Yerel yönetimlerin ideolojisi olmaz

Esenyurt’ta AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş’un da katılımıyla gençlerle buluşma toplantısı düzenlendi.

Yerel yönetimlerin ideolojisi olmaz

Toplantıda bir konuşma yapan Azmi Ekinci, “Yerel yönetimlerin ideolojisi olmaz. Birlikte 31 Mart akşamı rekor bir sonuca imza atacağız. Gençlerimizle birlikte Esenyur’tu Türkiye’nin, hatta dünyanın uluslararası bir markası haline getireceğiz. Bugün biz 2023’e kadar gelebiliyoruz, yarın siz 2053, 2071’i inşa edeceksiniz. Var mısınız? İslam medeniyetinin bekası için elinizi taşın altına koymaya var mısınız? Fatih gibi sorumluluk almaya var mısınız?” diye konuştu.

Tarihimizi bilmeliyiz


Gençliğin tarihini bilmezse, geleceğini inşa edemeyeceğine dikkati çeken Azmi Ekinci, “Biz geçmişi bilerek ondan ders çıkararak geleceğimizi inşa ederiz. Esenyurt gençliğini son derece önemli, azimli görüyorum. Rabbim izin verirse 1 Nisan’da ‘Durmak yok, yola devam’ dediğimizde bürün hizmetlerimin önüne gençlik projelerini koyacağım. Öyle bir gençlik olacak ki, geçmişi inşa eden bilim adamlarımız gibi İbni Sinalar, Fatihler çıkacak. Biz belediye olarak böyle bir gençliğin çıkması için böyle bir imkanı sağlamaya hazırız. Burada genel başkan yardımcımın huzurunun önünde söz veriyorum" dedi.

Ekinci’yi başkan yapacağız
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş da yaptığı konuşmada bir ülkenin en büyük gücü en büyük varlığının inanmış geleceğe kitlenmiş değerli gençleri olduğunu anlatarak, "Sizler, Türkiye’nin geleceğinin teminatısınız. 31 Mart akşamına kadar canla başla çalışarak Azmi Ekinci’yi başkan yapacağız“ dedi. Kurtulmuş en büyük gücün devletle milletin birlikte güçlü olması olduğunu vurgulayarak, “Devletle millet kaynaşmasının ne anlama geldiğini 15 Temmuz’da gördük. Esenyurt halkına da 15 Temmuz’daki desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Şimdi biz koşar adım siyasetimize devam edeceğiz" diye konuştu.

Yorumlar (0)