Mesut Üner: Yarım asırlık sorunu çözdük

İhsaniye Mahallesi'nde yapılan çalışmaları denetleyen Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner, "Göreve gelir gelmez İhsaniye'nin yarım asırlık sorununun çözümünü sağladık. Karayolları Bölge Müdürlüğü ile koordineli çalışarak, İhsaniye Mahallesi Girişi İstanbul Caddesi yolunda yeni köprü yapımı gerçekleşti ve bölgede hepimizi yasa boğan kazaların azalması sağlandı" dedi

Çatalca Haberleri 24.05.2021, 20:21 25.05.2021, 05:49 Burak ZİHNİ
Mesut Üner: Yarım asırlık sorunu çözdük

Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner, Ormanlı Mahallesi'nde kalabalık bir ekip ile yerinde proje alanlarını denetledi. Daha sonra İhsaniye Mahallesi'ne giden Üner, yapımı devam eden ve yapılacak yeni proje alanlarını gezdi. Ziyarette Belediye Başkan yardımcıları, Meclis üyeleri, belediye birim müdürleri ve İhsaniye Muhtarı Muammer Alpullu’da hazır bulundu.

Çalışmalar devam ediyor

İhsaniye Mahallesi ziyaretinde açıklamada bulunan Mesut Üner, "Yüz ölçümüyle dünya şehri İstanbul’un en büyük ilçesi Çatalca’mızın dört bir köşesine hizmet götürmek için çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. Bu anlamda İhsaniye Mahallesi'nde gerçekleştirdiğimiz, yapımı devam ve yeni düşündüğümüz proje alanlarını başkan yardımcılarımız, meclis üyelerim, belediye birim müdürlerim ve İhsaniye Muhtarım Muammer Alpullu ile birlikte ziyaret ettik. Göreve gelir gelmez İhsaniye'nin yarım asırlık sorununun çözümünü sağladık" dedi.

Kazaların azalması sağlandı

"Karayolları Bölge Müdürlüğü ile koordineli çalışarak, İhsaniye Mahallesi Girişi İstanbul Caddesi yolunda yeni köprü yapımı gerçekleşti ve bölgede hepimizi yasa boğan kazaların azalması sağlandı" diyen Başkan Üner, "Şimdide İhsaniye mahallemizde mutlu ve huzurlu evliliklere, sünnet düğünlerine, vatanımızın gurur kaynakları Mehmetçiklerimizin asker gecelerine ve önemli toplantı panellere ev sahipliği yapacak düğün salonu projemizin tamamlanmasında sona çok yaklaştık. Mahalle halkıma hayırlı olsun. Saha çalışmalarımda sizlerden gelen takdir ve güç veren mesajlarınız, evime gidip dinlenmeden tüm yorgunluğumu benden alıyor. Güzel Çatalca’mın kıymetli halkını çok seviyor ve çok teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.


MAKAMDA OTURMAK BANA GÖRE DEĞİL!

Ormanlı Mahallesi'ni ziyaret eden Mesut Üner, "Mahallemizde yapımı devam eden çalışmalarımızı yerinde denetledik. Geçen yıl çiftçilerimize kantar yapıp teslim ettiğimiz Ormanlı mahallemizde kilit taş, kaldırım ve tretuvar çalışmalarımız tüm hızı ile devam ediyor. Çalışmalarımızda alın teri döken emekçi kardeşlerime kolaylıklar diledim. Her mahallemizde halkımızı yerinde ziyaret etmeye devam edeceğiz. Makamımdan çok halkımın arasında ve proje şantiyelerimizin bizzat başında olmayı çok seviyorum. Sadece saha çalışmalarım sırasındaki siz değerli halkımın şahsımı takdir eden sözlerine mahzar olmaya ve doğup büyüdüğüm topraklara Çatalca’ma vefa borucumu ödemeye çalışıyorum" dedi.

 BAHADIR SÜGÜR

Yorumlar (0)