Bir Aile Hikayesi 14. bölüm full tek parça HD izle! Bir Aile Hikayesi 15. bölüm fragmanı yayınlandı mı FOX TV

Güçlü kadrosu ve senaryosuyla dizi dünyasını sallayan Bir Aile Hikayesi dün 14. bölümü ile ekranlara geldi. Başarılı yapım yine milyonlarca kişi tarafından seyredildi. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Bir Aile Hikayesi 14. bölüm full tek parça HD izle seçenekleri haberimizde. Ayrıca 15. bölüm fragmanı da detaylarda yer alıyor.

Medya 21.09.2019, 09:40 28.09.2019, 08:20
Bir Aile Hikayesi 14. bölüm full tek parça HD izle! Bir Aile Hikayesi 15. bölüm fragmanı yayınlandı mı FOX TV

FOX TV ekranlarında yayınlanan ve her bölümü önemli gelişmelere sahne olan Bir Aile Hikayesi'nde heyecan giderek artıyor. Son bölümü izleyenler gelecek haftada neler olacağını şimdiden sabırsızlıkla beklemeye başladı. İzleyemeyenler ve yeniden izlemek isteyenler de Bir Aile Hikayesi 14. bölüm full tek parça HD izle yazarak dizinin son bölümünü araştırıyor. Siz değerli okuyucularımız için detayları hazırladık. Ayrıca Bir Aile Hikayesi 15. bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusunun yanıtı da bu sayfada.

Son bölümde neler yaşandı?

Güneş Ailesi, aşure gününü her yıl olduğu gibi  Reyhan’ın anne ve babasını ziyaret ederek geçireceklerdir.  Reyhan bu günü ailesiyle geçirmek zorunda oldukları için son derece gergindir. Ancak ıssız bir yolda araba bozulur ve kaza yaparlar. Bu kaza, aşure gününü Güneş ailesi için unutulmaz kılacak olayların başlangıcı olur.

Berk, Nil’le tekrar karşılaşmak için hastaneden check-up randevusu alır. Tam Nil’le konuştuğu sırada yanlarına Ufuk gelir. Nil, Berk’i çocukluk arkadaşı olarak tanıtınca Ufuk son derece samimi davranır. Ne yapacağını bilemeyen Berk kendini hiç beklemediği bir durumun içinde bulur.

Erdem'le arası Ceylan yüzünden iyice bozulan Beste zayıflama kampına gider. Bu Kamp, daha önce kaldıklarından son derece farklıdır. Kampa adapte olmaya çalışırken orada çalışan biri Beste'den hoşlanır. Karşılık bulmak için elinden geleni yapacaktır. 

Mahur, Müjde’nin ona bebek sahibi olamayacaklarını söylemesiyle  sarsılır. Artık Şakir’e gerçeği söylemek zorundadırlar. Ancak ikisinin de buna cesareti yoktur. Devreye, Mahur ve Müjde’nin çaresizliğini fark eden Behiye girer. Diğer yandan Mahur geleneksel aşure günü hazırlıklarını yapmaktadır. Berk katılamayacağı için ilk kez Nedim’i de davet ederler. Fakat Berk son anda sürpriz yapıp gelir. Berk uzun zaman sonra ilk kez Nedimle aynı ortamda bulunmanın gerginliğini yaşar.FOX TV Bir Aile Hikayesi 14. bölüm full tek parça HD izle
Cumartesi günlerinin zirve adaylarından biri olan Bir Aile Hikayesi 14. bölümü ile yayınlandı. Tekrar izlemek isteyenler, kaçırdığı detayları yakalama amacında olanlar ve yeniden seyretmenin yollarını arayanlar haberimizde izleme linkini bulabilecek. Bir Aile Hikayesi'un 14. bölümünü fox.com.tr, foxplay.com.tr ve kanalın Youtube kanalından reklamsız, full, tek parça ve HD seçenekleriyle izleyebilirsiniz.

Bir Aile Hikayesi 15. bölüm fragmanı yayınlandı mı?
FOX TV'nin fenomen dizisi Bir Aile Hikayesi'nin 15. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Eğer yayınlanırsa fox.com.tr ve FOX TV Youtube kanalından izleyebilirsiniz.


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?