Aşk Bir Rüya 53. bölüm özeti ve fragmanı izle - 12 Nisan Pazar

Kanal 7'nin Hint dizisi Aşk Bir Rüya haftanın her günü yayınlanamaya devam ediyor. Sıkı takipçileri bulunan dizinin yeni bölümünde yaşanacaklar merakla araştırılıyor. Aşk Bir Rüya 53. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

Medya 11.04.2020, 11:01
Aşk Bir Rüya 53. bölüm özeti ve fragmanı izle - 12 Nisan Pazar

Özellikle ev kadınlarının büyük bir ilgiyle izlediği ve tiryakisi haline geldiği Hint dizilerine bir yensii daha eklendi. Başarılı yapımlar Türkiye'ye getiren Kanal 7'nin son yapımı Aşk Bir Rüya oldu. Dizinin 53. bölümünde yaşanacaklar merak edilerek araştırılıyor. Aşk Bir Rüya 53. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.
 


Aşk Bir Rüya 53. bölüm özeti

Vasu Şada’ya Thapki’den kurtulmak için tehlikeli yolları seçmemesini söyler. Vasu Thapki’yi büyükannenin gözünden düşürmek için bir plan yapar. Bihan ise Thapki’ye zarar vermemesi için sürekli Şada’nın peşinde dolaşır. Vasu Thapki’nin turşu ve ekmek yapmasını ister. Thapki’nin istediklerini yaptığını gören Vasu gizlice onun yaptıklarını bozar. Tüm emeklerinin boşa gittiğini gören Thapki umutsuzluğa düşer. Bihan ise onu cesaretlendirip yeniden işinin başına geçmesini sağlar. Thapki Vasu’nun bozduğu yiyecekleri yeniden yapabilecek mi? Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ hafta içi 21:30, hafta sonu 21:00’de Kanal 7 ekranlarında.


Aşk Bir Rüya genel konusu

Kekemeliği yüzünden kimsenin evlenmek istemediği Thapki sevgi dolu bir kızdır. Düğün günü kekemeliği yüzünden terk edilen Thapki hayatını değiştirmeye karar verip bir işe girer. Yeni işinde kendisini nelerin beklediğinden habersiz olan Thapki hayatının aşkını bulabilecek mi?


Aşk Bir Rüya oyuncu kadrosu

  • Jigyasa Singh
  • Manish Goplani
  • Ankit Bathla
  • Sheena Bajaj
  • Monica Khann
  • Jaya Battacharya
  • Jairoop Jeevan
  • Sabina Jat


Aşk Bir Rüya 54. bölüm fragmanı

İlgiyle izlenen dizinin ardından binlerce kişi yeni günde neler yaşanacağını merakla bekliyor. Aşk Bir Rüya'nın 16 Mart Pazartesi günü yayınlanacak olan 54. bölüm fragmanı yayınlandıktan sonra haberimizde yer alacak.


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?