Aşk Bir Rüya 110. bölüm özeti ve fragmanı izle - 9 Haziran Salı

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Hint dizilerinden biri olan ve her geçen gün popülaritesini artıran Aşk Bir Rüya yeni bölümü ile karşınızda. Dizide neler yaşanacağı yönünde araştırmalar yapılırken her gelişmenin neleri beraberinde getireceği de öğrenilmek isteniyor. Aşk Bir Rüya 110. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

Medya 08.06.2020, 13:40 Burak ZİHNİ
Aşk Bir Rüya 110. bölüm özeti ve fragmanı izle - 9 Haziran Salı

Özellikle ev kadınlarının büyük bir ilgiyle izlediği ve tiryakisi haline geldiği Hint dizilerine bir yensii daha eklendi. Başarılı yapımlar Türkiye'ye getiren Kanal 7'nin son yapımı Aşk Bir Rüya oldu. Dizinin 110. bölümünde yaşanacaklar merak edilerek araştırılıyor. Aşk Bir Rüya 110. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.
 


Aşk Bir Rüya 110. bölüm özeti

Aşk Bir Rüya 110. Bölüm de Bihan Tapki’ye oldukça mesafeli davranır. Kosi’nin Bihan’a bir şeyler yapacağını hisseden Tapki, Kosi’den şüphelenir. İşte Aşk Bir Rüya 110. bölüm özeti! Biri gelir ve Bihan’ın ilacını alır ve saklar. Kosi sürekli ayağına dolanan Tapki’yi öldürmek için bir plan yapar. Dadi ise sonunda kurtulup eve gelir. Onu gören Kosi şimdi yandık işte dercesine bakar. Kosi onu kimse görmeden yeniden yakalar ve yine bağlar. Kosi Tapki’yi öldüreceğini söyler. Dadi onun dindar bir kız olduğunu ve kurtulacağını söyler. Kosi görelim bakalım hanfendi der. Kosi Tapki’yi bıçaklamaya çalışsa da Tapki kurtulur. Bu defa aarti sırasında onu öldürme planı yaparlar. Ancak bu plan da tutmaz. Sankara Bihan’ın ilacını almıştır. Kosi bu nedenle ona yine eziyet eder. Sankara Bihan benim kocam onun iyi olmasını istiyorum der. Kosi Tapki onun karısı dese de Sankara o benimde o benim der. Kosi ona tokat atar. Oruç tutma mevzu bahis olunca Sankara’ya kocan burada değil ki derler. Sankara Bihan’a bakar ve onun burada olduğunu hissedeceğim der. Tapki ise Bihan’ın tavırlarına rağmen oruç tutar. Kosi Tapki elimin yanmasına sebep oldu deyince Bihan Tapki’ye kızar. Vasu onu teselli eder. Bihan Tapki’nin orucunu açması için sinirden gelmeyince hem Tapki hem de Sankara onu bekler. Kosi sürekli Bihan’ın orucu açma konusunda yardımcı olmasına engel olur ama sonunda Tapki de Sankara da orucunu açar. Bir sonraki gün çiftler çömlek yapacaktır. Kosi Sankara’ya git ve Tapki’yi engelle der.
Aşk Bir Rüya genel konusu

Kekemeliği yüzünden kimsenin evlenmek istemediği Thapki sevgi dolu bir kızdır. Düğün günü kekemeliği yüzünden terk edilen Thapki hayatını değiştirmeye karar verip bir işe girer. Yeni işinde kendisini nelerin beklediğinden habersiz olan Thapki hayatının aşkını bulabilecek mi?


Aşk Bir Rüya oyuncu kadrosu

  • Jigyasa Singh
  • Manish Goplani
  • Ankit Bathla
  • Sheena Bajaj
  • Monica Khann
  • Jaya Battacharya
  • Jairoop Jeevan
  • Sabina Jat


Aşk Bir Rüya 111. bölüm fragmanı

İlgiyle izlenen dizinin ardından binlerce kişi yeni günde neler yaşanacağını merakla bekliyor. Aşk Bir Rüya'nın 10 Haziran Çarşamba günü yayınlanacak olan 111. bölüm fragmanı yayınlandıktan sonra haberimizde yer alacak.
 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?