Tanju Çolak'ın gelini Emily Wolfford Çolak kimdir?

Türk futbol tarihinin en önemli isimlerinden biri olan ve şu anda da yorumculuk yapan Tanju Çolak, geçtiğimiz günlerde torununun Amerika'da doğacağını açıklamıştı. Efsane golcünün bu açıklamaları sonrasında Emily Wolfford Çolak hakkında araştırmalar gerçekleştiriliyor. Peki, Tanju Çolak'ın gelini Emily Wolfford Çolak kimdir? Detaylar haberimizde yer alıyor.

Yaşam 25.11.2021, 11:21 25.11.2021, 11:36 Burak ZİHNİ
Tanju Çolak'ın gelini Emily Wolfford Çolak kimdir?

Türk futbol tarihinin en önemli isimlerinden biri olan ve şu anda da yorumculuk yapan Tanju Çolak, geçtiğimiz günlerde torununun Amerika'da doğacağını açıklamıştı. Efsane golcünün bu açıklamaları sonrasında Emily Wolfford Çolak hakkında araştırmalar gerçekleştiriliyor. Peki, Tanju Çolak'ın gelini Emily Wolfford Çolak kimdir? Detaylar haberimizde yer alıyor.Dede olacağız inşallah 

A Spor'da yorumculuk yapan Tanju Çolak, "Bu kadar yabancıyı sevmiyorum. Bu kadar yabancının Türkiye'ye gelmesine gerek yok. Biz bize yeteriz. Hem milli, hem yerli olalım" açıklamasını yaptı. Sunucunun "Bu arada dede oluyorsun" sözü üzerine Çolak "Evet Amerika'ya gidiyoruz yarın, dede olacağız inşallah" diye yanıt verdi.


emily wolfford çolakEmily Wolfford Çolak kimdir?

Amerikan Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun olan Hergüner Bilgen Özeke Avukatlık'ta ortaklık yapmaktadır. 4 sene önce Tanju Çolak'ın oğlu Anıl Çolak ile evlendi. 

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?