Uzaktan eğitim veren öğretmenlerin 1.5 yaşındaki kızları balkondan düşerek öldü

Konya’nın Çumra ilçesinde görev yapan Deniz ve Mustafa Bayram'ın 1.5 yaşındaki kızı Kumsal bebek balkondan düşerek hayatını kaybetti

Yerel Haberler 24.09.2020, 11:55 24.09.2020, 11:59 Burak Zihni
Uzaktan eğitim veren öğretmenlerin 1.5 yaşındaki kızları balkondan düşerek öldü

Nuri Tömtöm İlkokulu Öğretmeni Mustafa Bayram ve Okçu Şehit Mehmet Kefeli İlkokulu Öğretmeni Deniz Bayram'ın kızları Kumsal’ın ani ölümü eğitim camiasında derin üzüntüye neden oldu. 

Kumsal Bayram (20 aylık) Konya Çumra’da balkondan düşerek yaşamını yitirdi. Olay Konya’nın Çumra ilçesinde meydana geldi.

Çumra’da bir ilkokulda öğretmenlik yapan Deniz ve Mustafa Bayram, ders saatleri içerinde 1 buçuk yaşındaki kızları Kumsal ile ilgilenmesi için komşularından yardım istedi.


Sabah saatlerinde meydana gelen olayda, anne ve babası derste olduğu sırada komşularının yanında olan Kumsal Bayram, balkona çıktı. Üzerine çıktığı koltukta dengesini kaybeden talihsiz çocuk balkondan aşağı düştü.

Kumsal bebeğin cansız bedenini gören vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Kumsal Bayram’ın olay yerinde öldüğü belirlenirken, ismi henüz öğrenilemeyen komşu, polis ekipleri tarafından gözaltına alındı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.


Merhaba Haber

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?