Aşk Bir Rüya 77. bölüm özeti ve fragmanı izle - 6 Mayıs Çarşamba

Kanal 7'nin Hint dizisi Aşk Bir Rüya haftanın her günü yayınlanamaya devam ediyor. Sıkı takipçileri bulunan dizinin yeni bölümünde yaşanacaklar merakla araştırılıyor. Aşk Bir Rüya 77. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

Medya 05.05.2020, 10:17 06.05.2020, 11:26 Burak ZİHNİ
Aşk Bir Rüya 77. bölüm özeti ve fragmanı izle - 6 Mayıs Çarşamba

Özellikle ev kadınlarının büyük bir ilgiyle izlediği ve tiryakisi haline geldiği Hint dizilerine bir yensii daha eklendi. Başarılı yapımlar Türkiye'ye getiren Kanal 7'nin son yapımı Aşk Bir Rüya oldu. Dizinin 77. bölümünde yaşanacaklar merak edilerek araştırılıyor. Aşk Bir Rüya 77. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.
 


Aşk Bir Rüya 77. bölüm özeti

Bihan Thapki’nin aradığı gazeteyi alıp kullanır. Thapki ona kızarken Vasu onları görür ve eşine saygı duy diye Bihan’ı uyarır. Şada dans ederken Vasu onu durdurur. Suamn ve Preeti’den dans etmelerini ister. Onlar da isteksiz bir şekilde dans eder ve bunun intikamını alacağız derler. vasu Şada’ya epey bir şeyi yasaklar. Bunlardan biri de ladodur. Şada gizlice lado yerken Thapki onu görür. Şada ben Dadi’nin bebek için iyi dediği şeyi yiyorum deyip başka bir şeyi gösterince Thapki Şada’dan özür diler. Şada çiğ mangoyu yememek için bir oyun oynamayı teklif eder. Thapki ile Bihan oyuna katılmak istemez. Şada ama bebeğim üzülür diyerek duygu sömürüsü yapar. Vasu oynayın deyince onu kırmazlar. çiftlerin elleri arkadan bağlanır ve olgun mangoları elleri değmeden masadaki tabağa getirmeleri gerekir. Bihan ve Thapki en son başlasa da kazanan onlar olur. Onları izleyen druv daha fazla dayanamaz ve odasına gider. Şada geldiğinde de ona artık beklemene gerek yok senin ve bebeğimizin yanındayım der. Şada çok sevinir. Ödül olan mangoyu beraber yemeyi teklif eden Thapki’ye Bihan seninle hiçbir şeyi paylaşmam ne acımı ne sevincimi der. Thapki yere düşen mangoyu gözyaşları içinde alırken Bihan çaktırmadan onu izler.


Aşk Bir Rüya genel konusu

Kekemeliği yüzünden kimsenin evlenmek istemediği Thapki sevgi dolu bir kızdır. Düğün günü kekemeliği yüzünden terk edilen Thapki hayatını değiştirmeye karar verip bir işe girer. Yeni işinde kendisini nelerin beklediğinden habersiz olan Thapki hayatının aşkını bulabilecek mi?


Aşk Bir Rüya oyuncu kadrosu

  • Jigyasa Singh
  • Manish Goplani
  • Ankit Bathla
  • Sheena Bajaj
  • Monica Khann
  • Jaya Battacharya
  • Jairoop Jeevan
  • Sabina Jat


Aşk Bir Rüya 77. bölüm fragmanı

İlgiyle izlenen dizinin ardından binlerce kişi yeni günde neler yaşanacağını merakla bekliyor. Aşk Bir Rüya'nın 27 NisanPazartesi günü yayınlanacak olan 74. bölü fragmanı yayınlandıktan sonra haberimizde yer alacak.

 

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?