Afili Aşk 1. bölüm tek parça izle! Afili Aşk 2. bölüm fragmanı izle özet

Kanal D'nin çarşamba akşamlarında yayınlanan yapımı Afili Aşk 1. bölümü ile ekranlardaydı. Diziyi kaçıran ve yeniden izlemek isteyenler için tek parça, full ve HD izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. Peki Afili Aşk'ın 2. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Afili Aşk 2. bölüm fragmanı izle. Afili Aşk 2. bölüm özeti.

Medya 13.06.2019, 08:59 19.06.2019, 08:44
Afili Aşk 1. bölüm tek parça izle! Afili Aşk 2. bölüm fragmanı izle özet

Çarşamba akşamlarının adından en çok söz ettiren yapımlarından Afili Aşk dizisi yeni bölümüyle ekranlardaki yerini aldı. Çağlar Ertuğrul, Altan Erkekli, ve Burcu Özberk başta olmak üzere güçlü oyuncu kadrosu ve senaryosuyla dikkat çeken ve haftalardır gündemden düşmeyen Afili Aşk'nin yeni bölümünde neler olacağı da merak edilerek araştırılıyor. Afili Aşk 1. bölüm tek parça full HD izle seçeneği ve Afili Aşk 2. bölüm fragmanı yayınlandı mı? sorusunun yanıtı haberimizde.

Kanal D Afili Aşk 1. bölüm full tek parça HD izle
Çarşamba günlerinin zirve adaylarından biri olan Afili Aşk 1. bölümü ile yayınlandı. Tekrar izlemek isteyenler, kaçırdığı detayları yakalama amacında olanlar ve yeniden seyretmenin yollarını arayanlar haberimizde izleme linkini bulabilecek. Afili Aşk'nin 1. bölümünü kanald.com.tr ve kanalın Youtube kanalından reklamsız, full, tek parça ve HD seçenekleriyle izleyebilirsiniz.

Afili Aşk 2. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kanal D'nin yeni dizisi Afili Aşk 2. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Eğer yayınlanırsa kanald.com.tr ve Kanal D Youtube kanalından izleyebilirsiniz.

afili aşk hülya yiğiter asena tuğal

afili aşk ayşe özkayalı burcu özberk


Afili Aşk 1. bölüm özeti
Ayşe tekstil atölyesinde çalışan, zor hayatı olan bir genç kızdır. Fakat yaşadığı tüm zorluklara karşı hayata umutla bakmaya devam eder. Ailesi ile düşünce farklılıkları olan Ayşe'nin karşısına patronun oğlu olan Kerem çıkar. Kerem ise patronun çapkın ve haylaz oğludur. Yaşadığı kötü bir olay sonucu hayatını düzeltme kararı alır. Hiç beklemediği bir anda da Ayşe ile tanışır. Ayşe ve Kerem nasıl tanışacak? Aralarında nasıl bir ilişki olacak? 


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?