Esenyurt'ta eşiyle ayrılan Nezahat Oral'dan bir senedir haber yok

Türkiye'nin sabah kuşağındaki en önemli programlarından biri olan Müge Anlı'da yeni bir konu işlenmeye başlandı. Sebahat Oral stüdyoya gelerek kızı Nezahat Oral'dan bir senedir haber alınamadığını söyledi. Kızı Neşe Hanım da yayına bağlanarak son olarak babasının Esenyurt'tan aldığını söyledi.

Yerel Haberler 16.01.2019, 10:02 16.01.2019, 10:24 Gül Sert
Esenyurt'ta eşiyle ayrılan Nezahat Oral'dan bir senedir haber yok

Dün Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün'ün yayına katıldığı Müge Anlı'da bugün de Esenyurt'tan bir olay işleniyor. Sebahat Oral bir senedir haber alamadığı kızı Nezahat Oral'ı aramak için Müge Anlı'nın programına geldi. Yayına bağlanan kızı Neşe Hanım önemli açıklamalarda bulundu.

Eşi mi öldürdü?
Neşe Hanım; 'Babam silah zoru ile götürdü. Annemin telefonlarına birkaç kez ulaşabildim ancak sonrasında kesildi. Annem son olarak eşinin yanında olduğunu söyledi. Babam da; 'Onu genelevlerde arayın' dedi' açıklamasında bulundu.

Bu arada babanın cinayet büro tarafından ifadeye alındığı ancak hangi kapsamda alındığını belli olmadığı öğrenildi. 

Hayatından memnun değildik
Neşe Hanım kardeşinin yayına bağlanması konusunda katı olduğunu söyledi. Annesi konusunda sert yorumlar kullanabilecğeini ifade ettiğini söyleyen Neşe Hanım, Nezahat Oral'ın sevgilisi olduğunu ve bu yaşamlarını sevmediklerini de anlattı.

 

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?