Ekmekler poşete girecek

Avcılar Belediye Başkanı Handan Toprak ilçedeki fırıncılarla bir araya geldi. Toprak, Avcılar’da ekmeklerin Avcılar Belediyesi damgalı poşetler ile satılması konusunda çalışma içerisinde olduğunu belirtti

Yerel Haberler 05.09.2018, 07:24 Burak ZİHNİ
Ekmekler poşete girecek

Avcılar Belediye Başkanı Handan Toprak, geleneksel esnaf buluşmaları Eylül ayı toplantısı gerçekleştirildi. Bu ayki toplantıda fırıncıları dinleyen Başkan Toprak Avcılar’da ekmeklerin Avcılar Belediyesi damgalı poşetler ile satılması konusunda çalışma içerisinde olduğunu belirtti. Avcılar Belediyesi ilçe genelinde fırınların ürettikleri ekmekleri poşet içerisinde vatandaşa satışı konusunda çalışma başlatıyor. Toprak, “Vatandaşın sağlığı bizim için çok önemli. Gelişi güzel herkesin ellediği ekmeği halkımıza yedirmemek için ekmeğin poşette satılması konusunda çalışma başlatacağız. Fırınlarımız bu sayede hem denetim altında olacak hemde haksız rekabeti önlemiş olacağız” dedi.

Gönül rahatlığıyla yiyin
Avcılar Belediyesi’nin ekmeği poşetleyerek haksız rekabetin de önüne geçeceğini belirten Başkan Toprak, ‘Avcılar Belediyesi logolu poşetlerle ekmek satışı yapıldığı zaman biz bu fırınları ruhsatlandırdık. Bu fırınları denetliyoruz. Denetimlerden geçmiştir. Bu sayede hem sağlık açısından hemde denetim açısından gönül rahatlığı ile ekmeğimizi yiyebiliriz diye biliriz. Arkadaşlarla birlikte böyle bir çalışma içerisindeyiz. En kısa sürede bu projeyi hayata geçirmeyi planlıyoruz’ şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?