Aşk Bir Rüya 99. bölüm özeti ve fragmanı izle - 29 Mayıs Cuma

Kanal 7'nin Hint dizisi Aşk Bir Rüya her geçen gün adından daha fazla söz ettiriyor. Yemin'in sona ermesiyle birlikte izlenme oranları da artan dizinin yeni bölümünde yaşanacaklar merak ediliyor. Aşk Bir Rüya 98. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

Medya 28.05.2020, 11:38 Burak ZİHNİ
Aşk Bir Rüya 99. bölüm özeti ve fragmanı izle - 29 Mayıs Cuma

Özellikle ev kadınlarının büyük bir ilgiyle izlediği ve tiryakisi haline geldiği Hint dizilerine bir yensii daha eklendi. Başarılı yapımlar Türkiye'ye getiren Kanal 7'nin son yapımı Aşk Bir Rüya oldu. Dizinin 99. bölümünde yaşanacaklar merak edilerek araştırılıyor. Aşk Bir Rüya 99. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.
 


Aşk Bir Rüya 99. bölüm özeti

Duruv Tapki’ye bir kart verir ve Bihan’a vermesini ister. Tapki oyunun bir parçası olmayacağını söyleyerek kartı vermeyeceğini söyler. Onları gören Bihan ne konuştuklarını merak eder. Tapki kartı yastığın arkasına koyup gider. Bihan, kartı alır ve sadece bir arkadaşlık kartı olduğunu ancak bu kartı Tapki’nin neden sakladığını merak eder. Tapki Duruv’dan mesaj alır. Duruv aynı anda Bihan’a da mesaj çekerek bir yere gelmesini ister. Tapki yoğun yağmur altında gelir ve Duruv’un arabasına oturur. Bihan da gelir ve onları arabada görür. Tapki ve Duruv’un hararetli bir şekilde konuşmalarına şahit olan Bihan Tapki’nin ayrılmasının ardından Duruv’a gider ve ne olduğunu öğrenmek ister. Duruv Tapki’nin evliliğinde sıkıntı yaşadığını ve Bihan ile evlenmek istemediğini söyler. Bihan ama Tapki beni çok seviyor bunu sen de biliyorsun diyerek der. Duruv Tapki’nin an yakın arkadaşı olduğunu ve bu durumu çözeceğini söyleyerek Bihan’ı gönderir. Duruv eve gelince Şada’ya yardımı için teşekkür eder ve elini öper. Tapki arabaya gittiğinde bir dilenci Bihan’dan para istemiş, Bihan adamla uğraşırken Tapki gitmiş ve onun yerine aynı elbiseyi giyen Şada oturmuştur. Duruv’un sinsi planları devam ediyor. Duruv Şada’nın Tapki’yi öldürmeye çalıştığını bildiğini söyleyerek Şada’yı polise vermekle tehdit eder. Şimdi önünde başka bir engel kalmamıştır. Duruv Bihan’ı Tapki seninle bir şey paylaşmıyor diyerek etkilemeye çalışırken Şada da Tapki’nin ne düşündüğünü Duruv’a rapor ediyordur.Aşk Bir Rüya genel konusu

Kekemeliği yüzünden kimsenin evlenmek istemediği Thapki sevgi dolu bir kızdır. Düğün günü kekemeliği yüzünden terk edilen Thapki hayatını değiştirmeye karar verip bir işe girer. Yeni işinde kendisini nelerin beklediğinden habersiz olan Thapki hayatının aşkını bulabilecek mi?


Aşk Bir Rüya oyuncu kadrosu

  • Jigyasa Singh
  • Manish Goplani
  • Ankit Bathla
  • Sheena Bajaj
  • Monica Khann
  • Jaya Battacharya
  • Jairoop Jeevan
  • Sabina Jat


Aşk Bir Rüya 100. bölüm fragmanı

İlgiyle izlenen dizinin ardından binlerce kişi yeni günde neler yaşanacağını merakla bekliyor. Aşk Bir Rüya'nın 30 Mayıs Cumartesi günü yayınlanacak olan 100. bölüm fragmanı yayınlandıktan sonra haberimizde yer alacak.
 


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?