Aşk Bir Rüya 83. bölüm özeti ve fragmanı izle - 12 Mayıs Salı

Kanal 7'nin Hint dizisi Aşk Bir Rüya haftanın her günü yayınlanamaya devam ediyor. Sıkı takipçileri bulunan dizinin yeni bölümünde yaşanacaklar merakla araştırılıyor. Aşk Bir Rüya 83. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

Medya 11.05.2020, 10:42 Burak ZİHNİ
Aşk Bir Rüya 83. bölüm özeti ve fragmanı izle - 12 Mayıs Salı

Özellikle ev kadınlarının büyük bir ilgiyle izlediği ve tiryakisi haline geldiği Hint dizilerine bir yensii daha eklendi. Başarılı yapımlar Türkiye'ye getiren Kanal 7'nin son yapımı Aşk Bir Rüya oldu. Dizinin 83. bölümünde yaşanacaklar merak edilerek araştırılıyor. Aşk Bir Rüya 83. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.
 


Aşk Bir Rüya 83. bölüm özeti

Duruv ve diğerleri Bihan’dan kapıyı açmalarını isterler ancak Bihan eline jilet alır. Önce babayı güzelce bir tıraş eder. Ardından tırnaklarını kesip üzerini değiştirir. Duruv kapıyı kırmak üzereyken Bihan kapıyı açar. Herkes endişeyle babaya bakar. Babayı üstü başı tertemiz, giyinmiş halde görünce şaşırırlar. Bihan baba her zaman pojaya bu şekilde katıldı. Şimdi bu poja da onun için olduğuna göre ben de onu hazırladım der. Vasu ağlarken Tapki Bihan’a yaptığın şey doğru ancak metodun yanlıştı der. Bihan’a şimdi 30 saatleri kaldığını söyler. Babanın şu sözünü hatırlatır. ”Bütün yollar kapandığında Rab bizim için yeni yollar açar” Tapki ve Bihan olayın yakınlarındaki kamera kayıtlarını görmek için harekete geçerler. Biraz zor olsa da görüntüleri ele geçirirler. Baba ve Bihan’ın yanında 3. bir kişi daha ortaya çıkar ve babayı bıçaklarken görülür. Bihan ve Tapki CD’yi alarak eve giderler. Şada Tapki ve Bihan’ın nerde olduğunu merak eder ve odalarına bakar ancak bulamaz. Ardından polisi takip eder ve onların kaçtığını söyler. Tapki ve Bihan bazı adamlar tarafından takip ediliyorlardır. Tapki CD yi saklarken adamlar Bihan’a saldırırlar. Bihan onları döverken polis gelir. Bihan müfettişi adamlardan biri diye bilmeden tokatlar. Polis buna nasıl cür’et edersin diye Bihan’ı tutuklar.


Aşk Bir Rüya genel konusu

Kekemeliği yüzünden kimsenin evlenmek istemediği Thapki sevgi dolu bir kızdır. Düğün günü kekemeliği yüzünden terk edilen Thapki hayatını değiştirmeye karar verip bir işe girer. Yeni işinde kendisini nelerin beklediğinden habersiz olan Thapki hayatının aşkını bulabilecek mi?


Aşk Bir Rüya oyuncu kadrosu

  • Jigyasa Singh
  • Manish Goplani
  • Ankit Bathla
  • Sheena Bajaj
  • Monica Khann
  • Jaya Battacharya
  • Jairoop Jeevan
  • Sabina Jat


Aşk Bir Rüya 84. bölüm fragmanı

İlgiyle izlenen dizinin ardından binlerce kişi yeni günde neler yaşanacağını merakla bekliyor. Aşk Bir Rüya'nın 7 Mayıs Perşembe günü yayınlanacak olan 74. bölü fragmanı yayınlandıktan sonra haberimizde yer alacak.

 

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138