İŞKUR 15 Ocak Çarşamba iş ilanları | İŞKUR iş ara ve başvuru yap

İş arayan milyonlarca kişinin umutlarının başında İŞKUR geliyor. Para kazanmak, hayatını sürdürmek ve ailesine bakmak isteyen vatandaşlar için 15 Ocak Çarşamba güncel İŞKUR ilanları haberimizi hazırladık. İstanbul'daki vatandaşlar için iş imkanları bu sayfada yer almaktadır.

Yerel Haberler 15.01.2020, 10:53 15.01.2020, 11:16 Burak ZİHNİ
İŞKUR 15 Ocak Çarşamba iş ilanları | İŞKUR iş ara ve başvuru yap

Son dönemde bir hayli artış gösteren işsizlik oranları sonrası gözler iş ve işçi bulma kurumlarının yanısıra kariyer sitelerine yönlendi. O platformlardan biri de İŞKUR'un iş ilanları sayfası. 81 il için açılan iş ilanları ile vatandaşlar başvuru gerçekleştirebiliyor. Ancak ilk olarak İŞKUR kayıt sayfasından portala üye olması gerekiyor. Ardından da kendinize uygun işe başvurabilirsiniz. Belirlie kontenjanlarla sınırlı olan ilanları sizler içn derledik. 15 Ocak Çarşamba İstanbul İŞKUR iş ilanları haberimizde yer alıyor.

15 Ocak Çarşamba İstanbul İŞKUR iş ilanları
Türkiye'nin en kalabalık nüfusuna sahip İstanbul'da her gün çok sayıda ilan İŞKUR sayfalarında yer alıyor. Şu anda sistemde yer alan ilan sayısı 4 bin 132. Eğer siz de bu işler için kendinizi uygun kişi olarak görüyorsanız başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvurular çağrılacağınız anlamına gelmemektedir.

Branşlara göre bazı iş ilanları şu şekilde;
Son ütücü
Grafik tasarımcısı
Proses işçisi
Garson
Ön muhasebeci
Temizlik göreclisi
Beden işçisi
Kalite kontrol sorumlusu
Resepsiyon görevlisi

İnsan kaynakları uzmanı
Elektrik - elektronik mühendisi
Depo görevlisi
Beden işçisi
Bilgi işlem destek elemanı
Çağrı merkezi elemanı
Hasta danışmanı
Sevkiyat görevlisi
Satış danışmanı
İç mimar
Proje mühendisi
Sekreter
Ve daha birçok meslek mevcut.

İŞKUR İstanbul iş ilanları sayfasına https://www.iskur.gov.tr/is-ara?city=34&workCode=&pageNumber=1 adresinden ulaşabilirsiniz.


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?