Hizmetkarlar bir arada!

Küçükçekmece Belediye Başkanı Kemal Çebi, ilçe protokolü ile iftarda buluştu. Çebi, “Bugün Küçükçekmece'ye hizmet eden herkes bir arada. Bu nedenle çok mutluyuz” dedi

Yerel Haberler 24.05.2019, 07:53 Burak ZİHNİ
Hizmetkarlar bir arada!

Küçükçekmece Belediyesi Nikah Sarayı’nda gerçekleşen iftara, Küçükçekmece Belediye Başkanı Kemal Çebi başta olmak üzere, Küçükçekmece Kaymakamı Harun Kaya, İlçe Emniyet Müdürü Uğur Özdoğanoğlu, Meclis Üyeleri, Başkan Yardımcıları, muhtarlar, siyasi parti ve STK temsilcileri katıldı. Küçükçekmece ilçe protokolüyle iftarda bir araya gelen Kemal Çebi ise konuklarla teker teker ilgilendi. Çebi herkesin Ramazan ayını kutlayarak, “Küçükçekmece’ye hizmet eden, gönül verenlerle bir arada olmak gerçekten çok güzel. Bugün buraya geldiğiniz için çok teşekkür ediyorum” dedi.

Ritmin ustaları sahnede
Fevzi Çakmak Meydanı’nda gerçekleşen Ramazan etkinliklerinde ise Perküsyon ustası Engin Gürkey ve öğrencileri sahne aldı. Küçükçekmecelilere unutulmaz bir müzik akşamı yaşatan Engin Gürkey ve ekibi vatandaşlardan büyük alkış aldı. Öte yandan etkinlikte çocuklar da unutulmadı. Küçükçekmeceli minikler için kağıt atölyesi kuruldu. Kağıtlara şekil ve renk veren çocuklar ise eğlenceli vakit geçirdi. Gelenekselleşen Ramazan etkinlikleri her akşam Fevzi Çakmak Meydanı’nda devam ediyor.

Yorumlar (0)