Hepinizi çok seviyorum

Belediye çalışanları ile bayramlaşan Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, “Hepinizin ailelerine selam ve saygılarımı gönderiyorum. Hepinizi çok seviyorum” dedi

Yerel Haberler 18.06.2018, 08:20 Burak ZİHNİ
Hepinizi çok seviyorum

Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Başkanlık Binası önünde yapılan bayramlaşma töreninde, Meclis Üyeleri, Başkan Yardımcıları ve birim müdürleriyle birlikte çalışma arkadaşlarının Ramazan Bayramı’nı tek tek kutladı. Personelinin aileleriyle sağlık ve huzur içinde bir bayram geçirmelerini dileyen Başkan İmamoğlu, “Bayramınızı kutluyor; hayırlı bayramlar diliyorum" dedi. Bayramlaşma sırasında çalışanlarla sohbet eden Başkan İmamoğlu, hatıra fotoğrafı da çektirdi.

Geleneksel hale getirdik

Yaptığı konuşmada, Beylikdüzü Belediyesi olarak büyük bir aile olduklarının altını çizen Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, "Beylikdüzü Belediyesi olarak ilk bayramlaşmayı mesai arkadaşlarımızla yapmayı geleneksel hale getirdik. Personelimizle bir arada olmanın, bayramlaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Umut ederim, seneye yine sağlıklı ve sıhhatli bir şekilde, Ramazan Bayramı’nda bir arada oluruz. Tüm çalışma arkadaşlarımın bayramını kutluyorum. Ailenizle huzurlu bir bayram geçirmenizi diliyorum. Hepinizin ailelerine selam ve saygılarımı gönderiyorum. Hepinizi çok seviyorum" şeklinde konuştu.

Çalışmaya devam edeceğiz
Beylikdüzü’ne hizmet eden tüm çalışanlarıyla gurur duyduğunu da söyleyen Başkan İmamoğlu, konuşmasında “Biz, Beylikdüzü’nde, birbirimize kıymet veriyoruz. Bu çok önemli. Burada 1800 arkadaş bir arada çalışıyoruz. Tek başına bir kişinin, sadece Belediye Başkanı’nın başarının sahibi olması mümkün değil. Bu başarı hepinizin başarısıdır. Beylikdüzü Belediyesi’nin çalışkan personelleri olarak Ramazan Bayramı’ndan sonra da en coşkulu biçimde Beylikdüzü halkına hizmet etmeye devam edeceğiz" ifadelerine yer verdi. 

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138