Ağaçta asılı kişiyi izleyen vatandaşlar trafiği kilitledi

İstanbul Beyoğlu'nda sabah saatlerinde bir kişi ağaca iple asılı şekilde bulundu. Ağaçta asılı kişiyi görüntülemek ve çevrede olanları izlemek isteyen vatandaşlar trafiği durma noktasına getirdi.

Yerel Haberler 24.05.2018, 11:26 24.05.2018, 11:32 Burak ZİHNİ
Ağaçta asılı kişiyi izleyen vatandaşlar trafiği kilitledi

Piyalepaşa Bulvarı üzerindeki ağaçlık alanda sabah saatlerinde bir kişinin ağaca iple asılı olduğunu görenler durumu polis ve sağlık ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri yaptığı ilk incelemede ağaca asılı olan kişinin hayatını kaybettiğini belirledi.

Öte yandan yoldan geçen vatandaşların bazıları olayı cep telefonlarıyla görüntülerken bazıları ise uzun süre ağaca asılı olan kişiyi meraklı bakışlarla izledi. 

beyoğlu intihar

Yoldan geçen sürücülerin ise olayı görebilmek için yavaşlaması trafik yoğunluğu oluşturdu. Ağaca asılı kişiyi fark ederek polis ihbarda bulunan park görevlisi Mustafa Sarı, "Sabah işe geldiğimde ağaca asılmış bir kişi olduğunu fark ettim. Sonra nabzına baktım, ölmüştü. Hemen polis ve sağlık ekiplerine haber verdim" dedi. Ağaca asılı olan ceset cumhuriyet savcısının incelemelerinin ardından Adli Tıp Kurumu morguna götürüldü.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?