Göl manzarasında çay 1 lira

Halkalı'da vatandaşlarla bir araya gelen Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz, ilçedeki sakinlerini sosyal tesislere davet etti. Karadeniz, “Göl manzarasında çay içmek 1 lira, kahvaltı ise 15 lira. Bu bizim sosyal tesislerimizdeki mevcut imkanlar” dedi

Yerel Haberler 06.03.2019, 07:29 Burak ZİHNİ
Göl manzarasında çay 1 lira

Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz, seçim çalışmaları kapsamında Küçükçekmecelilere projelerini anlatmaya devam ediyor.  Halkalı Davet Salonu’nda Halkalı Mahallesi sakinleriyle kahvaltıda bir araya gelen Temel Karadeniz, görev süresi boyunca gerçekleştirdiği ve yeni dönemde gerçekleştireceği projeleri tanıttı.  Küçükçekmecelerin büyük ilgiyle karşıladığı Temel Karadeniz’e birim müdürleri de eşlik etti.

17 Mart'ta açılış yapacağız

Yüzlerce Küçükçekmeceliye seslenen Temel Karadeniz, Küçükçekmece’deki kapalı Pazar yerlerini, “Fevzi Çakmak Meydanımızın altı kapalı Pazar yeri ve otopark. Burada kültürlerimizi yaşatmak için çeşitli festivaller de yapıyoruz. Kestane, balık festivalimiz oldu.  Bu hafta sonu ise sarma festivali yapacağız. Tüm halkımızı bekliyorum. Burada mezarlığın arka tarafında Pazar kuruyorduk ve çok trafik oluyordu. Şimdi o pazarı Fatih Caddesi’ne taşıdık. Hem kapalı Pazar yeri hem sağlık ocağı hem de gençlik merkezi var. Alt kısmında da otoparkı var. Dördüncü pazarımızı da CKSM’nin arka tarafında kuruyoruz. Tevfikbey Pazar Yerimizi de Mart’ın 17’sinde açacağız inşallah. Küçükçekmece’ye 5 tane Kapalı Pazar Yeri kazandırmış olacağız” diyerek anlattı.

Kahvaltı 15 lira
“Zahide Nine Semt Konağı’nda 8 branşta kadınlarımıza ders veriliyor. Binanın alt kısmında kapalı spor salonu var. İstasyon Mahallesi Semt Konağı yapılıyor. Kemalpaşa Semt Konağı ve Sağlık Ocağı’nı ise bugün Cuma namazından sonra açacağız. Hepinizi bekliyoruz” diyen Temel Karadeniz, ayrıca bu dönemde 6 sosyal tesis yaptıklarını belirterek, Sosyal Tesisleri de vatandaşlara tanıttı. Sosyal tesislerde çok uygun fiyatlara göl manzarasında yemek yenebileceğini belirten Karadeniz, “Göl manzarasında çay içmek 1 tl, kahvaltı ise 15 tl. çok uygun fiyatlara gidip sosyal tesislerimizden faydalanabilirsiniz” diye konuştu. 

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138