Beylikdüzü'nde Koliva rüzgarı

Beylikdüzü Belediyesi’nin Geleneksel Ramazan Etkinlikleri çerçevesinde Beylikdüzü’ndeki sanatseverlerle buluşan Beylikdüzü Kültür Sanat Derneği Erhan Bayladı Müzik Topluluğu ile Koliva Grubu’nun konserleri hafta sonu renkli ve coşku dolu görüntülere sahne oldu

Yerel Haberler 29.05.2018, 08:16 Burak ZİHNİ
Beylikdüzü'nde Koliva rüzgarı

Beylikdüzü Belediyesi’nin Ramazan etkinlikleri kapsamında düzenlediği konserler, her akşam Yaşam Vadisi’nde gerçekleştirilmeye devam ediyor. Aileleriyle birlikte iftar sonrası etkinlik alanına gelen vatandaşlar keyifli Ramazan akşamları yaşıyor. Ramazan etkinlikleri çerçevesinde hafta sonu Beylikdüzülüler ile buluşan Beylikdüzü Kültür Sanat Derneği Erhan Bayladı Müzik Topluluğu ve Koliva Grubu, vatandaşlara unutulmaz bir gece yaşattı.

Final İzmir Marşı

Ramazan etkinlikleri çerçevesinde cumartesi akşamı sahne alan Beylikdüzü Kültür Sanat Derneği Erhan Bayladı Müzik Topluluğu ‘Şarkılar Seni Söyler Dillerde Nağme Adın, Değdi Saçlarıma Bahar Gülleri’ gibi sevilen Türk Sanat Müziği eserlerini başarıyla icra ederek izleyicilerden büyük alkış aldı. Yağan yağmura ragmen etkinlik alanını terk etmeyen sanatseverler, gecenin finalinde seslendirilen İzmir Marşı’na da hep birlikte eşlik etti.

Koliva'ya eşlik ettiler
Beylikdüzü Belediyesi’nin Ramazan etkinlikleri çerçevesinde Pazar akşamı Yaşam Vadisi’nde hayranları ile buluşan Karadeniz müziğinin başarılı temsilcilerinden ‘Koliva’ grubu ise seslendirdiği türkülerle izleyicilerden büyük alkış aldı. Koliva’nın seslendirdiği birbirinden güzel türkülere Beylikdüzülüler, horon oynayarak eşlik etti. 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?