Doğanay Tüzüngüç koronavirüs şarkısı dinle!

Şarkıcı Doğanay Tüzüngüç, 200 binden fazla kişiyi etkisi altına alan ve 10 binden fazla insanın da hayatını kaybetmesine yol açan koronavirüs hakkında şarkı yazdı ve söyledi.

Yaşam 21.03.2020, 12:22 21.03.2020, 12:37

Her geçen gün daha fazla kişiyi etkileyen ve sosyal hayatı adeta durduran koronavirüs ile ilgili birçok çalışma da yapılıyor. Koronavirüse şarkı yapan ve seslendiren Doğanay Tüzüngüç'ün Youtube hesabından yayınladığı video ile binlerce kez paylaşıldı.

 

‘YA ALIŞACAĞIZ, YA ALIŞACAĞIZ’

Tüzüngüç, YouTube hesabından şarkıyı paylaşırken şu notu kaleme aldı: “Bu gerçekle yaşamaya ya alışacağız ya alışacağız. Dünya acılarla dolu. Her acıdan elbet etkileniyoruz ama hayat devam ederken, güzel titreşmezsek her şeyin daha kötü olacağına inananlardanım. Üzüntü denizlerinde kendimizi boğabiliriz veya kendi sevdiğimiz bildiğimiz şeylerle uğraşırken o huzurlu titreşime ulaşabiliriz. Eminim herkes öyle yapsa, tüm kötülükler puff diye uçup gidecek. Ölüm, nefret, acı, kıskançlık, garez, hırs. Tüm bu duygulardan uzak, mutluluktan delirdiğimiz bir dünya hayalimle işte size corona.”


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?