Kapımız her zaman açık

CHP Beylikdüzü Gençlik Kolları ile bir araya gelen Beylikdüzü Belediye Başkan Adayı Mehmet Murat Çalık, “Bizim kapılarımız gençlere her zaman açık olacak ve biz hem gençlerimiz hem de çocuklarımız için mücadele edeceğiz” dedi.

Yerel Haberler 31.01.2019, 07:34 Burak ZİHNİ
Kapımız her zaman açık

Beylikdüzü Belediye Başkan Adayı Mehmet Murat Çalık, CHP Beylikdüzü İlçe Başkanı Taşkın Özer ve CHP Beylikdüzü Gençlik Kolları Başkanı Cem Aydın’ın nezdinde ilçenin gençleriyle bir araya geldi. Gençlerin karşısında olmaktan büyük heyecan duyduğunu belirten Çalık, konuşmasına her iki genç başkanın yüreğine çok güvendiğini belirterek başladı. Gençlerle birlikte güzel bir yol yürüyeceğinin inancını paylaşan Başkan Adayı Çalık, gençlerin sorun ve isteklerine kulak vererek önerisi olan gençlerden de proje hazırlayıp kendisine iletmelerini rica etti.

Gençlik merkezi sözü
Gençlerin öncelikle isteğinin kapsamlı bir Gençlik Merkezi olduğunu bildiklerini belirten Çalık, “Kavaklı stadının alt tarafında Mart ayı gibi açılışını gerçekleştireceğimiz küçük çaplı bir Gençlik Merkezimiz olacak. Lisede okuyan çocuklarımız da burayı etüt merkezi olarak kullanabilecekler. Daha kapsamlı bir Gençlik Merkezi’ni de bu kente kazandıracak ve gençlerimizin her zaman destekleyicisi olacağız” diyerek gençlere müjdeyi verdi.


Omuz omuza başaracağız
Gençlerin bilgiye daha özgür ulaşmasının da önemine dikkat çeken Başkan Adayı Çalık, “Gençlerimizin önünü açmamız ve daha demokratik bir ülkede yaşamamız lazım. Biz bunu gençlerimizle omuz omuza başaracağız. Başkanımızın Beylikdüzü’nde kullanmış olduğu dil 
buradaki siyaseti değiştirdi. Bu kardeşiniz, abiniz aynı dili kullanmaya devam edecek. Aynı şekilde yatırımlarımıza hiç hız kesmeden devam edeceğiz. Ve en önemlisi bizim kapılarımız genç arkadaşlarımıza hep açık olacak. Bu kentin daha güzel, özgür ve güzel kentler olması için çalışacağım” ifadelerini kullandı.
 

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?