Hadi İpucu Sorusu Zorro filminin baş rol oyuncusu kimdir? 28 Aralık sorusu

Türkiye'nin en popüler uygulama yarışması Hadi yeni ipucu sorusu yayınladı. Bilinmesi gereken soru ise Zorro filminin baş rol oyuncusu kimdir? İşte cevabı...

Yaşam 28.12.2018, 10:14 28.12.2018, 10:23 Burak ZİHNİ
Hadi İpucu Sorusu Zorro filminin baş rol oyuncusu kimdir? 28 Aralık sorusu

Teknoloji ile birlikte gelişmeye devam eden dünyaya farklı bir boyut kazandıran Hadi'ye bir milyondan fazla kişi her gün katkıda bulunuyor. Kullanıcılarına verdiği ödüllerle de cezbedici ve eğlendirici yönünü ortaya çıkaran oyun için her gün araştırmalar yapılıyor. 28 Aralık Cuma günü Hadi ipucu sorusu yayınlandı. Binlerce kişinin bilmekte pek zorlanmayacağı ancak yine de emin olabilmek adına internette arayacağı bir sual sizlerle... Hadi İpucu sorusu: Maskeli Kahraman Zorro filminin baş rol oyuncusu kimdir? 

Canlı yayınla yapılan ilk yarışma olma özelliğini taşıyan Hadi'nin bugünkü ödülü 10 bin lira. Yarışmacıların sabırsızlıkla beklediği ipucu sorusu belli oldu. Ayrıca kullanıcılar kendi isimlerini referans olarak kullanabiliyor ve kayıt yapan arkadaşları kadar joker hakkı kazanıyor. Soruları da her gün araştırılıyor.

HADİ 28 ARALIK İPUCU 12.30
SORU:
hadi bugün U.S. Polo ASSN. 12.30'da!  Ödül U.S. Polo ASSN.’den 10.000 TL. Hollywood filmleri ikonik aktör - karakter eşleşmeleriyle doludur. Öyle eşleşmeler ki bazen muhabbet ortamlarında karakter adı aktör adının önüne geçer. Bu akşamki ipucumuz da bu aktörlerin en bilinenlerinden, yakışıklı bir İspanyol aktörden geliyor! "Maskeli Kahraman Zorro", "Desperado" ve "Bir Zamanlar Meksika’da" filmlerinin başrol oyuncusu kimdir?”

CEVAP: Antonio Banderas’tır.

Hadi Nedir?

Geçtiğimiz haftalarda AppStore’larda yerini alan HADİ artık Androidlerin de cebine girdi. Binlerce kişi tarafından aynı anda canlı oynanabilen yarışma; günde iki kez yayınlanıyor. Yarışmacıların binlerce lira gerçek parayı 12 soruyu bilmeleri durumunda kazandığı yarışmada; eğlence ve heyecan bir arada. Her gün aynı saatte sadece on iki soruluk yarışma boyunca canlı yayınlanan yarışmaya erişmek için Hadi uygulamasını indirmek yeterli. Uygulamayı kullanmak ise tamamen ücretsiz. Yapılması gereken tek şey, daha önce bildirilen yarışma saatinde uygulamayı açık tutmak. Akabinde telefon ekranını dolduran sunucu; canlı yayında soruları ardı sıra soracak; oyuncular ise çoktan seçmeli cevapları tek bir tık ile yanıtlayacak. Yanıtlama süresi ise on saniye. Yarışma sırasında yarışmacılar canlı yayında yazışabiliyor, arkadaşını yarışmaya üye edenler ise ekstra can hakkı kazanıyor.

Hadi, mobil dünyada bilgisine güvenenlerin yeni trendi olarak dikkat çekiyor.

Aralarında 15 yıldan fazla sürede onlarca dijital ürüne imza atmış; Emre Ulusoy, Gökhan Örün ve Lenasoftware ekibinin bulunduğu, tecrübeli yönetim kadrosu ve yurtdışı kaynaklı yatırımcıları ile Hadi; “cepteki televizyon” teriminin karşılığı olmak amacıyla teknoloji alanında çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor.

İşte 'Hadi'nin kullanıcıları için yaptığı açıklama:

Her gün aynı saatte Hadi bilgi yarışmasına katılabilir, arkadaşlarını davet ederek Joker hakkı kazanabilir ve yarışmalarda daha avantajlı olabilirsin;)

O zaman Hadi.

HADİ İÇİN TIKLAYINIZ

hadi oyna ipucu sorusu

Hadi internet yarışması 165 bin lira kazandırdı

Mobil uygulama üzerinde canlı, sunuculu ve gerçek para ödüllü bilgi yarışması ‘Hadi’ ile kazanma heyecanı BiP'te başladı. Turkcell'den yapılan açıklamaya göre yarışmalarda 165 bin TL’nin üzerinde ödül dağıtıldı. Mobil cihazlardan oynanabilen, canlı yayında para ödüllü bilgi yarışması fikri ile yola çıkan Vipme, BiP’in stratejik iş ortağı olarak ‘Hadi Bilgi Yarışması’ ile kullanıcılar artık diledikleri yerden mobil cihazlarıyla yarışıp, para ödüllerinin sahibi olabiliyor.

Turkcell'den yapılan açıklamaya göre şimdiye kadar gerçekleştirilen yarışmalarda 165 bin TL’nin üzerinde ödül dağıtıldı. Hadi’de en fazla katılımcı rekoru ise 145 bin kişinin aynı anda yarışmasıyla gerçekleşti. Yarışmaya ilgili ve katılımcı sayısı her gün artmaya devam ediyor. Hadi uygulaması için, Türk mühendisler tarafından geliştirilen BiP’in keşfet kategorisi altında hadi bilgi yarışması kanalı açıldı. Yaklaşık 1 milyon takipçisi olan bu kanal üzerinden yarışmacılara en son bilgiler iletilirken aynı zamanda her hafta yarışmada kullanabilecekleri ‘Joker’ hakkı (ekstra can hakkı) ve yarışmada sorulacak sorularla ilgili ipuçları da veriliyor. Yarışmanın sunuculuğunu ise Merve Toy ve Müge Boz yapıyor.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138