Avcılar denetimden geçti

Avcılar Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Ekipleri, etiket, tarife ve fiyat kontrolü denetimlerini sürdürdü.

Yerel Haberler 11.10.2018, 07:29 Burak ZİHNİ
Avcılar denetimden geçti

İşletmeleri etiket, tarife ve fiyat uygulamalarına uyup uymadıkları konusunda denetledi. Ayrıca üretim logosunun kullanımı, etiket fiyatı ve kasa fiyatı arasındaki farklar, etiket ve tartı aleti arasındaki gramaj farklar, ürünlerin son kullanma tarihi kontrol etti. 

Başkan çağrı yaptı
Zabıta Müdürlüğü tarafından yapılan denetimlerin önemine dikkat çeken Avcılar Belediye Başkanı Handan Toprak da, “Amacımız ilçemizdeki tüm işletmelerin daha hassas ve daha dikkatli olmasını ve vatandaşlarımızın sağlıklı ve bilinçli tüketimini sağlamak. Önceden olduğu gibi denetimlerimizi yasalar çerçevesinde rutin bir şekilde sürdürmeye devam edeceğiz. Vatandaşlarımızın bu konuda duyarlı olmasını istiyoruz herhangi bir olumsuzlukla karşılaştıklarında, 444 69 89’u arayarak tarafımıza bilgi vermesi ve bunları fotoğraflandırarak 0530 053 73 04 WhatsApp hattına göndermelerini rica ediyoruz." dedi. YAKUP TEZCAN

Yorumlar (1)
haberci 3 yıl önce
Bir yılda yüzde 40 değer kaybeden paramızın sorumlularını gizlemek için her haber sitesinde marketteki zabıta fotoğrafı var.