji hemen hemen insanlık tarihi kadar eski bir kehanet sistemidir. Her ne kadar son yüzyılda genel Astroloji anlayışı biraz değişmiş ve Astroloji'ye bilimsel bir görünüş verilmeye çalışılmışsa da Astroloji temelde bir kehanet, gelecekten haber verme sistemidir. Geniş anlamdaysa Astroloji insanın evren ve kozmik güçlerle olan ilişkilerini inceleyen, başarı ve başarısızlık oranlarını, hangi konularda şanslı, hangilerinde şanssız olduğunu anlamaya çalışan, hangi dönemlerde ne gibi kozmik etkiler altında kalarak, nelere uygun olduğunu araştıran bir sanattır ve bu sanat, Güneş Sistemi'mizdeki gezegenlerin, uydumuz Ay'ın, Güneş'in,a Güneş Sistemi'mizin çevresinde bulunan takım yıldızların ya da başka bir ifadeyle burçların içindeki haraketlerini ve birbirleriyle olan ilişkilerini inceleyerek çalışan bir sistemdir.

Her gün binlerce hatta milyonlarca insanın merak ettiği, sakız kağıtlarında dahi umut aradığı günlük burç ve fal yorumlarını sizler için derledik. Burcunuza göre olan yorumları usta astrologlardan derleyip sunma imkanı sunduğumuz haberimizde tüm bilgileri bulabilirsiniz. Peki Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burcu yorumları nasıl oluştu?

Google üzerinde en çok aranan terimlerden olan günlük burç yorumları artık Gazete Damga aracılığı ile önünüze geliyor. Usta isimlerin geleceğe yönelik yaptığı yorumların derlendiği haberimizde burcunuzla ilgili her şeyi öğrenebilir ve günlük burç yorumunuzu okuyabilirsiniz. Gündelik hayatınızdan iş ve aşk hayatınıza, ikili ilişkilerden ekonomik durumunuza kadar pek çok konuda yapılan internet yorumlarını sizler için bir araya getirdik. İşte 9 Temmuz 2022 Cumartesi günlük burç yorumları nasıl oluştu? İşte detaylar...

9 Temmuz 2022 Cumartesi Rezzan Kiraz ve Nuray Sayarı günlük burç yorumları herkes tarafından merak ediliyor. Sizler için hazırladığımız haberimizde burç yorumlarınızı okuyabilirsiniz. Burç yorumları hayatta alacağınız kararlara ve atacağınız adımlara ışık olabilir. Bazen aşk olarak size geri dönebilir bazen ise maddi olarak size geri dönüşü olacaktır.

burç yorumları oku 

9 Temmuz 2022 Cumartesi Günlük Burç Yorumları


9 Temmuz 2022 Cumartesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; bugün gerçekleşecek olan dolunay, geçmişe, eve, sosyal hayata ve kariyere dair bazı bitişlere neden olabilir. Yaşamında kapanması muhtemel bir dönem, seni bazı kararlar almaya zorlayabilir. Bir süredir verdiğin mücadelenin sonuçlarını alsan da henüz gelişmelerin ne yönde olacağını göremiyor olabilirsin.


9 Temmuz 2022 Cumartesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; dolunay seni zihinsel alanda oldukça etkileyebilir. Hayata bakış açını ve olayları algılayışını tecrübelerin ışığında değiştirebilirsin. Yurtdışı, eğitim ya da mahkemelerle ilgili işlerinin sonuçlarını alabilir, yakın çevren ve kardeşlerinle olan ilişkilerinde duygusal süreçler yaşayabilirsin. 


9 Temmuz 2022 Cumartesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; maddi manevi tüm paylaşımlarla ilgili bir karar noktasına gelebilirsin. Finansal alanda yaşadığın krizleri başka bir gözle değerlendirebilir, gidişatı değiştirmek isteyebilirsin. Gizli kalmış, seni derinden huzursuz eden konularla ilgili bazı farkındalıklar yaşayabilirsin.


9 Temmuz 2022 Cumartesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; karşıt burcunda gerçekleşecek dolunay, yaşamında bir dönüm noktası olabilir. Evlilik, ortaklık, iş birlikleriyle ilgili bir süredir sorguladığın koşullar hakkında karar alabilirsin. Karşına sana açık açık düşmanlık yapanlar çıkabilir, zorlu bir mücadele seni bekliyor olabilir.


9 Temmuz 2022 Cumartesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; çalışma ortamın, iş hayatın ve düzenlerinle ilgili bir dönüşüme gitmen gerekebilir. Görev yeri değişikliği ya da açık olan bir pozisyon için rekabete girmen gerekebilir.  Sağlığına dair konularda farkındalıklar yaşayabilir, henüz üstünde durmadığın şikayetlerini önemseyebilirsin.


9 Temmuz 2022 Cumartesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; dolunay aşk hayatında yeni bir süreci başlatman için fırsatlar getirebilir. Var olan bir ilişki ile ilgili bazı kararlar alabilir, hayattan aldığın keyiflere biraz ara verip dinlenmek isteyebilirsin. Duygularını askıya alıp, mantık çerçevesinde olayları gözlemleyerek dönüşüme gidebilirsin.


9 Temmuz 2022 Cumartesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; bir süredir rutinde giden olaylar artık hızla ilerlemeye başlayabilir. Toplumsal yaşantını, kariyerini, evini ve aileni etkileyecek nitelikte gelişmeler yaşanabilir. Hayatında bitiş veya başlangıçlar yapman gerekebilir, aile içinde bazı gerginlikler yaşanması seni yeni tavırlar almaya yöneltebilir.


9 Temmuz 2022 Cumartesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; dolunay etkisi, yakın çevren ve kardeşlerinle ilgili bazı gelişmeleri beraberinde getirebilir. Bir süredir yaşadığın olayların neticesinde yeni kararlar alabilirsin. Ayrıca verdiğin sözlerden ya da attığın imzalardan sorumlu olduğunu hatırlaman gerekebilir.


9 Temmuz 2022 Cumartesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; bugün gerçekleşecek olan dolunay finansal alanda, kazançların üzerinde etkili olacaktır. Gelirlerini arttırmak için yeni kaynak arayışlarının sonuçlarını alabilirsin. Seni daha tutumlu olmaya iten olaylar gelişebilir, yeteneklerini kullanarak daha fazla çalışman gerekebilir.

9 Temmuz 2022 Cumartesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; burcunda gerçekleşecek dolunay ile birlikte yaşamsal bazı kararlar alabilirsin. Gerek özel gerek iş hayatında atacağın adımlarla yeni bir süreci başlatabilirsin. Ayrıca bitirdiğin işler, sonlandırdığın ilişkiler uzun vadede hayatını etkileyebilir. Duygularını saklamakta zorlanabilirsin.


9 Temmuz 2022 Cumartesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; dolunay enerjilerini istediğin gibi yönetmekte zorlanabilir, kontrol dışı gelişecek durumlarla karşılaşabilir, kayıplar yaşayabilirsin. Gizli kalmış olayların, sırların açığa çıkacak olması yeni kararlar almana, yeni hedeflere yönelmene neden olabilir. Beklemediğin bir düşmanlığı fark edebilirsin.


9 Temmuz 2022 Cumartesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; dolunay, arkadaşlıklar, gruplar ve geleceğe yönelik hedeflerinle ilgili alanda seni etkileyebilir. Bağlı olduğun sosyal gruplar içinde yaşanacak parçalanmalar dolayısıyla duygusal gerginlikler yaşayabilirsin. Bazı dostlarını hayatından çıkarman gerekebilir.

Yorumlar (0)
banner162
banner147
banner163
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?