Bipolar hastası anne, oğlunu öldürdü: Acı çekmesin diye öldürdüm

Adıyaman'da bipolar hastası olan 27 yaşındaki Zeynep Delibaş, tartıştığı yengesi Sultan Delibaş ve oğlu Ali Delibaş'ı boğazlarını bıçakla keserek öldürdü. Sokakta dolaşırken yakalanan ve sağlık kontrolünden geçirilmek üzere hastaneye kadın, gazetecilerin oğlunu neden öldürdüğünü sorması üzerine, "Fazla acı çekmesin diye öldürdüm, pişmanım" dedi.

Yerel Haberler 21.05.2020, 22:37 Gazete Damga
Bipolar hastası anne, oğlunu öldürdü: Acı çekmesin diye öldürdüm

Adıyaman'da, bipolar hastalığı olan ve tedavi gören Zeynep Delibaş (27), tartıştığı yengesi Sultan Delibaş (36) ve kendi oğlu Ali Delibaş'ı (7) boğazlarından bıçakladı. Tedaviye alınan yengesi ve oğlu, doktorların tüm çabasına rağmen yaşamını yitirdi.

SOKAKTA DOLAŞIRKEN YAKALANDI
Oğlunu ve yengesini öldüren 27 yaşındaki kadın, sokakta dolaşırken yakalandı. Zeynep Delibaş polisteki sorgusunun ardından adliyeye sevk edildi.

"ALİ FAZLA ACI ÇEKMESİN DİYE ÖLDÜRDÜM"
Adliye öncesi sağlık kontrolünden geçirilmek üzere Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürülen Zeynep D., yanındaki polislere, oğlunun durumunu sordu. Gazetecilerin oğlunu neden öldürdüğünü sorması üzerine de, "Ali fazla acı çekmesin diye öldürdüm, pişmanım" şeklinde cevap verdi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?