Milleti vakıfla kandırıyorlar

Marmara Fırıncılar Dernek Başkanı Ömer Kahraman Esenyurt Vakfı'nın 30'a yakın esnafı dolandırdığını iddia etti. Vakıf adı altında milletin arsalarının zorla alındığını savunan Kahraman, "Bunlar Esenyurt'a uyuşturucu ve fuhuşu getiren insanlardır" diye konuştu

Yerel Haberler 14.09.2019, 08:13
Milleti vakıfla kandırıyorlar

30 yıldan beri bölgede esnaflık yaptığının belirten Ömer Kahraman, "Bu konuları Necmi Kadıoğlu, Ali Murat Alatepe ve Kemal Deniz Bozkurt'a söyledim. Hep birbirlerinin üzerine atıyorlar. Birbirlerine hakaret ediyorlar. Sonra da bir araya geliyorlar" dedi. Vakıf Başkanı Saim Bahadır'la görüştüğünü fakat bir sonuç elde edemediğini ifade eden Kahraman, "Eski başkan Necmi Kadıoğlu ise kısa bir zaman önce görüştüm. Saim Bey'in beni mağdur ettiğini söyledi" ifadelerini kullandı.

KİMLERİN VURDURDUĞUNU AÇIKLAYACAĞIM
"Ben basın mensuplarını buraya kendim için çağırmadım" diyen Kahraman, "Bunlar hırsızlığı çok profosyenel yapıyorlar. Ben kendi hakkımı alırım. Bunu herkes biliyor" dedi. Gazetemizin İmtiyaz Sahibi Ali Tarakçı'nın vurulma olayının arkasında kimlerin olduğunu da kısa bir zaman sonra açıklayacağını belirten Kahraman, "Sayın Tarakçı'nın vurulma talimatını vermişler, suçu da benim üzerime atmak istemişler. Atılan mesajlar ben de kayıtlı" iddiasında bulundu.


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?