Dürüstlüklerine hayran kaldım

5 Mayıs'ta resmi açılışı yapılacak olan Avcılar Trabzonlular Derneği'ni ziyaret eden İlçe Kaymakamı Hulusi Doğan Trabzonluları yakından tanıdığını belirterek, “Karadeniz insanının çalışkanlığına ve dürüstülüğüne her zaman hayran kaldım” dedi.

Yerel Haberler 30.04.2018, 08:45 Burak ZİHNİ
Dürüstlüklerine hayran kaldım

Avcılar Trabzonlular Derneğini ziyaret ederek Dernek Başkanı İsmail Hakkı Aktaş ve yönetimiyle buluşan Kaymakam Hulusi Doğan, "Trabzon'un Sürmene ilçesinde kaymakamlık yaptım. Bölgeyi yakından tanırım. Karadeniz insanının çalışkanlığına, dürüstülüğüne her zaman hayran kaldım. İlçemizde faaliyet gösteren Avcılar Trabzonlular Derneği'ne çalışmalarınızda başarılar diliyorum" dedi.

STK'ların destekçisiyim

Sabah kahvaltısında buluştuğu dernek yöneticileriyle de tanışan Doğan, "Buradaki samimiyeti ve dernek binasındaki fotğrafları görünce eski günlerimi hatırladım. STK'ların ne denli önemli olduğunu biliyorum. Hemşehri dayanışması yaşama ciddi kolaylık sağlar. Yerel kültürün yaşatılması büyük bir zenginliktir. Trabzonlular Derneği'nin değerli yöneticileriyle tanışma fırsatı buldum. Bu dernek hemşehrileri için büyük bir şanstır. Ben her zaman STK'ların yanındayım, destekcisiyim" açıklamasını yaptı.

5 Mayıs'ta açılış var
Avcılar Trabzonlular Derneği Başkanı İsmail Hakkı Aktaş ise Kaymakam Hulusi Doğan'ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, çalışmaları ve projeleri hakkında bilgi verdi.  Avcılar'da 7 bine yakın Trabzonlu yaşadığını belirten Aktaş, "Bu büyük potansiyel bir araya gelerek, çeşitli faaliyetlerde bulunuyoruz. İleriye dönük önemli projelerimiz var. Trabzonlular ülkesini, bayrağını, miletini seven insanlardır. Bu sevgi ile birlikte Trabzonlular olarak hemşehrilerimize Avcılar'ımıza hizmet etmek amacıyla yola çıktık. 5 Mayıs'ta yapacağımız açılışla birlikte projelerimize de start vereceğiz. Bütün hemşehrilerimizi açılışımaza davet ediyorum" ifadelerini kullandı. 


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?