Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 2 Nisan Cuma izle | Bugünün konukları kim?

STAR TV ekranlarının sevilerek izlenen programı Demet ve Alişan ile Sabah Sabah'ta bir hafta daha sona eriyor. Birbirinden değerli ve uzman isimlerin ağırlandığı yayınlarda televizyon dünyasının ünlü karakterleri de ağırlanmaya devam ediyor. Müzik ziyafetinin eksik olmayacağı program yine ilgiyle izlenecek. Peki, Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programında bugünün konukları kim? Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 2 Nisan Cuma izle seçenekleri haberimizde yer alıyor.

Medya 02.04.2021, 08:57 Burak ZİHNİ

Televizyonda yayınlanan sabah kuşağı programları arasına yeni katımasına rağmen büyük bir ilgiyle seyreilmeye devam eden Demet ve Alişan ile Sabah Sabah'ta yeni bir gün daha ekranlara geliyor. Yine değerli isimlerin ağırlanacağı yayında birbirinden önemli konular izleyicilere aktarılacak. Müzik ziyafetinin eksilmeyeceği, yaşam ve sağlıkla ilgili hayat kurtarıcı bilgilerin verileceği ve lezzetli yemeklerin yapılacağı program yine keyifle seyredilecek. Demet ve Alişan ile Sabah Sabah'ı sakın kaçırmayın. Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 2 Nisan Cuma izle seçenekleri haberimizde bulunmaktadır. İyi seyirler dileriz.


 

Demet ve Alişan ile Sabah Sabah'ın bugünkü konukları kim?

Programın bugünkü konukları da merak konusu. Sağlık, yemek, burç, magazin ve birçok konuda ünlü isimler yayında yerini almaya devam ediyor. Birbirinden değerli konukların ağırlandığı stüdyoda izleyicilere en doğru bilgiler verilmeye çalışılıyor. Ayrıca müzik ziyafeti de sürüyor. Canlı yayında yemekler yapılıyor, tarifleri anlatılıyor. Survivor performansları ve sivri dilli yorumları çok sevildi. Sema Aydemir ve Semih Öztürk canlı yayında. Safiye Soyman ve hayat arkadaşı Faik Öztürk de izleyicilerin karşısına çıkıyor.


 

Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 2 Nisan Cuma İzle

Dobra yorumlarıyla ekranlara damga vuran Demet Akalın ile yakın arkadaşı Alişan'ın birlikte sunduğu programda yine binlerce kişi ekran başına kilitlenecek. Yayını kaçıranlar veya yeniden izlemek isteyenler için ise birçok alternatif bulunuyor. Star TV programın arşivlerini web sitesinden yayınlıyor. Diğer yandan Youtube'da da full olarak izleme şansınız bulunuyor. Sahip olduğunuz akıllı cihazlarda da kaydet butonu ile programı makine hafızasına alabilir ve seyredebilirsiniz. Digiturk Play ve Bein Connect uygulamaları ile de geri sarma özelliğini kullanarak izleyebilirsiniz.

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?