3 bin 552 aileye gıda yardımı

Beylikdüzü Belediyesi, Muharrem ayı boyunca ilçedeki ihtiyaç sahibi 3 bin 552 aileye gıda çeki dağıtımı ve gıda yardımı yapacak; 500 aileye de ev ziyaretinde bulunacak

Yerel Haberler 15.09.2018, 07:22 Burak ZİHNİ
3 bin 552 aileye gıda yardımı

kardeşliğin ve birliğin sembolü olan Muharrem Ayı Beylikdü- zü’nde huzur içinde yaşanmaya devam ediyor. Her yıl olduğu gibi bu yıl da Muharrem ayı boyunca, ihtiyaç sahibi vatandaşlara gıda çeki dağıtımı yapan ve gıda yardımında bulunan Beylikdüzü Belediyesi, birlik ve beraberlik bilincinin daha derin hissedilmesi adına Belediye Meclis Üyeleri ile Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü personelleriyle birlikte ev ziyaretlerinde de bulunuyor.
 

Hep birlikte yaşayacağız


Vatandaşların mutlu, huzurlu bir Muharrem ayı geçirmesi temennisinde bulunan Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, “Beylikdüzü Belediyesi olarak vatandaşlarımızın her zaman yanındayız. Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü’müz, Muharrem ayı paketlerini ve gıda çeklerini vatandaşlarımıza ulaştırmaya başladı. Tespit ettiğimiz ailelerin gıda paketlerini Belediye Meclis Üyelerimiz ve müdürlük personelimiz evlerine kadar götürüp teslim ediyor. Muharrem ayında, dayanışmanın ve paylaşmanın mutluluğunu hep birlikte yaşayacağız.” şeklinde konuştu. Başkan İmamoğlu, Aşure Günü’nde de her yıl olduğu gibi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü ile Kültür İşleri Müdürlüğü’müzün organizasyonuyla camii, meydan ve pazarlarda vatandaşlara aşure ikramında bulunulacağını söyledi.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138