Bakırköy’de yüzler gülüyor

Bakırköy Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nün organizasyonuyla Bakırköy’de bir alışveriş merkezine konan dilek ağacına yeni yıl öncesi dileklerini asan dar gelirli ailelerin çocukları hediyelerine kavuştular

Yerel Haberler 27.12.2018, 07:41 Burak ZİHNİ
Bakırköy’de yüzler gülüyor

Bakırköy Belediye Başkanvekili Mahir Çelik, muhtarlar, sivil Toplum örgütleri temsilcileri; çocuklara hediyelerini sundu. Çocukların yeni yıl öncesi gerçekleşmesini istedikleri dilekleri Arasında; bisiklet, oyuncak ev, uzaktan kumandalı akülü araba, mont, bot, spor ayakkabısı, eşofman takımı, top, paten, nevresim takımı, battaniye ve çeşitli oyuncaklar bulunuyordu.

Çocuklar sevindi
Bakırköy Belediye Başkanvekili Mahir Çelik yaptığı konuşmada şunları ifade etti: “Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğümüzün organizasyonuyla geleneksel hale getirdiğimiz dilek ağacı ile yeni yıl öncesi alicenap, cömert, hayırsever Bakırköylüler ile kurumsal olarak da; Capacity AVM, Türkiye Yardım Sevenler Derneği Bakırköy Şubesi, Ayakkabı Dünyası’nın katkılarıyla çocukların dileklerini gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Ayrıca ‘7 bölge 7 bin çocuk’ kampanyamız ile de Anadolu’daki çocuklarımızı sevindiriyoruz. Katkı sunan herkese kucak dolusu teşekkürler.”

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138