Afili Aşk 16. bölüm tek parça izle! Afili Aşk 17. bölüm fragmanı izle özet

Kanal D'nin çarşamba akşamlarında yayınlanan yapımı Afili Aşk 16. bölümü ile ekranlardaydı. Diziyi kaçıran ve yeniden izlemek isteyenler için tek parça, full ve HD izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. Peki Afili Aşk'ın 17. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Afili Aşk 17. bölüm fragmanı izle. Afili Aşk 17. bölüm özeti.

Medya 02.10.2019, 12:38 Burak ZİHNİ
Afili Aşk 16. bölüm tek parça izle! Afili Aşk 17. bölüm fragmanı izle özet

Çarşamba akşamlarının adından en çok söz ettiren yapımlarından Afili Aşk dizisi yeni bölümüyle ekranlardaki yerini aldı. Çağlar Ertuğrul, Altan Erkekli, ve Burcu Özberk başta olmak üzere güçlü oyuncu kadrosu ve senaryosuyla dikkat çeken ve haftalardır gündemden düşmeyen Afili Aşk'nin yeni bölümünde neler olacağı da merak edilerek araştırılıyor. Afili Aşk 16. bölüm tek parça full HD izle seçeneği ve Afili Aşk 17. bölüm fragmanı yayınlandı mı? sorusunun yanıtı haberimizde.
 


Kanal D Afili Aşk 16. bölüm full tek parça HD izle

Çarşamba günlerinin zirve adaylarından biri olan Afili Aşk 16. bölümü ile yayınlandı. Tekrar izlemek isteyenler, kaçırdığı detayları yakalama amacında olanlar ve yeniden seyretmenin yollarını arayanlar haberimizde izleme linkini bulabilecek. Afili Aşk'nin 16. bölümünü kanald.com.tr ve kanalın Youtube kanalından reklamsız, full, tek parça ve HD seçenekleriyle izleyebilirsiniz.


Afili Aşk 17. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kanal D'nin yeni dizisi Afili Aşk 17. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Eğer yayınlanırsa kanald.com.tr ve Kanal D Youtube kanalından izleyebilirsiniz.


afili aşk hülya yiğiter asena tuğal

melis sezen fotoğrafları


Afili Aşk 16. bölüm özeti

Yiğiter ailesinde ayrılık rüzgarları esmeye başlar. Muhsin’in boşanma isteğiyle şok yaşayan Kerem ve Ayşe, bu problemi kendi yöntemleri ile çözmeye girişmek isterken, hiçbir şeyden haberi olmayan Yelda, Muhsin’in kendisini aldattığını düşünür. Kerem ve Ayşe ilk başta buna ihtimal vermezken şüpheler gittikçe artar. Kerem ve Ayşe, gerçeğine peşine düşerler ama bu yolculukta onları beklenmedik bir sürpriz beklemektedir. Kerem ve Ayşe, Muhsin’in kararından kendilerini sorumlu tutarken bir yandan da kendi ayrılık kararı konusunda ikileme düşerler. İkili ayrılmaya çalışırken belli etmeseler de gittikçe yakınlaşmaktadır. Ancak Ceyda’nın eline geçen büyük bir koz Ayşe’yi köşeye sıkıştıracaktır. Ayşe şimdi zor bir seçim yapmak zorundadır.

Yorumlar (0)