Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi bahçesine bebek gömdüler!

Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi bahçesinde tedavi olmak için bekleyen bir erkek ve bir kadının Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'ne 2-3 aylık bir cenin gömdüğü tespit edildi. Cenin bulunması sonrasında Adli Tıp Kurumu'nda incelemeye alınırken polis de gömen kişilerin kim olduğuna ulaşmak adına çalışmalara başladı.

Yaşam 07.06.2018, 14:16 Burak ZİHNİ
Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi bahçesine bebek gömdüler!

Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne tedavi olmak için gelen H.U, dün saat 15.30 sıralarında bahçede beklediği sırada, bir kadın ile erkeğin, Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'nin bulunduğu bahçe bölümünde poşetten çıkardığı bir cismi toprağa gömdüklerini gördü.

Hastane bahçesine gömüp, sırra kadem bastılarGördüklerini hemen hastane güvenliğine söyledi. Özel güvenlik polise haber verdi. Polisler olay yerine gelerek, H.U’nun gösterdiği yeri kazdı.

Yapılan kazıda cinsiyeti belli olmayan 2-3 aylık olduğu değerlendirilen cenin bulundu. Polis, hastane ve bölgedeki güvenlik kamera görüntülerini topladı.

Polis, cenini gömen kadın ve erkeği bulmak için çalışma yürütürken, cenin incelenmek üzere Adli Tıp Kurumu’na gönderildi.

Hürriyet

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?