Hilesiz hurdasız seçim istiyoruz

İYİ Parti İstanbul 3. Bölge Milletvekili adayı Özdemir Polat, seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. 'Bölgemde sıkılmadık el bırakmayacağım' sloganı ile yola çıkan Polat, “Tek dileğim seçimlerde halkın iradesinin sandığa hilesiz, hurdasız ve korkusuz yansımasıdır” açıklamasını yaptı

2018 Seçimleri 08.06.2018, 07:48 08.06.2018, 07:57 Burak ZİHNİ
Hilesiz hurdasız seçim istiyoruz

Saha çalışmalarına 24 saat esasına göre devam eden İYİ Parti İstanbul 3. Bölge Milletvekili Adayı ve iş adamı Özdemir Polat’ın Avcılar Tahtakale ve Başakşehir Bayramtepe mahallelerindeki ziyaretleri hemşeri buluşmasına döndü. Programın ilk safhası olan ve Avcılar ilçe yönetiminin düzenlediği Tahtakale’de halk iftarına katılan Polat, burada hemşerileriyle hasret giderdikten sonra Bayramtepe’ye geçti. İYİ Parti Avcılar İlçe Başkanlığı’nın Tahtakale Mahallesi’nde düzenlediği sokak iftarına İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Ersin Beyaz, Milletvekili adayları Özdemir Polat, Hayati Arkaz, Meryem Tanrıverdi Göktaş, Meliha Apaydın da katıldı. Çok sayıda ilçe ve il yöneticisinin de katıldığı iftara çok sayıda vatandaş da iştirak etti. İftar sonrasında açıklama yapan vatandaşlar Türkiye'nin sorunlarını sadece İYİ Parti'nin çözebileceğini belirtti.

ödemir polat

Hemşehrilerinden destek
Avcılar Tahtakale Mahallesi'nde verilen iftardan erken ayrılan Polat’ın bir sonraki durağı kendisini bekleyen Kars Hacıveli köy derneğinin iftarı oldu. Uzun yıllardır Altınşehir ve çevresinde yaşayan Hacıveli köylülerinin buluşma yeri olan Hacıveli Köyü Derneğinin Bayramtepe Olimpiyat düğün salonunda verdiği iftara gecikmeli de olsa katılan Özdemir Polat’a hemşerilerinden yoğun ilgi vardı. Gecikmelide olsa salona giren Polat’a salonda kendisini bekleyen hemşerileri siyaseten tam destek verdiklerini söyledi. Daha sonra sahneye davet edilen Polat, “Burası iftar sofrasıdır ve böylesi ortamlarda siyaset yapmak en iyi deyimle cahilliktir. Bunun için ben sadece kendimi sizlere veya tanımayanlara tanıtacağım geri kalan takdir ise sizlerindir" dedi. Polat, son söz olarak "Tek dileğim seçimlerde halkın iradesinin sandığa hilesiz, hurdasız ve korkusuz yansımasıdır” ifadelerini kullandı.

özdemir polat

Esnafı ziyaret etti
Çalışmalar kapsamında Büyükçekmece’de de bir dizi ziyaret gerçekleştiren İYİ Parti 3. Bölge Milletvekili Adayı Özdemir Polat, ilk olarak seçim bürosunu ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi. Konuşmasında, “İYİ Parti ile Türkiye daha umutlu yarınlara kavuşacak” diyen Polat, İYİ Parti’nin 24 Haziran seçimlerinde beklenilenin üzerinde bir oy alacağını söyledi. Daha sonrasında İlçe Başkanı Fatih Gürakar ve İYİ Parti 3. Bölge milletvekili adaylarından Kürşat Özer'le Büyükçekmece esnafını dolaşan Polat,  kendisine gösterilen ilgiye kayıtsız kalmayarak, "Esnafımız İYİ Parti ile daha iyi yarınlarla buluşacak" diye konuştu.

özdemir polat

Her şey iyi olacak
Büyükçekmece’nin ardından Güngören İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen halk iftarına katılan İYİ Parti Milletvekili adayı Polat ve beraberindekiler, burada da halkın yoğun ilgisi ile karşılaştı. Çok sayıda milletvekili adayı ve parti yöneticisinin katıldığı iftar yemeğinde konuşan İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Ersin Beyaz, “Mübarek Ramazan ayı vesilesi ile sizlerle buluşmaktan dolayı mutluyuz. Bugün bu alanı hınca hınç dolduran sizlere teşekkür ederim. İnanıyoruz ki İYİ Parti ile her şey daha iyi olacak” şeklinde konuştu.

Köylü üretemiyor
Seçim çalışmaları kapsamında Çatalca’nın Köyceğiz ve Kabakça mahallelerine de ziyaretler gerçekleştiren İYİ Parti 3. Bölge milletvekili Özdemir Polat, vatandaşların sorunlarını dinleyerek, "Köylü milletin efendisidir sözü ile köylümüzü yücelten anlayışı 16 yıl içinde yerle bir ettiler. Köylümüz üretemez duruma gelmiştir. İşte biz bu sebepten dolayı Türkiye’nin İYİ Parti’ye ihtiyacı var diyoruz" ifadelerini kullandı.

özdemir polat

Türk Bayrağını dalgalandırdılar
Esenyurt ziyaretlerine ilk olarak İYİ Parti İlçe Başkanlığı'ndan başlayan İYİ Parti 3. Bölge milletvekili adayı Özdemir Polat, İlçe Başkanı Bülent Uslu ve ilçe yöneticileri ile beraber ilçe meydanında kurulmuş olan siyasi parti stantlarını ziyaret etti. Stant ziyaretleri boyunca vatandaşların sevgi gösterilerine maruz kalan Polat, İYİ Parti üyeleri tarafından açılan dev Türk Bayrağı’nı partililerle beraber salladı. Ardından diğer siyasi partilerin stantlarını ziyaret eden Polat tüm parti çalışanlarına kolaylıklar diledi. Esenyurt esnafı ile de buluşan Polat, "Esnafın hali ortada. Kiminle konuşsak ekonominin dibe vurduğunu söylüyor. Allah’ın izni ile İYİ Parti iktidarı ile esnafımızın da yüzü gülecek" dedi.

Ne yaparsanız yapın kazanacağız
Esenyurt ziyareti sonrasında Gaziosmanpaşa İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen, İYİ Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Adayı Meral Akşener'inde katıldığı iftar yemeğine katılan İYİ Parti 3. Bölge Milletvekili adayı Özdemir Polat, burada iftarını açarak Gaziosmanpaşalılar ile bir araya geldi. Gerçekleşen iftar yemeğinde kısa bir konuşma yapan İYİ Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Adayı Meral Akşener ise iftar yemeğine katılan kalabalığı görünce, "İftar yemeğinden çok bir miting alanı gibi kalabalık var burada. İlgi ve alakanıza çok teşekkür ederim. İYİ Parti bugüne kadar defalarca engellendi. En son Gaziantep’te miting yapmamızı engellemek için önümüze hafriyat kamyonları koydular. Ama bütün engellere rağmen buradan yine tekrarlıyorum; Ne yaparsanız yapın, kazanacağız, kazanacağız, kazanacağız" ifadelerini kullandı. 
 

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?