Hüseyin Yolaç son yolculuğuna dualarla uğurlandı

Motosikletin çarpması sonucu genç yaşta hayatını kaybeden, tanınan ve sevilen iş insanı Hüseyin Yolaç, sevenlerinin duaları eşliğinde son yolculuğuna uğurlandı

Yerel Haberler 11.11.2019, 07:30 11.11.2019, 15:35
Hüseyin Yolaç son yolculuğuna dualarla uğurlandı

Daha önce Celaliye Kamiloba Belediye Başkan Yardımcılığı ve Bilişim Vadisi Genel Müdürlüğü görevinde de bulunanda Hüseyin Yolaç’ın cenazesi, 9 Kasım 2019 Cumartesi günü Mimaroba Piri Reis Cami'nde ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Celaliye Yeni Mezarlığı'ndan toprağa verildi. Gazete Damga'nın Yönetin Kurulu Başkanı Mehmet Mert'in de yakın arkadaşı ve aile dostu olan, ailesini ve çok sayıda sevenini göz yaşlarına boğan Hüseyin Yolaç’ı son yolculuğunda; İstanbul Büyükşehir eski belediye başkanı Mevlüt Uysal, Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, MHP İstanbul Milletvekili Mehmet Bülent Karataş, MHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı 2009 adayı Ahmet Turgut, KOSGEP Genel Müdürü Prof. Dr. Cevahir Uzkurt, MHP İstanbul eski Ülkü Ocakları başkanlarından Erdem Karakoç, MHP Büyükçekmece İlçe Başkanı Erdem Aydın, MHP Silivri İlçe Başkanı Zafer Yalçın, MHP Beylikdüzü İlçe Başkanı Ali Aydın, Celaliye Kamiloba eski Belediye Başkanı Rıdvan Yavuzbilge, Yıldız Teknik Üniversitesi’nden okul arkadaşları, komşuları, iş arkadaşları yalnız bırakmadı.

Evli ve 2 çocuk babasıydı

Hüseyin Yolaç ve beraberindeki 3 akrabasına 8 Kasım Cuma sabah 05.00 sularında Altunzade dolaylarında D-100 Karayolu Ankara istikametinde sürücüsünün alkollü olduğu belirlenen 41 VZ 662 plakalı motosiklet çarpmıştı. Bu sürücünün daha sonra şarkıcı Berkay’ın gitaristi Görkem Aydınhan olduğu ve şuanda ağır yaralı olarak hastanede yattığı anlaşıldıYakınlarının cenazesini havaalanından alıp evlerine götürmek üzereyken cenaze aracının bozulması üzerine başka bir cenaze arabasına nakil sırasında tam da tabutu araca koyarken süratli olduğu anlaşılan motosikletin dört kişiye çarpması sonucu 3 kişi kolundan ve bacağından ağır yaralanırken, daha önce kalbine stent takılan Hüseyin Yolaç ambulansla hastaneye götürülürken yolda yaşamını yitirdi. Hüseyin Yolaç evli, 2 çocuk babasıydı. Yıldız Teknik Üniversitesi mezunu olan Yolaç daha önce Celaliye Kamiloba Belediye Başkan Yardımcılığı ve Bilişim Vadisi Genel Müdürlüğü görevinde bulunmuştu.

Mehmet Mert'in Hüseyin Yolaç'ın vefatına ilişkin duygularını aktardığı köşe yazısını buradan okuyabilirsiniz.


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?