Vali Şahin miniklerle buluştu

Çatalca'da yapımı 46 günde tamamlanan Akalan İlk ve Ortaokulu, İstanbul Valisi Vasip Şahin'i ağırladı. Çatalca Kaymakamı İnci Sezer Becel, Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara'nın eşlik ettiği Vali Şahin, daha sonra Akalan Mahalle Kahvesi’ne geçerek burada vatandaşlarla çay içip sohbet etti

Yerel Haberler 18.01.2018, 08:34 18.01.2018, 08:38 Burak ZİHNİ
Vali Şahin miniklerle buluştu

Çatalca, İstanbul Valisi Vasip Şahin'i ağırladı. İstanbul Valisi’nin ilk ziyareti Akalan Mahallesi'ne oldu. Vali Şahin burada, Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün ve Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara tarafından 46 gün gibi kısa bir sürede yaptırılarak 2017-2018 Eğitim-Öğretim yılına yetiştirilen ve geçtiğimiz ay resmi açılış töreni gerçekleştirilen Akalan Atatürk İlk ve Ortaokulu’nu gezdi.

Okul hakkında bilgi verildi
İstanbul Valisi Vasip Şahin’e Çatalca Kaymakamı İnci Sezer Becel, Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara, Çatalca İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Yüzbaşı Kadir Duvan, İlçe Emniyet Müdürü Bülent Çelik, İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Ömer Faruk Yelkenci, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Saçak, AK Parti Çatalca İlçe Başkanı Selim Güçbilmez ve Akalan Mahalle Muhtarı Halil Akgeyik eşlik etti. Belediye Başkanları Akgün ve Kara, sınıfları gezerek öğrencilerle sohbet eden İstanbul Valisi Şahin’e okulun yapım aşaması ve okul hakkında ayrıntılı bilgi verdi. İstanbul Valisi Vasip Şahin, okulu beğendiğini ifade ederek hayırlı uğurlu olması temennilerinde bulundu.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138