Önce iyilik sonra meslek

Sömestr Şenliği'ne katılarak ilçedeki çocuklarla bir araya gelen Esenyurt Belediye Başkanı Ali Murat Alatepe, “Sizler iyi insanlar olun. Bizim doktor, hemşire olmadan önce iyi bir insan olmamız lazım” dedi

Yerel Haberler 26.01.2019, 07:19 Gül Sert
Önce iyilik sonra meslek

Esenyurt Belediyesi öğrencilerin yarıyıl tatilini daha eğlenceli ve dolu geçirebilmeleri için Sömestr Şenliği düzenledi. Kültür İşleri Müdürlüğü’nün kültür sanat etkinlikleri kapsamında 23-24 Ocak tarihlerinde Esenyurt Kültür Merkezi’nde gerçekleştirdiği etkinliğe çok sayıda öğrenci aileleriyle birlikte katıldı. Esenyurt Belediye Başkanı Ali Murat Alatepe de şenliğe katılarak etkinlikleri izledi. Şenlikte çocuklar sahneye çıkıp şarkı söylediler. Erkan Obüs ve oğlu Kaan Obüs’ün animasyon, kukla ve jonglör gösterilerini izlediler.

Hedeflerimize sizinle ulaşırız
Esenyurt Belediye Başkanı Ali Murat Alatepe yaptığı konuşmada yapılan gösterileri çok beğendiğini belirterek, “Sizler iyi insanlar olun. Bizim doktor, hemşire olmadan önce iyi bir insan olmamız lazım. Bunu yaptıktan sonra zaten iyi mühendis, iyi doktor olursunuz. Anne ve babanızın ve öğretmenlerinizin sözünden çıkmayın. Hayvanları çok sevin, onların aç kalmamasını sağlayın. Size güveniyorum. Bizim hedeflerimiz var, bizi onlara siz ulaştıracaksınız. Sizi çok seviyorum” dedi. Çocuklarla yakından ilgilenip fotoğraf çektiren Başkan Alatepe, program sonunda çocuklara boyama kitabı hediye etti.

Yorumlar (0)