Mansur Yavaş açıkladı: Karantinadakilere yemek servisi

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, koronavirüs karantinasında olan ve gıda temininde zorlanan vatandaşlara kahvaltı ve akşam yemeği götüreceklerini açıkladı.

Yerel Haberler 17.11.2020, 18:36 17.11.2020, 18:37 Gazete Damga

Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mansur Yavaş, koronavirüs nedeniyle karantinada olanlara kahvaltı ve akşam yemeği servisi yapacaklarını açıkladı.

Başkan Mansur Yavaş, Covid-19 nedeniyle evlerinde karantinada olan ve gıda temininde zorlananların kahvaltı ve akşam yemeklerini karşılayacaklarını duyurdu.

"DAYANIŞMAYLA İYİLEŞECEĞİZ"

Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Yavaş, “Covid-19 nedeniyle evde karantinada olan ve gıda temininde zorlanan tüm vatandaşlarımızın kahvaltı ve akşam yemeklerini karşılamaya başlıyoruz. İhtiyaç halinde 0530 010 07 50 numaralı hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. Dayanışmayla iyileşeceğiz” dedi. 

GIDA YARDIMI DA BAŞLADI

Öte yandan Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı’na bağlı Sosyal Yardımlar Planlama ve Koordinasyon Şube Müdürlüğü ise, toplam 163 bin aileye “Afiyet Ver Kampanyası” kapsamında hazırlanan konserve kıyma ve kavurma paketleri, gıda (nohut) kolisi ile 300 TL’lik alışveriş kartı dağıtımına başladı.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?