Esenyurt Belediye Meclisi'nde kavga!

Esenyurt Belediye Meclisi Kasım ayı ikinci oturumunda kavga çıktı. Meclis üyeleri arasında topllantı salonunda başlayan Kavga dışarıya da yansıyınca yumruklar konuştu.

Yerel Haberler 07.11.2019, 19:29
Esenyurt Belediye Meclisi'nde kavga!

Meclisi izlemeye gelenlerden birinin AK Partili bir meclis üyesine saldırdığı iddia edilid. Yaşanan arbadenein ardından çevik kuvvet belediyeye geldi. Bu arada 2011 yılında Yeşilköy 2001 Eğitim Sağlık Kültür Vakfı'na tahsis edilen 25 dönümlük arazinin tahsisinin iptali ikinci kez AK Partililerin ret oyu vermesi sonucu yapılamadı.

 


Yorumlar (1)
MUSTAFA Kandemir 7 ay önce
YİNE #AKP YİNE #VAKIF YİNE #PEŞKEŞ ... BU DEFA ADRES #ESENYURT : İlk başta #Üniversite Mütevelli Heyetinde bulunan Belediye Başkanı Necmi #Kadıoğlu ve Belediye Başkan Yardımcısı Emin #Batmazoğlu vakfın yönetimine giriyor. #Nakipoğlu ve #Gürlek ailelerinin karşı çıkmasına rağmen, Necmi Kadıoğlu'nun ısrarıyla Orhan #Özyurt da #Kampüs Binası Yapma' şartıyla #vakıf yönetimine alınıyor. Zamanla yaşanan birtakım olumsuzluklar neticesinde kurucu Nakipoğlu ve Gürlek aileleri vakfın yönetiminden ayrılmak zorunda kalıyorlar"
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?